Jump to content
Dogomania

Erman-prawie doberman


Erykowa

Recommended Posts

Hej

pewnie tutaj też dla niektórych jestem :P

 

http://i64.tinypic.com/mb24cw.jpgErykowa sama malowałaś :P

 Tak ,to miała być podobizna Ermana ;)

 

Agutka to widzisz nie wiedziałam,że tak jest z sukami.Ja miałam tylko psy i zawsze mi mówiono,że psy gorsze bo wysoko sikają

 

 

A dziś u nas małe święto.Pan Er kończy 2 lata !

Nie wiem czy wyczuł sprawę ale jak zawsze rano spi do 10tej to dzis od 7mej szaleństwo.Nie mogłam dziewczyn do szkoły wyszykować.

 

Powiem Wam,że małe podsumowanie robiłam przy poprzednich urodzinach i właściwie nic się nie zmieniło u niego.Może nie jest juz taki "ciapowaty" do obcych psów ale tak to zmian w zachowaniu nie widzę.Po tym roku jesteśmy bogatsi o starty w DT z czego jestem ogromnie zadowolona.Po pierwsze świetna zabawa,super spędzanie czasu i najważniejsze pies na starcie z setką innych psów zachowuje się "normalnie"-jak na Er.Myslę,że chyba też ciut spoważniał tzn nadal jest bardzo nakręcony jednak coraz dłużej potrafi skupić się na jednej rzeczy czy na mnie .

Wczoraj z okazjii przed urodzin został pierwszy raz w życiu wykąpany :) :) Jak zgram zdj.pokaże Wam jak wygląda 7 nieszczęść ;) ale nie było nawet tak źle tylko musiałam go wnieść do wanny bo nie chciał wskoczyć ;)

 

I specjalnie urodzinkowo

Cztery twarze Eryka + metamorfoza

358ytcj.jpg

 

23h5dht.jpg

Link to comment
Share on other sites

agutka nie wierzę i liczę na śnieżną zimę.U koni mam koszmar.Błoto po uszy,taczkami źle się jeździ,konie brudne jak nie wiem.Mam tylko nadzieje,że pogoda nie będzie ze skrajności w skrajność popadać bo -30 też nie chcę ;) Ale właśnie w tym radiu mówili to do tego,że nam i tak zawsze źle-teraz ludziska narzekają ,że zimno a zaraz będa,ze ciepło i śniegu nie ma ;)

U nas dziś słoneczko ale musiałam u koni byc i pies tylko zaraz bedzie ze mna szedł do szkoły po dzieci to zdjęc słonecznych się nie dorobi

 

Marta biedak,biedak na tym zdj.to itak nie wygląda tak źle.Ogólnie to stał ze spuszczonym łbem jakby cos narozrabiał ;) ale nie próbował wyskakiwać czego się bałam.Z obroży jesteśmy zadowoleni też

 

ginger dziekuję

 

angi aaa teraz kojarzę ;)

 

Onomato-Peja nabiera,nabiera :) ale czasem na zdjęciu zależy też jak się ustawi raz kawał psa a raz szczypior ,pewnie kwestia ujęć

Link to comment
Share on other sites

Dzięki dziewczyny

Majoka ktoś musi być na sznurku ;)

 

A dziś korzystając w promocji w zooplusie zamówiłam naszą karmę /akurat się kończy a nie zdążyłam zamówić :)/  taniej więc za "Zaoszczędzoną" kasę kupiłam od razu Erykowi zabawkę.W prawdzie w opisie,ze dla średnich i dużych psów i że mocna ale jakoś nie wierzę,że za mniej niż 20 zł to się sprawdzi ale zobaczymy.Za tyle wystarczy mi ta chwila jego radości jak ją kasuje ;)

Link to comment
Share on other sites

Naklejka dajesz mi nadzieje ;)
On uwielbia piszczałki i dopóki wydają dźwięk"żyją" tylko jak maja cos co odstaje np ryjek świnki czy noga kurczaka to Er natychmiast odkrywa,ze jak na to naciśnie to nie wyda dźwięku i zostaje to odgryzione ;)
Liczę,ze tu nie będzie miał czego odgryźć.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...