Jump to content
Dogomania

Erman-prawie doberman


Erykowa

Recommended Posts

Hej dziewczyny !

Pustynia mocno zalesiona ponoć w latach 70tych bo tworzyły się na niej takie burze piaskowe,że zagrazały bliskiemu miasteczku.Ale ogólnie fajna sprawa bo nic a nic nie wiało przez to chyba.Bo dookoła wyskoki las a tam sosenki i brzuski tak na 2-2,5 m.Najlepsze to,że nie ma tam żadnych ścieżek,na szczęście przez środek prowadzi szlak który jest na tych małych brzózkach pozaznaczany ale tak,że na początku nie wiedziałyśmy o co chodzi ;) Na większych drzewach jest normalne ale większość to cieniutkie drzewka które mają tylko niebieski pasek -widac na którymś ze zdjęć.

edit

powiem Wam,że zaczynam ogarniać ;) i nawet co nieco mi się podoba

Link to comment
Share on other sites

Dzięki Tyś

On wieczne dziecko kochające wszystkich.Ostatnio wpadł znajomy co go jeszcze mu widział i został porządnie wylizany i dostał na kolana wszystkie dostępne zabawki żeby może któraś zechciał się z nim pobawić.Do psów nadal pacyfista i chce się z każdym bawić.Czy maly czy duży.Wkurza się dopiero jak jakiś kumpel chce go koniecznie podporządkować .Suka podporządkowuje się od razu ;)

Link to comment
Share on other sites

Hej

Mam obiecane zdj.ze spacerku.

A dziś wyłączyłam budzik na najbliższe 2 tyg.i liczę,że w związku z tym będę miała więcej czasu.

Majoka niestety na razie na żaden wyjazd się nie zanosi.Mąż ma masę roboty na miejscu a ja rzadziej bywam u Babci ale jednak nie tak,żeby móc wyjechać :(

Także czekają nas 2 tyg.wyjazdów na basen,do kina i długich spacerów z Erykiem-o ile pogoda da.

 

2016.01.14 018.jpg

2016.01.14 021.jpg

2016.01.14 023.jpg

2016.01.14 026.jpg

2016.01.14 040.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...