Jump to content
Dogomania

KARLOS - psi staruszek po 2 operacjach czeka na ratunek! za TM


Doda_

Recommended Posts

zaglądam do Karlinka k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,051_fj_orig

puściłam wczoraj stałą deklarację i dodatkowo 150 zł , muszę chyba zrobić remanent i poszukać fantów na bazarek k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,31_jZ_orig.

 

badanie krwi trzeba zrobić ,k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,38_B4_orig. nie ma wyjścia i leki na łapki też muszą być aby poprawić mu komfort życia

Makilko, zdjęcia Karlinka cudne , ładnie chłopak wygląda, szyjka ładnie zagojona a sierść taka się błyszcząca zrobiła k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,23_bc_orig.

a tak tragicznie wyglądał po wyjściu ze schronu , kochany bidulinek beksa_V6_orig.gif

jeszcze Karlinkowi wpadł grosik po Zuziulince / Aramisku , Beaciu Karlinek dziękuję k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,61_QX_orig.

buziaczki przesyłam dla naszego misiaczka k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,20_WD_orig.

Link to comment
Share on other sites

Dorciu, pieniążki doleciały :) Konto Karlosa trochę lepiej wygląda, ale zaraz trzeba płacić za hotelik. 

 

Mój mały bazarek się skończył, coś tam będzie. Mam już sprawny aparat, więc pomału muszę się zabrać za to obiecane duże wyprzedaniowe bazarzysko. Za cegiełkowy zaraz się wezmę.

 

Zaraz przeleję 75 zł za szczepienia.

Link to comment
Share on other sites

Makila napisz, czy te tabletki kupujesz u weta, czy może można by np. gdzieś w necie kupić taniej, bo przeleciałam kilka stron wcześniej i nie widzę nazwy, tak bym poszperała:)

 

Kupuję u weta. Nie wiem czy można kupić w necie bo nie szukałam.

 

Nazwa to Cimalgex 80mg

 

Są też 40mg, bo taką dawkę dostaje Karlos, ale wtedy wychodzi drożej.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...