Jump to content
Dogomania

>>>ZA TM-BEZ SZANSY NA ODZYSKANIE WZROKU, 15-LETNI DIESEL- duży, stary , niewidomy-POMÓŻMY!!!!


Recommended Posts

Witam Ciepło :)
bardzo przepraszam, że na wątku ale szukam pomocy wszędzie, dla jamniczka staruszeczka [IMG]http://www.ofon.net/images/smilies/113.gif[/IMG]z demencją starczą!
jeszcze nie spotkałyśmy się z takim objawem demencji? [B]aktywność i wycie w nocy! [/B]... to jest takie żałosne... zawodzi jakby opowiadał o swojej krzywdzie (znaleziony niedawno ,porzucony na drodze w rowie )... jamniś oprócz innych leków dostaje clonazepam ale chyba nie zawsze pomaga? czy ktoś wie jak pomóc? przytulanie... pomaga na minutę... dwie... to jest takie... wykańczające chyba dla niego!... i opiekunki:-(!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anica']Witam Ciepło :)
bardzo przepraszam, że na wątku ale szukam pomocy wszędzie, dla jamniczka staruszeczka [IMG]http://www.ofon.net/images/smilies/113.gif[/IMG]z demencją starczą!
jeszcze nie spotkałyśmy się z takim objawem demencji? [B]aktywność i wycie w nocy! [/B]... to jest takie żałosne... zawodzi jakby opowiadał o swojej krzywdzie (znaleziony niedawno ,porzucony na drodze w rowie )... jamniś oprócz innych leków dostaje clonazepam ale chyba nie zawsze pomaga? czy ktoś wie jak pomóc? przytulanie... pomaga na minutę... dwie... to jest takie... wykańczające chyba dla niego!... i opiekunki:-(![/QUOTE]

A to na pewno ze starości a nie z tęsknoty czy strachu że człowiek znowu opuści?

Link to comment
Share on other sites

zamówilam suchą karmę Boscha ( w zooplusie) dla Dieselka, za sierpień i wrzesień ( do tej pory jadł na krechę :) ), zaplaciłam 112,48zł za 40kg, jeszcze zostaly do zakupienia puszki, 5+10 ( czyli połowasierpnia i cały wrzesień) i spot-on na kleszcze, zamówiłam w animalii

Link to comment
Share on other sites

Biorę się za uzupełnianie :)

Diesel pierwszy raz tak się zachowywał, że wymuszał głaskanie, jak chciałam odejsć zakladał "haka" na moją nogę, właził mi na kolana i dyszał do ucha ( ząbki żólte:evil_lol:), troszkę miałam w głowie, że potrafi Izie pokazać zęby, no i mi pokazał, jak chciałam, odchodząc, pogłaskać go pod mordką, przez siatkę. Ale ,wydaje mi się, tj mam taką nadzieję, że myślał, że dobiera sie do niego jakiś pies, bo przecież Dieselek nie widzi.
Diesel zasuwa po ogrodzie jakby widział, może chodzić prawie ze wszystkimi psami, tylko kontakt z innymi schroniskowymi jest zakazany, do wrogów należa Miki , owczarek bez stópki, Bartuś z nadziąslakiem, troszkę Czaruś, któremu łapki nie służą.
Diesel nie chciał wyjśc na zewnątrz na spacer, zaparł się, położył ... i koniec, może myślał, że chcę znowu zabrać go do lekarza :eviltong:. Głowkę trzyma prosto, już nie ma tego przekrzywienia ze zdjęc po adopcji, katarek leci mu czasem tylko ze zdrowej strony, czyli odblokowała się po płukaniu.Zdrowieje chłopak . Mam zdjęcia, wrzucę za parę dni, choć ciężko było zrobić, bo cały czas pakoał nochal w obiektyw.
Niedługo trzecie płukanie i chcemy we wrześniu zrobić mu usg w dr. Marcinkowskiego. Ciekawe jak go Iza zapakuje do samochodu:evil_lol:.

Wpłynęły stalę osd Dorci,agat21,Lary,ariete,jolusi. Bardzo dziękuję.
Wydałam na Dieselka na karmę suchą, 40kg, -sierpień, wrzesień, na puszki-10szt-od połowy sierpnia do połowy wrzesnia, fiprex na wrzesień ( zakropliłam w pn), dziś wysyłam 30zł za hotelik we wrześniu. Zaraz usupełnie wydatki w poście rozliczeniowym.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Bardzo mi przykro, anica, dobrze, że jamnik był w domku i sam nie umierał. ...



u Diesla kolejne płukanie noska, przy okazji obcięcie pazurów, czyszczenie oczu i uszu, bez narkozy się nie da, bo nie lubi tego. ..
doszły wpłaty od jolusi, Haliny za wrzesień i październik, Basi za październik

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...