Jump to content
Dogomania

Zuza-kombinator i jej foto-pamiętniczek:) POWRÓCILIM :)


basia2202

Recommended Posts

[B][COLOR=Purple]WITAMY WSZYSTKICH CZWARTKOWO JESIENNIE I... właśnie od teraz słonecznieeee :multi: :loveu:[/COLOR][/B]


[quote name='zuzolandia']witaj koffaniutka;-) zaleglosci nadrobie jutrooooooooo!!!!!!!!! za duzo gadacie hehehe;-)............oj jak sie ma 2 psy to dzien sie jakos skraca dziwnie ;-) ehheh
buzioleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/quote]
[B][COLOR=Purple]hej heeej Zuzolki-Fruziolki:)
nie gadamy wcale dużo :cool3: to nie my.. to ciocie nasze wszystkie kochane :eviltong:
ale... nic się nie łam... my też nie mieliśmy czasu do Was zaglądać :roll: ale dziś zaglądnęłam :diabloti:

[/COLOR][/B][quote name='jonQuilla'][B][COLOR=Olive]:evil_lol::evil_lol: ale się uśmiałam z tego zdjęcia --> [URL]http://www.pyo.3d.pl/zuza/zuza_1107.jpg[/URL] :evil_lol::evil_lol: Zuza to straszny żarłok...nawet kolegów od zabaw chce zjeść :loveu::loveu:
[/COLOR][/B][/quote]
[B][COLOR=Purple] hehe.. Zuzka nie jest wybredna... zjada, co jej pod pysk wpadnie :evil_lol:[/COLOR][/B]:diabloti:

[quote name='teqquila']hehe no ladnie biedny moj Tysik :evil_lol::evil_lol: zostal skasowany :evil_lol::evil_lol:
Witanko :)[/quote]
[B][COLOR=Purple]anoo... matko...:razz: nie upilnowałaś syna, to go skasowano :eviltong: :evil_lol:

[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicjarydzewska']:evil_lol:[FONT=Arial][COLOR=Red][B]....gorąca kobitka ;)
[URL]http://www.pyo.3d.pl/zuza/zuza_1104.jpg[/URL]

Basiu już wszystko działa:multi:
[/B][/COLOR][/FONT][/quote]
[B][COLOR=Purple] hehe... a jakżeeee :cool3: hot girl ;)

suuuupeeer, że działaaaa!!:p i jak i jak?? widziałaś archiwum? :cool3:
podobuje się? :cool3: na razie to wstęp... jak uzupełnię wszystko, to dam tu linka;)
buziole Alutkowi:loveu:

[/COLOR][/B][quote name='BeaC'][COLOR=DarkRed][B]jestem
już troche wiecej nadrobiłam...................
fajna ta Twoja psiczka:loveu:[/B][/COLOR][/quote]
[COLOR=Purple][B]witanko:)
ano pewnie, że fajna... a jaka trzaśnięta :evil_lol: :diabloti:

[/B][/COLOR][quote name='Imbir1'][IMG]http://gify.roziu.pl/images/rsgallery/thumb/jesien_03.GIF.jpg[/IMG]helloł:multi::multi::multi:
przyszłam ukraść kolejne foteczki:p:diabloti:

musze naładować baterie na weekend:lol: oj będzie się działo:diabloti:[/quote]
[B][COLOR=Purple]hej Bimberki:)
noo.. w krew Ci weszło już hehe :evil_lol:

oo.. i widzisz.. dobrze, że przypomniałaś... bo ja też muszę naładować :cool3:[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='madziorna'][B][I][COLOR=RoyalBlue]Witanko z samego ranka! Foteczki Zuzkowo-Bimbrowo-Tyśkowe rewelacyjne... Szczególnie Zuzka-kasownik :cool3:[/COLOR][/I][/B][/quote]
[B][COLOR=Purple] witamy i Ciebie Madzioszku :loveu:

[/COLOR][/B][quote name='dealer']przylazlam, ujrzalam i ide dalej:p[/quote]
[B][COLOR=Purple]witamy:)
to może spotkamy się gdzieś po drodze hehe ;)

[/COLOR][/B][quote name='mia_mia']witam:)
moze kiedys wspolny spacer?[/quote]
[B][COLOR=Purple]a chęęętnie:) czemu nie:)
Zuza na osiedlu nie ma za bardzo kumpli....
także.. jeśli Bułka lubi inne suczki, no to super:)
[/COLOR][/B]
[quote name='Alcazar']witamy z poranną kawką na którą mam czas tylko dziś rano :kaffee_2:
buziaki dla zuzki[/quote]
[B][COLOR=Purple] witanko:)
a ja już nie mam herbaty... zimno w biurze, bo nie grzeją jeszcze... :roll:
i w dodatku głodna jestem i nie mam śniadania :roll:[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='basia2202'][B][/B][B][COLOR=purple]a chęęętnie:) czemu nie:)[/COLOR][/B]
[B][COLOR=purple]Zuza na osiedlu nie ma za bardzo kumpli....[/COLOR][/B]
[B][COLOR=purple]także.. jeśli Bułka lubi inne suczki, no to super:)[/COLOR][/B]
[/quote]

Bułka suczki lubi, tak jak i pieski o ile nie probuja jej zbyt namietnie dominowac :p w jakich okolicach spacerujecie?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='basia2202'][B][/B][B][COLOR=Purple]Zuza spragniona... próbowała... piwa :roll: od cioci Bimbrowej :evil_lol:

[/COLOR][/B][/quote]

[quote name='basia2202'][B][COLOR=Purple]no i wreszsie piesy popadały

Tyś total zgon :cool3: :diabloti:


Bimberos też walnął w kimono :evil_lol:


[/COLOR][/B][/quote]


[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye: JESOOOOO!!! ino spróbowały a tak nimi pozamiatało :shake::shake::shake:
Praktyka czyni mistrza :diabloti:


cześć Basieńko :loveu::loveu: z Zuzolcem :multi::multi:
[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alcazar']bidulka ja na szczęscie siedze sobie wygodnie w domciu.
[/quote]
[B][COLOR=Purple]buuuuu.... :placz: takim to dobrze.. w domku sobie siedzą :placz:
jutro mi się zapowiada w pracy jeszcze "ciekawszy" dzień niż dzisiaj.. normalnie będę chyba z motorkiem w tyłku fruwać :roll:
[/COLOR][/B]
[quote name='evaxon']hejka Zuzkowe:multi:
cos nam sie pogoda skiepściła:roll:[/quote]
[B][COLOR=Purple]hejka Tigrowe :multi:
ee tam.. Ewuś... co Ty opowiadasz ;) już się przecie naprawiłaa!! :multi:
i oby taka była cały weekend:)

[/COLOR][/B][quote name='mia_mia']Bułka suczki lubi, tak jak i pieski o ile nie probuja jej zbyt namietnie dominowac :p w jakich okolicach spacerujecie?[/quote]
[B][COLOR=Purple]my mieszkamy na Bałutach, niedaleko Żabieńca... mamy tutaj łąki...
aale... np. u Bimbrowej na Widzewie są fajne pola i jeszcze więcej terenu do biegania:) na psiowe zbiorowe spacery spotykamy się raz u nas, raz u nich;)
a na co dzień... no to chodzę z Zuzką na nasze łąki
teraz się spotykamy w sobotę z Bimbrami:) będzie też Opka i Teufel... i Tyśkowi, jak będą mogli:) nie wiem, czy się znacie, czy nie... my Opkę i Teufelka dopiero poznamy:)
ale wiesz... jak dla mnie, to im większa ferajna, im więcej krejzoli, tym fajniej :diabloti: jeśli tylko dziewczyny nie mają nic przeciw (a nie sądzę, żeby miały ;) ) to może się do nas przyłączysz?:)
my w następny weekend nie będziemy mogli, bo najprawdopodobniej w piątek za tydzień Zuza będzie miała sterylkę, więc nie będzie mogła szaleć po zabiegu

a Wy z Bułką w której części Łodzi mieszkacie?
[/COLOR][/B]
[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:crazyeye: JESOOOOO!!! ino spróbowały a tak nimi pozamiatało :shake:
Praktyka czyni mistrza :diabloti:

cześć Basieńko :loveu: z Zuzolcem :multi:
[/B][/COLOR][/FONT][/quote]
[B][COLOR=Purple]witamy Cię Madzieńko z... Klocolcem (?) :hmmmm: :evil_lol:
a próbowała tylko Zuzka :) i jak widać najdłużej trzymała się na nogach :evil_lol::diabloti: więc ja nie wiem, jak to tam z tą praktyką i tymi mistrzami :eviltong: :evil_lol:[/COLOR] [/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Werka'][COLOR=royalblue]Cześć Basiu!:D[/COLOR]

[COLOR=#4169e1]Chciałabym Cię powiadomić, że masz niereguleminowy podpis:cool3: nie można mieć w nim animowanych emotikonek ;)[/COLOR][/quote]
[B][COLOR=Purple]nie wiedziałam :roll:
dzięki :)
szkooda.. bo te emotki mi się podobują :roll:
no ale cóż.. jak muszę to zmienię... ech...

[/COLOR][/B][quote name='Medorowa']Byłam tu dziś i mnie zignorowano:obrazic::obrazic::obrazic:


:diabloti:[/quote]
[B][COLOR=Purple]faktycznie... byłaś... :roll:
o jaaa śleeeepaaaaaaaaaaaaaa :splat:wyyybaacz Medorowaaa :cool3:
to się więcej nie powtórzy :loveu: :diabloti:

a więc... tak... będą foty:lol: duuuużo fotów :lol:
pod warunkiem, że nie zapomnę baterii naładować :evil_lol:
teraz będą foty Zuzkowo-Bimbrowo_Tofikowo-Opkowo-Tyśkowe(?)
i jeśli Bułeczka ze swoją pańcią też będzie się chciała przyłączyć, to fajnie:)

Medorowa... jako zadośćuczynienie za mą tragiczną ślepotę :eviltong:
masz tu kwiatusskiiiii :Rose: h h h :loveu:
[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:evil_lol::evil_lol::evil_lol:Basiu ....Madzia z Klockiem vel Chlorkiem vel Klokłorkiem ;).....

przypomnij nam poźniej co byśmy nie zapomniały pozaciskiwać paluszków za udaną sterylke ;)[/B][/COLOR][/FONT][/quote]
[B][COLOR=Purple]h[/COLOR][COLOR=Purple]ehe... wiem wieeem;) aaale.. tak mi do Zuzolca pasowało :evil_lol: :diabloti:

będę przypominać:) chyba... wezmę w piątek za tydzień wolne i zawiozę Zuzę rano do lecznicy (bo trzeba rano)... a potem pojadę sobie postać w kolejce w urzędzie, co by w końcu wniosek na dowód złożyć :roll: czas kurde najwyższy... aż mi gorzej jak o tym pomyślę :roll:
niby.. mogłabym też zawieźć małą w czwartek wieczorem... no ale... po co ma spać sama :roll: pewnie by jej smutno było... płakałaby za mną :-( i tak będzie miała dosyć wrażeń...
tak.. tak zrobię... wezmę wolne za tydzień:)
a kciuki.. koniecznie!! :) bo musi się wszystko udać:)

pamiętam, jak przeżywałam sterylkę naszej jamniczki kiedyś... lekarz powiedział, że mogę sobie jechać do domu... ale gdzieee tam.. czekałam w lecznicy... gazetę miałam do czytania, ale w ogóle się skupić nie mogłam... :roll:

[/COLOR][/B][quote name='agaciaaa']Witamy :multi: super fotki, Zuzka to prawdziwa twardzielka :evil_lol: chłopaki popadali, a ona dalej nic ;)

[URL]http://www.pyo.3d.pl/zuza/zuza_1107.jpg[/URL] kasownik jest super :evil_lol:

Pozdrawiamy i buziaki przesyłamy :loveu:[/quote]
[B][COLOR=Purple]witajcie kochane:)
cmokasy i dla Was :loveu::loveu::loveu:

[/COLOR][/B][quote name='AgusiaTerierka']No to będzie fotek moc po tym waszym spotkaniu, juz się cieszę!!!...[/quote]
[B][COLOR=Purple] ja też się nie mogę doczekać:p ale ekipa będzie na psacerku :multi::multi::multi:[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

[B][COLOR=darkorange]Ja tylko na chwilkę:evil_lol:[/COLOR][/B]
[B][/B]
[B][/B]
[SIZE=4][COLOR=darkorange][B]DOBRANOC![/B][/COLOR][/SIZE]
[B][SIZE=4][/SIZE][/B]
:scared:[B][COLOR=paleturquoise]spadam![/COLOR][/B]

[B][SIZE=4][COLOR=#ff8c00]:sleep2: [SIZE=2][COLOR=paleturquoise]Lulam...[/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/B]
[B][SIZE=4][/SIZE][/B]
[B][SIZE=4][/SIZE][/B]
[B][SIZE=4][COLOR=#ff8c00]:sleeping: [SIZE=2][COLOR=paleturquoise]Zaawansowane chrapanie[/COLOR]:evil_lol:[/SIZE][/COLOR][/SIZE][/B]

Link to comment
Share on other sites

:evil_lol:[FONT=Arial][COLOR=Red][B]:evil_lol::evil_lol:Imbirkowa ...depczę Ci po piętkach :grins:

Witaj Basiu z Zuzolem ;) ładująca baterie na sobotni spacerek :p
Posyłamy całuski buziaczki mizianka:loveu: ...wsi co by umilić i ogrzać ten ponury , zimny i mokry dzień:razz:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[B][COLOR=Purple]heloł wszystkim! :multi:
wreszcie weekend... uff... :p alem się dzisiaj nazapierniczała...:roll:
teraz będę się resetować :diabloti:

[/COLOR][/B]
[quote name='Imbirka']przyszłam Ci przypomnieć żebyś zaczęła ładować baterie, bo później musisz zrobić duuuuużo fotek ze spacerku i wstawić je na forum, cobym mogła je później ukraść:diabloti::eviltong::p

Dzieńdoberek Zuzkowe:multi:[/quote]
[B][COLOR=Purple]och, dziękuję przypominajko :loveu:
ale, żeby tak choć raz bezinteresownie... :shake: :diabloti:

witaj nasza osobista kradziejko :evil_lol:

[/COLOR][/B][quote name='Alicja']:evil_lol:[FONT=Arial][COLOR=Red][B]Imbirkowa ...depczę Ci po piętkach :grins:
Witaj Basiu z Zuzolem ;) ładująca baterie na sobotni spacerek :p
Posyłamy całuski buziaczki mizianka:loveu: ...wsi co by umilić i ogrzać ten ponury , zimny i mokry dzień:razz:[/B][/COLOR][/FONT][/quote]
[B][COLOR=Purple]ooo.. i deptająca Alutka zawitała:multi:
a jeszcze nie ładująca... ale to już zaraz za momencik ;)
buziaczki, całuski i mizianka przyjęte z otwartymi ręcyma :loveu:
my Ci też umilamy i cmokamy gorąco :buzi: i przytulamy :calus:
aa.. co tam.. masszz... jeszcze kwiatuszki :B-fly:

[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...