Jump to content
Dogomania

>>>ZA TM-BEZ SZANSY NA ODZYSKANIE WZROKU, 15-LETNI DIESEL- duży, stary , niewidomy-POMÓŻMY!!!!


Recommended Posts

[quote name='MALWA']Witam,

weszłam tu po raz pierwszy. Czy pies ma zoperowany nos?
Jaki jest teraz jego stan? Jakie rokowania na przyszłość?[/QUOTE]
Nie miał o peracji nosa, co do raka to na razie diagnoza ze schronu (po badaniu wycinka, ponoć ) , teraz jest leczony na gronkowiec - to wynikło z badań wyrazu z nosa. W czwartek jadę nim na rinoskopie nosa, wtedy będziemy wiedzieć co jest z nim .ogólnie , fizycznie jest w świetnej formie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Beat2010']Nie miał o peracji nosa, co do raka to na razie diagnoza ze schronu (po badaniu wycinka, ponoć ) , teraz jest leczony na gronkowiec - to wynikło z badań wyrazu z nosa. W czwartek jadę nim na rinoskopie nosa, wtedy będziemy wiedzieć co jest z nim .ogólnie , fizycznie jest w świetnej formie.[/QUOTE]


Dziękuję za odpowiedź.

A gdzie pies teraz przebywa, w którym hoteliku?

Skoro wizyta u weta jest we czwartek, to dopiero po czwartku można liczyć na więcej informacji. Badania wskażą co psiakowi dokładnie dolega, aprzede wszystkim co siedzi w nosie.............dorzucam sie do badań kwotą 50 zł. Przelewam na konto z pierwszej strony wątku.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MALWA']Dziękuję za odpowiedź.

A gdzie pies teraz przebywa, w którym hoteliku?

Skoro wizyta u weta jest we czwartek, to dopiero po czwartku można liczyć na więcej informacji. Badania wskażą co psiakowi dokładnie dolega, aprzede wszystkim co siedzi w nosie.............dorzucam sie do badań kwotą 50 zł. Przelewam na konto z pierwszej strony wątku.[/QUOTE]
Malwa, wielkie dzięki;, przelew może być na moje konto lub na fundacyjjne. Diesel jest w hoteliku w Stefanowie

Edited by Beat2010
Link to comment
Share on other sites

[quote name='MALWA']Witam z rana !

Przelałamna konto Fundacji.[/QUOTE] Malwa :calus:

[quote name='Beat2010'].bardzo dziękuję:-) ♥ będę dziś służbowo w pobliżu hoteliku hak się uda to odwiedzę Dieselka[/QUOTE]... to jak się uda, to wymiziaj Diselka ode mnie;)

Link to comment
Share on other sites

nie byłam wczoraj u Dieselka, lało, poza tym-byłam służbowo i nie dało rady :(, jadę do niego w czwartek i zabieramy go do Grójca na badania, aż nie moge sie doczekać wyniku.... Okazało sie, że Tadzik, owczarek z tego samego miejsca, leczony na raka kości, na wolności ma "tylko" dzieciece zwyrodnienie łapek....
przelałam 300zł na hotelik, za lipiec.
Zaraz wysyłam do _Lary nr konta, jeszcze raz -wielke dzieki.

Olena84, te deklaracje to były od znajomych znajomych lub od ich rodzin:shake: , ja też nie wierzę w stałośc wplat z fb :(, choć to różnie bywa

Link to comment
Share on other sites

Dobrze, ze zadzwoniłam do lecznicy, bo dr nie zapisał i zapomniał nawet, że ze mną rozmawial. Najlepszy w Warszawie i okolicach, ale jakiś zapominalski :evil_lol:, jedziemy we wtorek, na godz.11, ale jeszcze mam potwierdzić w poniedziałek.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Beat2010']Dobrze, ze zadzwoniłam do lecznicy, bo dr nie zapisał i zapomniał nawet, że ze mną rozmawial. Najlepszy w Warszawie i okolicach, ale jakiś zapominalski :evil_lol:, jedziemy we wtorek, na godz.11, ale jeszcze mam potwierdzić w poniedziałek.[/QUOTE]... dobrze rozumiem p doktora! ja też tak mam:evil_lol:... jak nie zapiszę.... to kuniec!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MALWA']Zaglądam do psiaka i mocno trzymam za jutrzejszą wizytę.[/QUOTE]

Dzieki; chyba się przydało, choć poczekamy na wyniki histopatologii. W nosie, w dziurce prawej jest pięknie wyrośnie hodowla grzyba; nawet dr takiej nie widział. W drugiej dziurce jest stan zapalny czyli opuchnięta, pewnie z powodu grzyba po drugiej stronie przegrody .Widziałaś my to z Iza na monitorze, ale nie martwić mi się tu- filmy będą dostępne na fun page' u :-).
Diesel miał lekka narkoze i dobrze, bo potem było płukanie nosa- strzępy krwi wielkości wątrobki kurze j plus grzyby latały w powietrzu, jak się wzbudzał tez; szczególnie jak kichal; dr skrzętnie zbierał co ładniejszy materiał do badań, ale najpierw nam go z dumą prezentował:-) .W ogóle dr super.
Co dalej - Diesel dostał dziś zastrzyki pbolowe i p zapalne, do podawania antybiotyk i probiotyk. Co miesiąc płukanie nosa -4;5 razy.
Można na grzyba podawać silne leki, zabija 30% grzyba , ale rozwala wątrobę, wg dr lepiej płakać, chyba jakimś lekarstwem, ale nie jestem pewna- za dużo się działo,
Diesel ma wrażliwe boki kolo miednicy, tam gdzie miał zmiany na skórze, prosiłam o obmacanie gdy spał ( gdy nie śpi pokazuje zeby przy dotykania boków i nosa, dał się poznać dr i z tej strony:-).
Trzeba będzie zrobić usg, bo coś ma ; równie dobrze guzek jak i mógł to być pusty pęcherz . DR nie naciągane nas na usg, powiedział , że aż tak się nie zna i trzeba będzie jechać do dr.Marcinkowskiego.
Na razie tyle, jutro wstawię opis i rachunek, zapłaciłam 470 zł , benzyna 55 zł, nie wiem ile za antybiotyk.

Podnosimy bazarki, bo na robiłam dziś dlugow:-)

Aaa, dr powiedział, że grzyb by nie wyszedł na rtg;, wiec decyzja o rinoskopii była słuszna.
Wyniki badania grzyba za tydzień, 10 dni

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...