Jump to content
Dogomania

Kto jedzie do JAKUSZYC ?


Manu

Recommended Posts

Hej !

Kto z Was wybiera się do Jakuszyc na ME ? Choćby jako obserwator... :D

Prawdopodobnie my się wybierzemy i byłoby super spotkać się na żywo ze Szpicomanami. :roll:

Nat, Ty jedziesz, prawda ?

I czy ktoś może dać mi jakieś rady odnośnie jakiegoś TANIEGO noclegu (z dwoma psami) na miejscu ? Napewno część z Was była już w Górach Izerskich z psami.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 85
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Słuchajcie ! W schronisku "U Rumcajsa" jest jeszcze 15 miejsc wolnych (1pokój na 7 os, 2 pokoje na 4 osoby) Właściciele zgadzają się na psy w pokojach ! Ceny sa rewelacyjne: 10-12 zł. jesli swój śpiwór. A 15 zł jesli pościel, z tym, że potem nastepne noce liczą po 10 zł. Ja juz sobie zarezerwowałam, niech zgłosza się chętni, bo wkrótce nie będzie tych miejsc.

Mysle, że to najtańszy możliwy nocleg w okolicy !

Link to comment
Share on other sites

:cry: Niestety z przykrością nie jadę...wogóle w tym roku wszystkie imprezy musimy sobie odpuścić z różnych przyczyn :cry: ]

Mam cichą nadzieję ze uda mi się wyskoczyć chociaż na jakies wystawy z HEBE...

Ale bawcie się dobrze :fadein: :angel:

Link to comment
Share on other sites

i prosze jak ktos bedzie mnie widzial to niech podejdzie bo ja jak zwykle mam problemy z rozpoznawaniem ludzi. Nasza grupa bedzie w charakterystycznych bluzach polarowych z psem na plecach i własnie napisem Golden Husky Team

Link to comment
Share on other sites

Osoba ktora jest w naszej grupie zlatwila nam nocleg w schronisku jz nie uzywanym przez nikogo i Pani - właścicielka czeka na nas niecierpliwie bo uwielbia husky i sie bardzo chetnie zgodzila na wizyte 10 osob i poczatkowa 6 a koncowo 7 psow :) A jedyny minus 20 km od jakuszyc :) ale bedzie jazda, rany, ja sie nei moge juz doczekac :)

Link to comment
Share on other sites

Miało być o GHT ale niestety plany zostały pokrzyzoane, ale po jakuszycach napewno bedzie zrobiona odręban stona o naszej grupce. Oczywiście bedzie to zapewne trochę trwało :( ale to juz nie zmojej winy :( .

W skład GHT wchodzą:

Adrian i Monika z SAKRA z Kierkich Jezior i ALEGRIA of Wolf Point

Marta i Tomek z SIENA z Kierskich Jezior

Ewka i Jacek z CARMEN Gorzowska Panorama + dojdzie na zawodach nowy bialutki maluszek :)

Ja czyli Jola i Etna czyli WENA Blekitny Skarabeusz

Aneta i Pawel z Guido ( nasz rodzynek ) jedyny samczyk GOLDENEK RETRIVER niestety nie znam jego nazwy z papierkow :)

To obenie wszyscy

Link to comment
Share on other sites

Ja bede oczywiscie w Jakuszycach, noclegu jednak nie potrzebuje bo mam dosc blisko do domu 8)

Bede z Aqua, a ja latwo rozpoznac bo ma niesymetryczna maske. Jolu jak Cie zauwaze to zaczepie :wink: (btw - sliczny emblemat).

Do zobaczenia na miejscu :D

Link to comment
Share on other sites

O, Ktoś Nowy ! :hand:

Witaj Alaska !

Choć pod względem czasu przyłączenia sie jesteś akurat ode mnie starsza.

I Ty tylko nas czytasz nic nie pisząc - oj, nieładnie... :nono:

Ale napisz koniecznie coś więcej o sobie i tym stadku z Alaski !

Link to comment
Share on other sites

Ha, nie zwróciłam wcześniej uwagi na stronkę, która masz w podpisie. Już ją odwiedziłam i musze powiedzieć, że śliczne masz psiury ! Szczególnie jeden mi sie podoba: Isman (nie przekręciłam chyba imienia ?). Przypomina mi nieco mojego Manu a mnie wszystkie podobne do niego psy sie zawsze podobają. Wie o tym (wie ?) Grzesiu, którego Spring też jest moim ulubieńcem.

Startujesz w ME, czy jedziesz jako obserwator ? I masz tak blisko, piesie chyba zabierzesz, prawda ?

Link to comment
Share on other sites

ELO!!!

ja sie zjawie na ME w Jakuszycach jako zawodnik mnie mozna rozpoznac po żółtej przyczepie oraz niebieskich kurtkach z napisem ACANA TEAM (beda je nosic moi pomocnicy), a takze zjawi sie AnTu (czyt. moja siostra) na zawodach jako zawodniczka... chetnie poznam dogomaniakow bo lubie poznawac nowe osoby... 8)

Link to comment
Share on other sites

Ruffikusku...nawet nie wiesz, jak się cieszę... :multi: ...że Ty będziesz ! Tym samym PPPPoń w całej swojej krasie będzie obecny na imprezie ! Bo z Panem (łubu dubu !) Prezesem.

A jak to miło będzie poznać Twoja Kłapouchą...!

Metros !!! Masz szofera, więc się odezwij, że jedziesz !!! ...oczywiście, jak wrócisz z tej szkoły...

Link to comment
Share on other sites

Monika, to i ja się cieszę, :D a jak się cieszy kłapoucha to nawet nie pytaj. Przynajmniej masz gwarancję, że zostaniesz zaśliniona i zafaflona :D.....

Metros szkoda... :( Ja na szczęście do szkół uczęszczać już nie musze :D, ale może do zobaczenia w niedzielę....

Link to comment
Share on other sites

Wprawdzie masz blisko, ale jedziesz tam na kilka dni i będziesz nocował, prawda ? Pytam, bo ja ciągle szukam chętnych dwóch osób do 4-osobowego pokoju w schronisku (patrz wyżej), gdzie ja i Waldek już sobie zarezerwowaliśmy miejsce.

Ty już coś masz, czy szukasz ? Masz suczkę, więc pieski zgrałyby się idealnie...

Link to comment
Share on other sites

Monika, prawi na pewno będę spał po czeskiej stronie czyli w Harahowie i będę przyjeżdżał na spacerki całodniowe, połączone z oglądaniem, więc raczej w tej kwesti nie pomogę (chociaż gdyby nie Waldek ;) i moja kobita ;) ) Ale też jeszcze nie wiem na 100%

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...