Jump to content
Dogomania

Erman-prawie doberman


Erykowa

Recommended Posts

Tez zastanawiam się czy nie przepisać się na większy dystans ale boję się,że jak pogoda zrobi się gorsza to nie będzie mi się chciało.Ale jak wydarzenie będzie przez całą zimę to w styczniu na pewno się podejmę.W grudniu za dużo roboty przy Świętach.Dzis tez chciałam iść na dłuższy spacer ale mam tyle roboty w ogrodzie, że się nie wyrobiłam.Zrobiliśmy tylko niecałe 4 km ale jeszcze wieczorem biegamy.

Link to comment
Share on other sites

Hej

Tyk$a  Mi właśnie pasuje to wyzwanie bo teraz kiepsko z motywacją

majoka to nic pilnego.Oni planują przeprowadzkę,chceli by ale nie mają żadnego musu,że to już.Ale i tak dzięki.Tylko ja,zamiast na wakacje jeździć pod Poznań wolała bym w te strony ;)

Agutka to nie sa długie ;) w okresie kwiecień-wrzesień to codziennie robiłam po ok 7-8 km a w weekendy ponad 10 spokojnie ale teraz nie mam tak czasu i dzień krótki :(

Własnie nie mogę się z ogródkiem wyrobic,liście nas zasypują ...I dziś chyba odpuścimy dłuższy spacer-tzn te ponad 3 km bo pies cały czas na ogrodzie ze mna i tylko po dzieci i wieczorem wyskoczymy.

Teraz przyszłam obiad szykowac to w miedzy czasie tu zaglądnęłam ;)

Link to comment
Share on other sites

Oscar u nas prawie identycznie.Tzn sama trawa,zamiast krzaków 2 brzozy i kilka wierzb ,kawałek magnolii 9od sasiada) o gigantyczny orzech.I właśnie ten orzech i trochę magnolia tyle liści zrzuciły w tym roku,że nie wyrabiam z grabieniem i paleniem.Ale oświadczam,ze dziś skończyłam :) Do tego zrobiłam dziś ostatnie koszenie trawy w tym sezonie i uważam roboty za zakończone-do wiosny.Chyba,ze nie będzie zimy i trawa dalej będzie rosnąc ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...