Jump to content
Dogomania

Kosmetyki do pielęgnacji HERY


drzalka

Recommended Posts

  • Replies 53
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Widze że zdania są podzielone...ja mam Boksera..zależało mi na dobrych kosmetykach do pielęgnacji oczu uszu ( narazi eleczymy zapalenie ucha), i do pychola... i szukam tez dobrego szamponu regenerującego ( Lena miala chyab upiez, bo jak ją poskrobalam/szczotkowalam to wypadal, albo upiez albo skóra)... moze mi cos polecicie.. naarzie poczekam na zdania innych uzytkowników

Link to comment
Share on other sites

Uzywalam szamponu i odzywki dla yorka. Nie byłam zadowolona, szampon srednio się rozprowadzał i szybko skoczył, a przecież piesek malutki. Odzywka w zasadzie ok, ale trzeba było trzymac dluzej niz producent zalecal i szybko znikał efekt. Nie kupię ponownie :shake:

Jednak nie sugeruj się do końca opiniami innych. Kazdemu psy będą pasowały dane kosmetyki, tak jak kazdej kobiecie pasuje inny szampon. Kupuj małe opakowania i testuj przynajmniej przez miesiąc każde (o ile nie wystąpi łupiez lub swędzenie, bo wtedy odstaw do razu) - troche to potrwa, ale wtedy masz szanse wyrobić sobie opinię o różnych produktach i znaleźć najlepszy. My testujemy już 4 firmę...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ula.p']
Kazdemu psy będą pasowały dane kosmetyki, tak jak kazdej kobiecie pasuje inny szampon. ...[/QUOTE]

Dlatego poczekam jeszcze na opinie osob ktore mają psy krotko i gąłtkowłosych... myslalam ze firma jest oki.. w sumie jak dla mnie ich artykuły do higieny nie są takie tanie :razz:

Link to comment
Share on other sites

Ula, ale z tego co wiem, to ten szampon się rozcieńcza....


Poza tym z psimi kosmetykami jest tak, jak z wszytkimi innymi rzeczami. Na jeden włos podziała to, a na inny tamto. Żebym nie wiem jak zachwalała kosmetyki jakiejś firmy zawsze znajdzie sie ktoś, komu nie służyły. Popytać nie szkodzi, ale trzeba próbować i testować .Byle nie bezpośrednio przed wystawą...

Link to comment
Share on other sites

Na mojej akicie uzywam szmponu z Hery :lol: Probowalam tez odzywki. Efekt jest dobry. Pies jest czysty, z wlosem nie dzieje sie nic niepokojacego... Mysle, ze moglabym polecic. Aczkolwiek reszte kosmetykow uzywam z Ring5, ktore sa po prostu bezkonkurencyjne jak dla mnie. Podobno szampony Ring5 sa tak samo dobre jak reszta ich produktow, ale jeszcze nie testowalam (no probowalam szamponu dla fretek-efek bardzo dobry ;)) .

Link to comment
Share on other sites

Ja używam szamponu dla szorstkowłosych dla moich shar pei - jestem bardzo zadowolona, naprawd super, dla mojego australian silky terriera też używam tych kosmetyków i najbardziej mi z tej firmy pasują, wcześniej zaczełam z ciekawości uzywać 1#all systemu i ring5 ale wogule się niesprawdziły. All system zażułcały i zmatowiły włos mojego silka natomist po ring5 mje shar pei się drapały. Prubowałam tez summer wind ale włos silka był ponich zbyt obciążony. Po pewnym czasie wruciłam do hery iraczej niezmienie hyba ze coś mnie naprawde zachwyci ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agamich']Ula, ale z tego co wiem, to ten szampon się rozcieńcza....[/QUOTE]
Jasne że tak i tak też robiłam. Producent nie podaje proporcji, ja rozcienczalam 1:1 lub 1: 2 (woda:szampon) ale niestety wtedy sie wcale nie chciało pienić :) Hery'a kiedyś uchodziła za firmę pierwszej klasy, teraz nie wiem... ale kosmetyki do oczu i uszu są jak najbardziej ok. Choć ja używam Otosol'u na seterce, ze względu na jej sklonnosci do grzybka :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ula.p']Jasne że tak i tak też robiłam. Producent nie podaje proporcji, ja rozcienczalam 1:1 lub 1: 2 (woda:szampon) ale niestety wtedy sie wcale [U]nie chciało pienić[/U] :) Hery'a kiedyś uchodziła za firmę pierwszej klasy, teraz nie wiem... ale kosmetyki do oczu i uszu są jak najbardziej ok. Choć ja używam Otosol'u na seterce, ze względu na jej sklonnosci do grzybka :)[/quote] o jakosci szampomu swiadczy to, ze sie malo pieni :)

Link to comment
Share on other sites

Ja mam całą gamę kosmetyków z Hery dla mojego westa i nie moge narzekać. Puder, szmpony i płyn do rozplątywania są bardzo dobre i wydajne, bo się je rozcieńcza. Szampon ''do białego'' kupiłam 1 lipca 2006r. i mam do tej pory, choć psiak jest często myty. Mam tez płyn do przymywania oczu i pyska, który usuwa zażółcenia. Niestety mocniejszych zażółceń nie usuwa, choć wybiela. Fajnie czyści oczy :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='drzalka']chmm , wiec zastanawiam nad Ring 5, a Hery.. najbardziej jak już pisalam zalezy mi o kosmetykach do pychola, uszu i oczu, i szamponie regenurującym, i takim co do mycia nie
potrzeba wody ..[/quote]

Ja na swoim maleństwie zastosowałam szampon regenerujący i preparat do czyszczenia uszu i na miom psie działa świetnie, a na potwierdzenie tego kupiłam cały komplet ( tzn. szampon z proteinami, bo ze strony Hery dowiedziałam się, że psa należy myć dwukrotnie: I szampon proteinowy II w zależności co potrzeba- my używamy w tej chwili regenerującego, odżywkę, spray'e do czesania, płyn do kąpieli bez użycia wody)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='drzalka']Cześć...stosuje ktoś zwas kosmetyki do pielegnacji psów " Hery" - [URL="http://www.hery.pl"]www.hery.pl[/URL] .. bo zastanawiam się nad ich zamowieniem.. na stronie mozna wybrac dla jakiej rasy, itp.[/quote]

Ja stosuję u mojego krótkowłosego (od jakiegoś czasu także u grzywki i yorka) psa szampony tej firmy od ładnych kilku lat. W zasadzie odkąd pamiętam.... Czyli odkąd istnieja na rynku polskim. Przyznam, że przez pierwsze lata preparaty były więcej niż super. Jednak od kilku lat są totalnym nieporozumieniem !!!
Zdarzyło mi się kiedyś kupić szampon tej firmy z jakimiś granulkami (taki jakby zsiadły, zcięty). W efekcie pies dostał totalnego podrażnienia, wyłysiał, cały sezon wystawowy w plecy, a leczenie psa i doprowadzanie go do stanu używalności trwało ponad pół roku. :angryy: W międzyczasie zrezygnowałam z odżywki, która zaczęła powodować podrażnienia i wysypkę. A czarę goryczy przelał fakt, że raz w życiu zdarzyło mi się nie odebrać szamponu za 30 zł, podczas gdy moje zamówienia opiewają zawsze na nie mniej niż 400.... Zamawianie przez kogoś jest dla mnie uciążliwe, ale nic to byle by preparaty były ok! A tu niestety od dawna tak nie jest. ZAWSZE jakiś czas po kąpieli utrzymuje się koszmarne swędzenie i koszmarny łupież. I nie jest to domeną danej rasy, gdyż mam kilka różnych psów i z każdym dzieje się podobnie. Zamawiałam tam mnóstwo rzeczy. I na dzień dzisiejszy tylko z dwóch pozycji (dla ras krótko- i długowłosych + inne dodatki) jestem zadowolona : jest to żel do czyszczenia uszu oraz lakier ze złotkiem. Jednak to zdecydowanie za mało, aby cieszyć się prawdziwym pięknem szaty moich psów, dlatego definitywnie z nich rezygnuję. Generalnie te szampony zaczęły totalnie wysuszać sierść i skórę!!!!:shake:

Link to comment
Share on other sites

Ja używam tego szamponu odkąd mam psa, czyli niecałe 4 lata. Najpierw miałam tą wersje dla szczeniaków. Swietnie się spisywał. Sierść błyszcząca, odżywala zawsze po kąpieli. Teraz mam szampon do jasnej sierści i też jest ok. Zadnych podrażnien. Nie podoba mi sie tylko, ze sierść po tym szamponie jest strasznie miękka, a to niekoniecznie jest przy goldenie dobre. :cool1:

Mam jeszcze 3/4 buletki, wiec z dwa lata minie zanim ją zużyję. ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...