Jump to content
Dogomania

Kto jedzie do JAKUSZYC ?


Manu

Recommended Posts

  • Replies 85
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Serdecznie pozdrawiam wszystkich milosnikow haszczakow :) Manu masz racje zalogowalam sie dosc dawno,ale glownie tylko Was czytam. Widze,ze mamy podobny gust jesli chodzi o haszczaki,bo mnie tez podobaja sie wlasnie w stylu Ajsa,a i Offspring tez mi sie podoba.

Nat mam nadzieje,ze wkoncu spotkamy sie ,szkoda, ze dopiero w Jakuszycach, ale to juz tuz,tuz... bede oczywiscie z psiakami we wszystkie trzy dni,mam blisko wiec codziennie sobie podjade, zabieram tez sanie,wiec po zawodach jak nie bedzie to nikomu przeszkadzalo chce "powyskakiwac" z psiakami na trase.

Marto przepraszam Cie bardzo, mam nadzieje,ze uda Ci sie byc w Jakuszycach.W piatek jade na weekend ze znajomymi z klubu Amarok potrenowac w okolice Snieznika :)

Dla milosnikow sniegu informuje,ze po 2 dniowej odwilzy znowu dzis padal i pada snieg :), wiec jesli tu pada to w Jakuszycach tez pewniacko...

Raz jeszcze wszystkich serdecznie pozdrawiam i do milego w Jakuszycach, bo zapowiada sie swietne grono.

Ania ze stadkiem z Alaski, czyli Ajsem,Barim i Bossem

Link to comment
Share on other sites

ELO!!!

PaYooK, weź nie denerwuj... :evil: Specjalnie to robisz... :-?

Co to z kolei to kamikadze ? Mnie ciekawią takie rzeczy :oops:

bols blue bols zwykly lub jakas inna wodka sok z grejpfrutów i wycisniety sok z cytryny i lod sorbet wszystko do shakera mieszamy i wlewamy do szklanki lub pare malych szklaneczek 50ml

Link to comment
Share on other sites

No własnie ja nie znosze smaku wódki ...uff, teraz mi sie dostanie od dogomaniaków-pijusów-na-forumach-tudzież-innych PPPPońców !

Przepis PaYooka jest dla mnie idealny, to fakt. A to bum-bum to tequilla wstrząśnięta ze Spritem i wypita duszkiem. Nic nie czuć wódki a potem te bąbelki... fjuu

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...