Jump to content
Dogomania

Kto jedzie do JAKUSZYC ?


Manu

Recommended Posts

  • Replies 85
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Szojego czasu jak mieszkalem w Szklarskiej Porebie to zimy byly od Pazdziernika do koncowki Marca , a teraz nie to samo , mniej sniegu powietrze juz calkiem do bani widac po lasach jak dostalo ii msie rowno od pepiczkow i niemcow, ale i tak nieomieszkam jak mam sposobnosc bycia w polsce zima podjechac na pare dni , choc ostatnio byl to Karpacz

Pozdrowienia

Link to comment
Share on other sites

Wiem , wiem :) ale Inaczej sie na to teraz spoglada jak sie tam juz niemieszka i pojawia sie od czasu do czasu

Kiedys pamietam byla taka zima ze przez noc napadalo tyle sniegu ze trzeba bylo wyjsc oknem i ogarniac snieg aby mozna bylo otworzyc drzwi , to byly zimy :D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Bylam, na krotko niestety (bo od godziny 11 do 14), ale widzialam wszystkie starty :) Z forum spotkalam Monike (od Manu&Chinooka), FP, Pay'a i Jole :) Pogoda byla w miare dobra, czasem nawet slonko wyjrzalo :) Trasa swietna, przeszlam sie kawalek i porobilam pare zdjec. Psow bylo po prostu tysiace :) i wszystkie piekne, a nasze polskie oczywiscie najpiekniejsze :) Bylo stoisko z artykulami Man-mata i Rowerlandu, i jakies gadzety z federacji (kubki, koszulki, naklejki itp..). Bylam z moja Aqua - jej takze bardzo sie podobalo :) Nawet na poczatku wyrwala z samochodu i z radoscia w oczach pobiegla do przyczep, ale udalo mi sie ja zlapac zaraz :) Byla zachwycona tak wielka iloscia psow i wszystkie takie podobne.. :)

Bardzo bym chciala pojechac jutro, ale raczej watpie (rodzina mnie na narty wyciaga..). Moze uda mi sie jeszcze na midy pojechac za tydzien.

Jak wywolam klisze i zeskanuje fotki, to umieszcze je na mojej stronce.. Czekam tez na fotki Joli, podobno 3 klisze juz wypstrykala :)

Szkoda tylko, ze nie moglam zostac na Wieczorze Maszera.. no ale tak czy tak bylo fantastycznie :)

Link to comment
Share on other sites

Hej-Hej !!! No to teraz moja relacja !

W sobotę cały czas padał snieg (mniejszy raczej) i jestenm ciekawa jak wyjdą zdjęcia z takiej pogody. W sobote zrobiło sie ładniej, były przejasnienia, a niedziela to juz w ogóle słoneczna. W piatek ludzi mało,ale spotkałam wtedy PaYooKa, FP i Alaskę. W sobotę ludziska się zjechali pooglądać (dużo było oczywiście ze swoimi psami). W niedzielę juz tam niestety nie zaglądałam, bo trzeba było ruszać w droge powrotną. W sobotę doczekałam sie wreszcie Nat i Joli, odszukałam Szybkiego i trafiłam na Bogusia. Tak więc sporo Forumowiczów było. Ruffikus (łobuz jeden !) tylko nie dopisał z tych, co się zapowiadali. No, i nie wiem, jak Metros...

Na sprzedaż czegokolwiek (oprócz prod. jadalnych) zgode dostał tylko Roverland i oni sprzedawali swoje artykuły (sama zasiliłam im troche kasę...) i chłopaki mieszkali w tym samym schronisku, co my (my i Wataha). Z gadżetami było kiepściutko (buuu :cry: ). Kubki, koszulki, naszywki i naklejki - wszystko to było jedynie z logo Federacji lub tychże Mistrzostw Europy. Dolphine: zaraz się odezwę ! Fair Play mnie tylko trochę podratowała (no i Dol też... :) ) :wink:

Ogólnie było WSPANIALE i jestem BARDZO zadowolona z tego wyjazdu ! Nat, szkoda, że Twoja Aqua miała końcówkę cieczki i Twój Tata był taki bodyguard... :wink: Ile sie psiaków naogladałam ! Samojedy, Grenlandy, Husky "wyścigowe" , to wszystko po raz pierwszy na żywo. Nasz Manu wzbudzał odrobinę sensacji swoim wyglądem, no ale nic... To były pierwsze zawody zaprzęgów, jakie widziałam i stąd te zachwyty.

Zdjęcia, jak tylko wywołam, to zaraz wklepię do komputera i porozsyłam, jak kto będzie chciał.

Link to comment
Share on other sites

czesc Monika :)

strasznie zaluje, ze nie moglam byc w niedziele.. ale przejezdzalam kolo granicy i widzialam (z samochodu) zaprzeg B2 :)

zdjecia oczywiscie chce zobaczyc wszystkie :)

szkoda, ze juz koniec wszystkiego... choc moze uda mi sie wybrac jeszcze za tydzien na midy, ale na pewno nie beda one tak spektakularne jak sprinty.

Link to comment
Share on other sites

Nat - dzieki za pierwsze pochwaly :)

nad reszta dzialow pracujemy ( a dokladnie moj malzonek,) dzien i noc, wiec sukcesywnie beda sie pojawialy nowe rzeczy. Jesli pozwolisz to do dzialu przyjaciele wrzucimy zdjecia Aquy? oczywiscie link na twoja strone rowniez :)

Link to comment
Share on other sites

No czesc!

Wiecie ja moge powiedziec ze bylo SUPER - mi sie strasznie podobało i jestem pod olbrzymim wrazeniem. Załuje ze musiałam w niedziele jechac juz o 12 i nie moglam byc na wreczaniu nagrod - niestety tak to jest jak ktos mieszka na koncu swiata :(

Zdjecia jak bede to wszystkich powiadomie choc jak zwykle na moje sie niestety troche poczeka i nie wiem co wyjdze :)

Od dawna nie mialam tak udanego wyjazdu a ten byl extra :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...