Jump to content
Dogomania

JAMNIOREK ma wspaniały i wyjątkowy dom u IZUNI 0520!


grazyna9915

Recommended Posts

  • Replies 513
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kot pewnie chce jeść! :mad:

A we Felciu już wszyscy sa u mnie zakochani!
Teraz słodko sobie śpi :loveu:
A dziś w nocy zamiast grzecznie na swoim posłanku, cały czas był ze mną w łóżku: albo w nogach, na mojej poduszce, obok mnie...
Ciekawe kto go tak rozpieścił... :roll:

Link to comment
Share on other sites

Nie mam pojęcia kto go tak rozpieścił!

U mnie w nocy śpi zawsze na swoim miejscu .............. tzn. na łóżku w nogach.

Dianeczko dziękuję za wspaniały DT.
Jestem TOBIE i TWOJEJ rodzinie dozgonnie wdzięczna.

DZIĘKUJĘ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Na dodatek Feluś jakoś wyładniał przez te dwa dni.

Link to comment
Share on other sites

No no, tyle sie działo przez weekend - wielkie szarady tymczasowe ;), ogłoszenia - jestem pod wielkim wrażeniem Tyskich wolontariuszy - tylko już nie wiem gdzie kto śpi...:evil_lol:
Felek, gdziekolwiek teraz śpisz w nogach... nadchodzi twoja kolejna akcja reklamowa w Tychach...:multi: Od jutra plakaty w ruch!
Bedziesz najbardziej znanym psiakiem w Tychach:evil_lol:
Obyś poznał tą jedyną panią/pana dla których zostaniesz na zawsze najlepszym kumplem:cool:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='grazyna9915']Nie mam pojęcia kto go tak rozpieścił!

U mnie w nocy śpi zawsze na swoim miejscu .............. tzn. na łóżku w nogach.

Dianeczko dziękuję za wspaniały DT.
Jestem TOBIE i TWOJEJ rodzinie dozgonnie wdzięczna.

DZIĘKUJĘ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Na dodatek Feluś jakoś wyładniał przez te dwa dni.[/QUOTE]

No i masz... :shake:
Mówiłam, mówiłam, ale nikt mnie nie chce słuchać- ani pani Grażynka, ani pan Grzesiek...
No to jeszcze raz:
TO JA SIĘ CIESZĘ (I MOJA RODZINKA TEŻ), ŻE MOGŁAM MIESZKAĆ Z FELCIEM CHOCIAŻ TE 2 DNI !
Feluń jest przewspaniałym, cudownym jamniorem! :loveu:
Mówię teraz zupełnie szczerze- nie było z nim żadnych problemów.
Na spacerkach był bardzo grzeczny, a w domu cały czas się łasił.
A gdy spał u mnie w łóżku to nie zabierał kołdry :diabloti: (jak to się mojej Dianie zdażało kiedy była mała :eviltong:), a bardzo grzecznie ułożył się w moich nogach.
Taki pies to prawdziwy skarb!
Nawet tata myślał, żeby go zaadoptować, ale bardzo "trzeźwe" spojrzenie mojej mamy niestety na to nie pozwoliło.
Jednak wszyscy byli nim zachwyceni.
A dla mnie było to wspaniałe doświadczenie (przekonałam się, że jak chcę to dam radę opiekować się dwoma psiakami i to bez faworyzowania, którego kolwiek ;)).
A podziękownia kierowane w stronę mnie i mojej familii sa zupełnie zbędne, bo to powinno być chyba na odwrót, więc...
DZIĘKUJĘ! DZIĘKUJĘ, ŻE MOGŁAM SIĘ ZAOPIEKOWAĆ TYM FANTASTYCZNYM STWORZENIEM!
[RIGHT] [SIZE="1"]Tata pytał nawet czy jeszcze kiedyś do nas Feluś przyjdzie ;-)[/SIZE][/RIGHT]

Pani Kasiu, i Felek, i Sara sa już u pani Grażynki ;)

A tak na offie to fajnie jest miec taki "tymczas" :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Pełnie uznanie to nie dla pomysłów, ale zdjęć! :thumbs:Bez nich najlepszy pomysł na plakat nic by nie dał! No a dla Felka jedynie wyjście - to znależć mu dom na Balbinie! :evil_lol:

Wiki - Najładniejsze plakaty rozkleić w okolicach mieszkania p. Grażynki...:razz:

Link to comment
Share on other sites

No i to znowu ja:cool1:

Oto reportaż z wczorajszej misji rozklejania po Tychach plakatów Pana Felka....:p:

Otóż myślałm że bedą na mnie ludzie krzywo patrzeć, a nawet czepiać się, że zaśmiecam drzewa i słupy (uwaga na te pod prądem...:evil_lol:) - A tu niespodzianka! Sami mili ludzie, ledwo nakleiłam plakat a już tłum dzieciaków go oblegał...
W Kormoranie Felek przyjęcie miał prawdziwie królewskie, najpierw trafiłam na pewnego przemiłego młodego chłopaka za ladą, który tajemniczo się uśmiechał...;) Potem właściciel na zapleczu, na widok plakatów krzyknął:"Ależ oczywiście, prosze dać, myśmy niedawno pieska ze schroniska pożenili..." Na to ja;):"O, to bardzoo się cieszę." Po czym właściciel wrócił do czyszczenia zębów pewnej małej czarnej jamniczce - a byłaby z niej niezła towarzyszka dla Felka...
Dałam im dwa plakaty, ten zalaminowany trafił od razu na szybę drzwi wejściowych.
Potem drzewa naokoło podstawówki (nr 19) dostały po plakacie, weszłam do szkoły i już się wystraszyłam wożnej, bo spojrzała na moje buty, a pamietam jak kiedyś goniła mnie za brak butów zmiennych - uciekałam tym długim korytarzem...:razz:
No więc musiałam poprosić o zgode powieszenia plakatu samą p. Dyrektor - która tylko spytała: "Z Tyskiego schroniska?? Oczywiście! Damy do dużej gabloty żeby dzieci nie zerwały..."
Po kolejnych wielu drzewach i słupach przy przystankach i śmietnikach, doszłam do Blaszaka na oś. O... Patrze, a przy sklepie takie fajne drzewo zaraz obok jarzyniaka. Podchodzę do dziewczyny, która sprzedaje, bo drzewo jest takk blisko że spytam o zgodę. A tu proszę, następna psiara! Ma 3 psy, a jej siostra adoptowała psa ze schroniska na imprezie pod Żyrafą! :multi:

Felku, była to bardzo miła misja:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Kaja jesteś niesamowita:multi:

Jestem pełna podziwu, dla Twojej determinacji i umiejętności zjednywania sobie ludzi.

Myśmy roznieśli narazie na osiedlu "B" i po biblotekach, jutro reszta biblotek i przychodni oraz nie wiem gdzie jeszcze.

Mada obkleiła Sp. nr 5 i 17, Wiki również zaniosła plakat do swojej szkoły.

W każdym razie plakaty są super, są niesamowite.

Link to comment
Share on other sites

:oops:


Ja proponuje porozwieszać jeszcze (może sklepach) na osiedlu A, tam jest dużo starszych ludzi, chociaż może niekoniecznie taka osoba pasuje do charakteru Felka. Może Tesco, Kaufland i Real jak ktoś bedzie na zakupach?

Poza tym chyba trzeba będzie zrobić 'dodruk i doklejkę' plakatów, bo niestety z dostępnych miejsc zrywają, wczoraj zauważyłam że 3 plakatów nie ma w okolicach przystanków:shake:

W przyszłym tygodniu zrobie bilans strat;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...