Jump to content
Dogomania

Erman-prawie doberman


Erykowa

Recommended Posts

Hej

Ja własnie pierwsze co to Kajkę zobaczyłam ;)

 

A teraz patrzcie co sobie kupiłam

2zeh3dz.jpg

zdjęcie kiepskie ale zaraz po przyniesieniu do domu.Pokaże jeszcze kiedyś w świetle dziennym i na uszach-bo to kolczyki

 

I jeszcze przyszła dziś świateczna obroża Ermanka,czerwona w białe gwiazdki :) ale dostanie ją dopiero na święta

Link to comment
Share on other sites

Hej

Ja własnie pierwsze co to Kajkę zobaczyłam ;)

 

A teraz patrzcie co sobie kupiłam

2zeh3dz.jpg

zdjęcie kiepskie ale zaraz po przyniesieniu do domu.Pokaże jeszcze kiedyś w świetle dziennym i na uszach-bo to kolczyki

 

I jeszcze przyszła dziś świateczna obroża Ermanka,czerwona w białe gwiazdki :) ale dostanie ją dopiero na święta

 

koniecznie zrób fotę, jak biedą na uszach :)

Ale śliczne <3

Ja planuję kalendarz zamówić z piesełkami :) Ale najpierw chcę zdjęcia świąteczne zrobić a tu czapka Mikołaja zaginęła :(

hehe u mnie Gabi w szkole przesiała, tyle lat była....

Link to comment
Share on other sites

Dzięki.Zdjęcie zrobię,Na razie czekają na "okazję" albo jak przestanę chodzić w czapce bo ich nie widać z pod niej a ja zmarzluch to pewnie trochę potrwa ;)

 

Marta Er też nie chciał współpracować dlatego taka nieszszęśliwa mina bo leżał jak za karę ;) Jeszcze mamy w uszach renifera ;)

Link to comment
Share on other sites

Marta dzięki

Majoka bardzo dziękujemy za życzenia !!!

 

Wiecie katastrofa z tymi Świętami.Tzn ja wiem,że jakby lało,wiało i było zimno to też bym narzekała a teraz jest pięknie,ale ja w ogóle nie czuję tych Świąt.Dobrze,że mam teściową w domu bo bardzo pomaga i jakoś nam te przygotowania idą ale jak balkon w kuchni otwarty,kury u sąsiada gdaczą a Erman wyleguje się w słonku to nijak Bożego Narodzenia nie widać :( Jutro ubieramy choinkę i może jak zrobi się ciemno,okna pozasłaniamy to jakoś się klimat zrobi.

 

Taki mielismy dziś spacer w przerwie przygotowań

omex.jpg

 

5vrnrc.jpg

 

29xwuap.jpg

 

 

I jeszcze-3 bałwany na ogrodzie ;)

2yxmc7n.jpg

 

Oraz wygrzewanie futerka

24mb52u.jpg

Link to comment
Share on other sites

Hej Majoka !

Żyje mi się bardzo dobrze,choć objedzona jestem jak bąk ;) i nawet jak wracam po dwu godzinnym spacerze z Ermanem nie czuje głodu ;) I to wcale nie jem dużo tyle,że często ;)

 

Mam zdjęcia z pierwszego dnia świat gdy poszliśmy się przegonić.Erman jakby jakiegoś szaleju się najadł ;) A jutro idziemy do koleżanki Er-Nuki-z którą na DT jeździmy i najpierw przeganiamy psy po ogródku a potem idziemy w trasę.Widziałam,że juz od poł. tygodnia mrozy więc może i zimy się doczekamy.JUż zastanawiałam się czy derka nam się przyda a ty jest taka szansa ;)

 

s1ov4k.jpg

 

2krfc5.jpg

 

289aceo.jpg

 

o55pb5.jpg

 

icn342.jpg

Link to comment
Share on other sites

No zima na całego ;) ale nie żartujmy,ponoć ma przyjść.W prawdzie tylko na tydzień ale jak z  15 spadnie nam nagle poniżej 0 to nie będzie wesoło ;)

 

Erman dziś wygoniony jak dawno nie.Najpierw spacer do znajomej,potem z 20 min gonitwy po wielkim ogrodzie,potem z 8 km spacer i znów szaleństwa i powrót :)

 

Zupełnie przez przypadek,niecały rok temu zgadałam się z Moniką-którą znałam jako mamę kolegi córki z klasy,że też była by zainteresowana DT i w ogóle wspólnymi spacerami z psami.I tak Erman ma naprawdę fajna koleżankę.Na zawodach zawsze idą razem ,"łeb w łeb" i jedno na drugie czeka .Nuka z mocnym charakterem,jednak ewidentnie lubi Ermana i toleruje jego wygłupy ale też potrafi go ustawić :) Dziś wspólnie szalały na ogrodzie i nawet nie było żadnych spięć o zabawki itp.Tylko zawsze chce mi się śmiać jak spotykamy ludzi którzy co nieco wiedzą o psach/rasach i głowią się na widok Eryka z Nuką bo niby takie same/maścią/,tyle,że Er bez ogona i wyższy-ale nie jakoś bardzo i zagwozdka i pytania czy one tej samej rasy?albo zdziwienie,że Er "gończy Polski" a do dobermana trochę podobny ;)

 

348h750.jpg

 

w2k0zp.jpg

 

opa2xs.jpg

 

33yjm2p.jpg

 

21abzhw.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...