Jump to content
Dogomania

Zajrzyj, a przekonasz się, że warto pomagać..Karolek, Bambo, Łatka, Plamka,Papilonek i Jeżynka już bezpieczne..na pomoc czekają kolejne bezdomniaki!!!


Recommended Posts

37 minut temu, Murka napisał:

O rany... ale Wy macie szczęście... 

Potrącona przez samochód czy inne podejrzenie?

Obrażenia wskazują na samochód, są liczne otarcia , krwiaki, no te złamania miednicy i biodra. Chociaż wszystko mogło się zdarzyć...

Link to comment
Share on other sites

Kobietki, potrzebuję pilnie wizyty przedadopcyjnej w Grójcu dla Foksi. Sprawa jest pilna, ponieważ chodzi o zwolnienie miejsca w hoteliku u Murki . Połamana sunia po wypadku, którą znalazłyśmy z koleżanką , ma być operowana w piątek, w sobotę lub niedzielę trzeba będzie zabierać ją z kliniki, a nie ma gdzie. Wstępnie rozmawiałam z Murką, że gdyby jakieś psy poszły do domu, to byłoby dla suni miejsce. Do domu wybiera się Gibon, no i właśnie Foksia, tylko kwestia tej wizyty pozostaje do załatwienia. Bardzo proszę o pomoc.

Foksia:

39664861_2110012072403006_660081880065900544_n.jpg.a538058c1b6410794232e3899c095631.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

13 godzin temu, Zagrodowy pies polski napisał:

Mogę jutro po 17.00 albo w piątek.

Dziękuję za odzew :) Wizyta jest już umówiona na dzisiaj na godz.16, koleżanka z FB znalazła kogoś. Trzymajcie kciuki, aby dom okazał się dobry.

Oleno84, wstawiam paragon za zakup karmy, dzięki :)

1691509722_paragonOlena.jpg.997bb9ae0f7237e87484cbe54abc51e5.jpg

Link to comment
Share on other sites

Wizyta dla Foksi przebiegła pozytywnie, tak, że sunia może jechać do domu :) Wiem, że Iryskowi też szykuje się domek w Warszawie, tylko Dora1020 nie znalazła jeszcze wizytatora. Może ktoś mógłby ? Pieski mogłyby pojechać razem.

Do domu jedzie też Kropka, przebywająca w dt pod Zamościem ( sunia, której właściciel wyjechał i zostawił ją w mieszkaniu samą).

39138624_923954117795531_8105684661532884992_n.jpg.379a9e1fd21b39e5552a821c1dcc17bf.jpg

Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, ala123 napisał:

Wizyta dla Foksi przebiegła pozytywnie, tak, że sunia może jechać do domu :) Wiem, że Iryskowi też szykuje się domek w Warszawie, tylko Dora1020 nie znalazła jeszcze wizytatora. Może ktoś mógłby ? Pieski mogłyby pojechać razem.

Do domu jedzie też Kropka, przebywająca w dt pod Zamościem ( sunia, której właściciel wyjechał i zostawił ją w mieszkaniu samą).

 

Irysek ma jechać do Krakowa chyba?

Link to comment
Share on other sites

57 minut temu, Olena84 napisał:

Irysek ma jechać do Krakowa chyba?

Tak, dzwoniły dwa domy: z Warszawy i Krakowa, ale  oba się rozmyśliły . Tak, że na razie Irysek nie jedzie nigdzie...

Z Murką wstępnie uzgodniłyśmy,że  Foksia i Kropka zostaną zawiezione do domków w poniedziałek.

A teraz muszę coś napisać, coś co może spowodować,że nie będziecie chciały wchodzić na moje wątki....

Z tą samą koleżanką, z którą tydzień temu natknęłyśmy się na Czesię, dzisiaj trafiłyśmy na kolejnego psa po wypadku.

W tej chwili jest już w szpitalu, RTG wykazało skomplikowane złamania obu przednich łap, jedna jest zmiażdżona.  Rokowania są średnie.

40441472_519930831763754_2605813287626997760_n.jpg.e0fb6b48f44639a3cafe1144a6bfa7a6.jpg

40525833_2133894803295797_8983459046350651392_n.jpg.5f27fd8a9a910c42ca343f2b291d067f.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

Alu, psi aniele, ja będę wchodzić właśnie dlatego na Twoje wątki, że ratujesz tyle psich istnień. Wreszcie przyszła mi kasa na konto, mogę wpłacić na połamaną Czesię, dorzucę grosik dla tego biedaka, bo pewnie jego leczenie będzie bardzo kosztowne. Czy będziecie skazane znowu na tę "wspaniałą" lecznicę, co to się obraża, czy od razu biedaczysko pojedzie gdzie indziej? 

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, agat21 napisał:

Alu, psi aniele, ja będę wchodzić właśnie dlatego na Twoje wątki, że ratujesz tyle psich istnień. Wreszcie przyszła mi kasa na konto, mogę wpłacić na połamaną Czesię, dorzucę grosik dla tego biedaka, bo pewnie jego leczenie będzie bardzo kosztowne. Czy będziecie skazane znowu na tę "wspaniałą" lecznicę, co to się obraża, czy od razu biedaczysko pojedzie gdzie indziej? 

Pies trafił do tej samej lecznicy z powodu braku innych możliwości... Nie wiadomo, czy lekarze podejmą się tej operacji, być może jego też trzeba będzie przewieźć go do Kliniki w Lublinie. O ile przeżyje...

Jestem zdruzgotana, piję właśnie drugie piwo, za chwilę chyba padnę, ale wcześniej muszę założyć wątek psinie...

Link to comment
Share on other sites

Tyle się ostatnio działo,że nie zdążyłam jeszcze przedstawić mojego nowego tymczasowicza.  Ponad tydzień temu, w poprzedni piątek przywiozłam do lecznicy pogryzionego przez lisa młodego kocurka. Zwolniło się miejsce u naszej wetki i kotek miał zostać w szpitaliku, ale niestety przy okazji pogryzienia, lis zaraził go grzybicą. Do szpitala nie przyjęto go, a wypuścić go na pastwę losu też nie mogłam.  Siedzi w klatce w garażu, podaję mu leki, przemywam chore miejsca i mam nadzieję,że szybko wyzdrowieje.

P1010021.JPG.02483998529927fcd1e7ca9b285e7f8c.JPG

P1010019.JPG.de790e869e4d5a780e32dc92e8b0d976.JPG

Kocurek jest młody, kilkumiesięczny i bardzo miły, mam nadzieję,że szybko znajdzie dom.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

24 minuty temu, Aldrumka napisał:

ale grzybica to chyba nie tak szybko da się wyleczyć

No, niestety, wetka mówi o dwóch miesiącach, ale ja miałam w ubiegłym roku taki przypadek,że po miesiącu leczenia udało się pokonać grzyba. Tym razem też mam nadzieję, że Opatrzność będzie mi sprzyjać.

Link to comment
Share on other sites

Chcę podziękować sharce za wpłatę 30zł na moje zwierzęta :)

Mam też informację z Chełmskiej Straży Ochr. Zwierząt, że na ich konto wpłynęło 300zł od Małgorzaty S. - osoby z forum ogrodniczego OAZA :) Danuta1 - proszę przekazać podziękowania :)

Murka wystawi fakturę, już  z nią rozmawiałam.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...