Jump to content
Dogomania

Kosmetyki do pielęgnacji HERY


drzalka

Recommended Posts

[quote name='Sonika']Ja używam tego szamponu odkąd mam psa, czyli niecałe 4 lata. Najpierw miałam tą wersje dla szczeniaków. Swietnie się spisywał. Sierść błyszcząca, odżywala zawsze po kąpieli. Teraz mam szampon do jasnej sierści i też jest ok. Zadnych podrażnien. Nie podoba mi sie tylko, ze sierść po tym szamponie jest strasznie miękka, a to niekoniecznie jest przy goldenie dobre. :cool1:

Mam jeszcze 3/4 buletki, wiec z dwa lata minie zanim ją zużyję. ;)[/QUOTE]

Hery czy Ring 5 masz ??

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 53
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 7 months later...

[quote name='drzalka']Aha.. wiecie.. chyba skusze się na Ring 5 .. co o tych kosmetykach wiecie ???[/quote]
ja mam ring 5 do bialych i rudych ;) i jestem zadowolona



a co do Hery to mam dla koksa do czarnych i jestem zadowolony, ładnie pogłębia kolor sierści i ma uroczy zapach :loveu:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Moim zdaniem Hery BARDZO zmiekcza psi włos :shake:
Po kilku miesiecznym stosowaniu szamponu tej firmy, moj seter mial beznadziejny włos (miekki, bardzo szybko sie brudził i nie potrafil oczyscic z kurzu itp, wchlanial wszystko- no rozumiecie o co mi chodzi :cool3:)
Szampony ladnie pachna, pienia sie i ogolnie sa ok, ale nie polecam dla psiaków, ktore powinny miec twardszy włos, lub nawet kozi ;)

Po zmianie na Bio-groom włos zrobił sie sztywniejszy, nie brudził sie tak łatwo i znacznie poprawił swoją jakość :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Talagia']Moim zdaniem Hery BARDZO zmiekcza psi włos :shake:
Po kilku miesiecznym stosowaniu szamponu tej firmy, moj seter mial beznadziejny włos (miekki, bardzo szybko sie brudził i nie potrafil oczyscic z kurzu itp, wchlanial wszystko- no rozumiecie o co mi chodzi :cool3:)
Szampony ladnie pachna, pienia sie i ogolnie sa ok, ale nie polecam dla psiaków, ktore powinny miec twardszy włos, lub nawet kozi ;)

Po zmianie na Bio-groom włos zrobił sie sztywniejszy, nie brudził sie tak łatwo i znacznie poprawił swoją jakość :evil_lol:[/quote]

Moje też zrobiły się miękkie po szamponach z Herry:shake: chodź używałam szamponu dla szorstkowłosych... Musze znaleść jakąś dobra firme, co polecacie? Miałam też All system ale srednio sie sprawdzał...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='duzebzium']Moje też zrobiły się miękkie po szamponach z Herry:shake: chodź używałam szamponu dla szorstkowłosych... Musze znaleść jakąś dobra firme, co polecacie? Miałam też All system ale srednio sie sprawdzał...[/quote]

Dla szorstkowłosych polecam [URL="http://www.twojzwierzak.pl/index.php?id3=C&id4=aszti_Kosmetyki&id5=RING18&pokaz=1&sid=3346addebf5afe3ae453b23e87f7603a"]Ring5 Texture Plus[/URL] - szampon. Po nim można użyć preparat zwiększający szorstkość z tej samej serii, zestaw testowany na miękkim sznaucerze - znacznie poprawił mu włos :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Oluna']Dla szorstkowłosych polecam [URL="http://www.twojzwierzak.pl/index.php?id3=C&id4=aszti_Kosmetyki&id5=RING18&pokaz=1&sid=3346addebf5afe3ae453b23e87f7603a"]Ring5 Texture Plus[/URL] - szampon. Po nim można użyć preparat zwiększający szorstkość z tej samej serii, zestaw testowany na miękkim sznaucerze - znacznie poprawił mu włos :)[/quote]

[FONT=Comic Sans MS]Probowalas Ty czy znajomi?;)[/FONT]

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

[SIZE=2]Mam zamiar kupic dla swojej suki szampon Hery[/SIZE][SIZE=2] [FONT=Arial]Action Poils Abimes, zaczelam tez uzywac[/FONT][/SIZE][SIZE=1] [SIZE=2]Hery Balsam Caresse Brillance. Mam nadzieje, ze taki zestaw nie zaszkodzi mojej suce i "zabezpieczy" skore przed przesuszeniem, z ktorym musze bardzo uwazac. Zly szampon, zla karma i wraca lupiez i sucha skora, a z drugiej strony "wymaga" czestych kapieli - srednio co 3 m-ce.
Taki zestaw "dobrala" mi znajoma ktora prowadzic salon dla psow. Oby sie sprawdzil;) Z odzywki bylam zadowlona
[/SIZE][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...

[B]Suchy szampon JP HERY PROTECTION PUCES ET TIQUES[/B] - czy ktoś używa tego preparatu (?) i mógłby mi napisać jaki jest jego skład -moze byc w jezyku obcym (na pewno na opakowaniu jest podane, a w internecie nigdzie nie moge znalezc).
Bede wdzieczna :smile:
Pozdr

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

[quote name='Agnes'][SIZE=2]Mam zamiar kupic dla swojej suki szampon Hery[/SIZE][SIZE=2] [FONT=Arial]Action Poils Abimes, zaczelam tez uzywac[/FONT][/SIZE][SIZE=1] [SIZE=2]Hery Balsam Caresse Brillance. Mam nadzieje, ze taki zestaw nie zaszkodzi mojej suce i "zabezpieczy" skore przed przesuszeniem, z ktorym musze bardzo uwazac. Zly szampon, zla karma i wraca lupiez i sucha skora, a z drugiej strony "wymaga" czestych kapieli - srednio co 3 m-ce.
Taki zestaw "dobrala" mi znajoma ktora prowadzic salon dla psow. Oby sie sprawdzil;) Z odzywki bylam zadowlona
[/SIZE][/SIZE][/quote]

Do częstego stosowania polecam szampon z Bayera INTENSIWET, dla mojej bulwy, która też niejednokrotnie miała problemy ze skórą jest super.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BullWest']Do częstego stosowania polecam szampon z Bayera INTENSIWET, dla mojej bulwy, która też niejednokrotnie miała problemy ze skórą jest super.[/quote]

oo nie znam...

ale od dluzszego czasu uzywam w/w wymienionego polaczenia - szampon Hery + odzywka i poki co sie sprawdza super:lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Ja zamówiłam na przez inernet szampon Hery;) dla białasów i odżywkę:)

Czekam na przesyłkę:)Kupuje przez neta bo w sklepie "zawołali" 48 zł za szampon, przez neta szampon 28zł a odzywka 33zł...

Mam plana, zeby psa najpierw porządnie wypucowac szarym mydlem:)Żeby zmyć ten naprawde mocny brud...Potem szampon, potem odżywke...

Nie ma problemów ze skórą-takze moge spróbowac:)

Mój tata całe zycie myje glowe szarym mydlem i ma takie wlosy, ze szok:crazyeye:a ma juz swoje lata:)

Zdam relacje:)

Link to comment
Share on other sites

u nas niestety nie sprawdzila sie ta firma. preparat do czyszczenia okolicy wokol oka spowodowal lekkie wylysienia,natomiast po suchym szamponie siersc stala sie matowa,z jakims lupiezem :-? preparat do oczu jest w 20proc. zuzyty,gdyby ktos byl z tego zadowolony i potrzebowal,z checia oddam;]

Link to comment
Share on other sites

z hery chwalimy wybielajacy...służy do mycia łap po błotnych spacerach i preparat do wybielania śladów pod oczami,ale też w zasadzie stosowany okazjonalnie może dlatego nie ma podrażnień,ale fajnie rozjaśnia,reszta ewentualnie potrzebnych kosmetyków nie sprawdza się ...:cool3:
ale jeszcze są łagodniejsze kosmetyki Dr.Lucy...mamy sporą grupę osób,które je używają i są bardzo zadowolone

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...