Jump to content
Dogomania

Piekny,wystraszony Kaukaz Baron, juz w hoteliku. Brakuje 100zł deklaracji!


ana666

Recommended Posts

  • Replies 416
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Aimez_moi']Dostalam konto dla Pikusia......:):) Fajnie brzmi Pikus....:):) Zaraz wplace grosik.[/QUOTE]


[quote name='Aimez_moi']Moj grosik takze w drodze.......[/QUOTE]

[quote name='yolanovi']Konto dostałam deklaracje wpłaciłam. Kiedy chłopak opuści schron?[/QUOTE]

Dziekujemy:) Zaha as-Sahra odnotuje tu wszystkie wpłaty.
Chłopak opusci schron po kaastracji, Zaha as-Saha pisała ze schron mówił ze za miesiac dopiero :(

Link to comment
Share on other sites

Kochani, wg naszych info w schronie jest spora kolejka do sterylizacji. Ponoc to kwestia miesiaca, a potem jeszcze 2 tygodnie po sterylizacji - i bedziemy miska wyciagac. Miejsce w hoteliku zabookowane, czekaja na chlopaka. Koszt utrzymania - 450 zl. Zbierajmy wiec kase i czekajmy na sterylke. Bedziemy w kontakcie z pracownikiem schronu, ktory zajmuje sie chlopakiem.:)

Link to comment
Share on other sites

ja tylko sie obawiam ze nie nazbieramy deklaracji, transport mam, ale na to teąż bądą potrzebne fundusze. ten tydz mam zawalony, nawet jak mam wolne to sie ucze na egzaminy, mam nadziej eze w przyszłym uda mi sie porozsyłac wątek.
Wczoraj rozmawiałam z Panią która tam chodzi, mówi ze jak zaszła do schroniska to misiek chodził po boksie, ale juz jak weszła to sie połozył, i dosłownie był sparalizowany strachem. mowi ze z pół godziny tak z nim posiedziała to nawe sie nie ruszył :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...