Jump to content
Dogomania

>>>ZA TM-BEZ SZANSY NA ODZYSKANIE WZROKU, 15-LETNI DIESEL- duży, stary , niewidomy-POMÓŻMY!!!!


Recommended Posts

U niego bez zmian-zadowolony, bawi sie piłka, mieszka w ciepłej budzie, bo nie chce wejść do ogrzewanego domku dla psów,chociażby  na noce

 

kochany misiaczek,k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,20_WD_orig. szkoda że tego domku nie widać chociaż dla Dieselka hotelik to jego domek

zdrówko Dieseklowi dopisuje ? buziaczki przesyłam dla puchatka k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,57416415320

stała deklaracja poleciała wczorajk,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,33_IN_orig.

Link to comment
Share on other sites

zrobilam zakupy dla Diesla: 10 puszek karmy ,jeszcze za grudzień - nie było transportu  ja nie jeżdziłam,, stąd opóźnienie, 2 litry oleju-za grudzeń i styczeń. Jeszcze muszę kupić puszki na styczeń.

Słyszałam w tv, że już pojawiają się kleszcze :(  . To i zamówilam fiprex , niech mają za swoje.

Link to comment
Share on other sites

kwitek ze sklepu

10896947_1522499094678447_78127254486237

 

 

 

u Diesla bez zmian, biega po ogrodzie, bawi sie piłeczką. Niestety, piękna sublokatorka z budy,  Elza, została eksmitowana z wybiegu Dieselka- zżerała zasłonkę  z wejścia do budy. Nie pomogły słowne upomnienia to i wariatce trzeba było przemówić do rozumu inaczej. Teraz je tylko swoje zasłonki.

Link to comment
Share on other sites

Przyszła stala od ariete, wielkie dzięki

 

w przyszłym tyg może uda sie pojechaćdo hoteliku, to porobię zdjęcia. U Diesla bez zmian, czyli dobrze.

 

 

 

W Wwie kastracje i sterylki będą finansowane w 100% przez miasto ( pewnie, jak zawsze, w wybranych lecznicach i ograniczona ilośc), spróbuję załapać sie z Dieslem na darmochę.

Link to comment
Share on other sites

Przyszła stala od ariete, wielkie dzięki

 

w przyszłym tyg może uda sie pojechaćdo hoteliku, to porobię zdjęcia. U Diesla bez zmian, czyli dobrze.

 

 

 

W Wwie kastracje i sterylki będą finansowane w 100% przez miasto ( pewnie, jak zawsze, w wybranych lecznicach i ograniczona ilośc), spróbuję załapać sie z Dieslem na darmochę.

 

no właśnie na fb widziałam jakąś lecznice, która się z tym darmowym kastrowaniem reklamuje;

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...