Jump to content
Dogomania

Zuza-kombinator i jej foto-pamiętniczek:) POWRÓCILIM :)


basia2202

Recommended Posts

[quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][B]Świetne zdjęcia i to ile :multi:

[URL]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0049-1.jpg[/URL] Czarnuszek nie czół się osamotniony wśród brązowych psiaków? :evil_lol:
Milutko popatrzeć na takie stadko bawiących się psiaków :loveu:
[/B][/COLOR][/quote]
[B][COLOR=Purple]hehe, żółtki górą! :multi: niee.. czarny nie czuł się samotny :lol:
jemu podoba się każdy pies, który się porusza :evil_lol: a jak już biegnie, to uuuu... :evil_lol: :diabloti: on by się bawił z każdym i dobrze się czuje w towarzystwie;) no bo.. niby czego ma się bać :cool3:
nawet jak Zuzka na niego warczała i kły szczerzyła (co jej się po raz pierwszy zdarzyło) no ale... przez długi czas bała się go, że on taki wielki... to Tofik był wielce zdziwiony, czemu to tak i czemu Zuzka nie chce się z nim bawić... robiąc miny w stylu "o co common?" :evil_lol:

[/COLOR][/B][quote name='g_o_n_i_a']Witajcie Zuzanki :buzi:
Uch pozazdrościć tego spacerku :multi: [/quote]
[B][COLOR=Purple] hej Azulkowa :multi:
no nie ukrywam, spacerek był udany :p i mam nadzieję, że nastąpią kolejne...:)

[/COLOR][/B][quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:evil_lol:to się Madzialena ucieszy jak będzie miała 666 stron do nadrobienia w każdym blogasku :diabloti: :evil_lol: [/B][/COLOR][/FONT][/quote]
[B][COLOR=Purple]buuułaaahaahaaaaaaa :roflt::roflt::roflt:
Alutka... nie rób mi tak... miej litość, bo się posikam :evil_lol:
naplułam se na ekran :roll: :evil_lol::diabloti:

trza Madzialenie też trójpak piwa zapodać, żeby łatwiej przebrnęła przez potrójne zdjęcia :diabloti:

[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dominiqa']łoo jak tu ciudownie :D
Basiu w jakim programiku robisz te sliczne rameczki?:D
jejq ale supcio fotkii :]

mnie dluugo nie bylo ale juz wróciłam steskniłam sie mega buzka!:)[/quote]
[B][COLOR=Purple] heloł heloł:)[/COLOR][/B]
[B][COLOR=Purple]witajcie po przerwie:)
moje rameczki są te jasnozielone (nieco wcześniej) ;) takie obramowanie... - obramowanie pomniejsza nieco zdjęcie... a ramki w tym moim programie są jakby nakładane na zdjęcie (też ładne i można kombinować)... więc jak na zdjęciu coś się dzieje nie tylko po środku fotografii, to jednak wolę obramowanie, bo ramka mi obcina boki (korzystam z Corel Paint Shop Pro Photo XI, aaale.. ostatnio zaczęłam się bawić programem picasaweb - też można robić fajne rzeczy ze zdjęciami:) )
a te rameczki takie wypukłe, to nie moje... to zdjęcia ukradzione od Julii Imbirkowej:) musisz ją podpytać (ale z tego co pamiętam, to korzysta z photobucket)

[/COLOR][/B][quote name='evaxon']gdzies juz widzialam te foteczki:hmmmm:[/quote]
[B][COLOR=Purple]nie może być :cool3: to zwidy Ewuś... demon Cię opętał :diabloti::diabloti::diabloti:
[/COLOR][/B]
[quote name='pinczerka_i_Gizmo']Dobry wieczór :)
[URL]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0083-2.jpg[/URL]
Basiu... nie wytrzymałabym pod taką presją :evil_lol:
Ale co ja widzę, Zuzankowa w końcu nie najwyższa :loveu: :cool3:[/quote]
[B][COLOR=Purple]no przykleiły się do mnie żebraki:evil_lol: frolikowe łakomczuchy :p a Bimber był na tyle cwany, że sam przychodził i sprawdzał zapachy w mojej torbie, dając do zrozumienia, że czas na przekąskę :evil_lol: czasem Bimber z Tysiem się zmieniał... a Zuzka z Tofikiem byli stałymi bywalcami :cool3: :diabloti:

hehe... no, Zuzka póki co pokonała wzrostem Bimberka:)
Tyś jest ciut wyższy (jeszcze:cool3:), Opka też chyba... noo... a Tofika to nikt nie pokona:evil_lol:

[/COLOR][/B][quote name='agaciaaa']Ale mieliście super spacerek :loveu:
Fotki obejrzane, nawet jakieś latające psy widziałam :cool3:
[URL]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0083-2.jpg[/URL] jaka dobra pancia :)[/quote]
[B][COLOR=Purple]latająca była z pewnością Opka :p skubana... skacze tak wysoko, że jejuuu :evil_lol:[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='basia2202'][B][COLOR=Purple]buuułaaahaahaaaaaaa :roflt::roflt::roflt:
Alutka... nie rób mi tak... miej litość, bo się posikam :evil_lol:
naplułam se na ekran :roll: :evil_lol::diabloti:

trza Madzialenie też trójpak piwa zapodać, żeby łatwiej przebrnęła przez potrójne zdjęcia :diabloti:

[/COLOR][/B][/quote][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:razz::razz::razz:toż Madzia z biedą twój blogasek przebrnie ....a że kompecka ma tylko w pracy to i pić przy czytaniu nie może :evil_lol::evil_lol::evil_lol:


WITANKO :multi::loveu::multi:
[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='basia2202'][B][COLOR=Purple]hehe, żółtki górą! :multi: niee.. czarny nie czuł się samotny :lol:
jemu podoba się każdy pies, który się porusza :evil_lol: a jak już biegnie, to uuuu... :evil_lol: :diabloti: on by się bawił z każdym i dobrze się czuje w towarzystwie;) no bo.. niby czego ma się bać :cool3:
nawet jak Zuzka na niego warczała i kły szczerzyła (co jej się po raz pierwszy zdarzyło) no ale... przez długi czas bała się go, że on taki wielki... to Tofik był wielce zdziwiony, czemu to tak i czemu Zuzka nie chce się z nim bawić... robiąc miny w stylu "o co common?" :evil_lol:
[/COLOR][/B][B][/B][/quote]

[COLOR=Olive][B]Nie no co za niedobrota z tej Zuzki ;) :evil_lol:
Jak ona mogła szczerzyć kły na takiego przystojniaka :evil_lol:
Może Zuzka nie jest jedną z tych babek, która lubi wyższych od siebie facetów ;) :evil_lol::evil_lol:

Cześć i Buziaki :loveu:
[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agaciaaa']Cześć Basiu :) wpadłam życzyć miłego dnia! Żeby Cie tam w pracy nie męczyli za bardzo :cool3:
co Ty tu robiłaś o 4.10? :roll: :evil_lol:[/quote]
[B][COLOR=Purple]hej hej Agatko:)
ooj... zamęczyli w tej pracy zamęczyli...:roll:
aa... siedziałam do późna nad zleceniem... potem spać nie mogłam... a potem... nie opłacało się już kłaść... Mariusz w poniedziałki o 4.30 wstaje na pociąg, więc... zaglądnęłam na dogo:)

[/COLOR][/B][quote name='evaxon']hejka Zuzki:multi: to ja demoniczna ewa:evil_lol:[/quote]
:evil_lol::evil_lol::evil_lol: [B][COLOR=Purple]poznałam od razu :cool3: nasz Ty.. demonie.. seksu :diabloti: demonie.. wojny... :diabloti: czy czego tam wolisz :evil_lol: ;)

[/COLOR][/B][quote name='AgusiaTerierka']Po takich "spacerach" to Zuzka=Aniołek?[/quote]
[B][COLOR=Purple] noo.. mniej więcej:razz: a jak ładnie zasypia:p

[/COLOR][/B][quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:razz::razz:toż Madzia z biedą twój blogasek przebrnie ....a że kompecka ma tylko w pracy to i pić przy czytaniu nie może :evil_lol::evil_lol:

WITANKO :multi::loveu::multi:
[/B][/COLOR][/FONT][/quote]
[B][COLOR=Purple]witaj Aluś:)
biedna Madzialena... :shake: nie może pić w pracy... :evil_lol: :diabloti:

[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][B]Nie no co za niedobrota z tej Zuzki ;) :evil_lol:
Jak ona mogła szczerzyć kły na takiego przystojniaka :evil_lol:
Może Zuzka nie jest jedną z tych babek, która lubi wyższych od siebie facetów ;) :evil_lol::evil_lol:
Cześć i Buziaki :loveu:
[/B][/COLOR][/quote]
[B][COLOR=Purple]heloł Salsiczki:)
h h h.. noo.. najwidoczniej stracha czuje przed rosłymi mężczyznami :p [/COLOR][/B]:evil_lol::diabloti:

[quote name='pinczerka_i_Gizmo']Basi się nudzi :evil_lol:
Ja tylko jestem ciekawa czy Zuzka jeszcze coś podrośnie :roll:[/quote]
[B][COLOR=Purple]ee.. nie nie..:shake: nie nudzi :diabloti:
pani wetka nam mówiła, że podrosnąć to niewiele... parą cm;)
ale... z 10 kilo może jej przybyć jeszcze :roflt::diabloti:[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

hej Basienko hej Zuanko :)

spacerek iście wyborowy :) ogladalismy zdjatka z"pełnym tchem" jak to sie mówi :) hihih .. same " malutkie" psiaczki .. alez słodko :) Zuzanka to normalnie "cud miód i orzeszki " .. prosze bardzo o gorace wycmokanie tej Bestyji :) od cioteczki mati :)
Zuza to ma prezencje.. no nie pogada... oczywiscie nie wspomne o calej reszcie Brygady :) Cudasy piekne:)

4.30 - to dogoholizm .. a nie jakies tam .. no :eviltong: ....


pozdrawiamy gorąco :loveu:

:bluepaw:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='basia2202'][B][COLOR=Purple]hej hej Agatko:)
ooj... zamęczyli w tej pracy zamęczyli...:roll:
aa... siedziałam do późna nad zleceniem... potem spać nie mogłam... a potem... nie opłacało się już kłaść... Mariusz w poniedziałki o 4.30 wstaje na pociąg, więc... zaglądnęłam na dogo[/COLOR][/B][B][/B][/quote]

Czyli nieprzespana nocka? Ja to bym chyba nie mogła funkcjonować bez snu :cool3: śpioch ze mnie straszny i nienawidze wcześnie wstawać :diabloti:

Buziaki dla Zuzolki :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Witanko Zuzanki :multi: Ujawniam się w końcu :razz: Chciałam się odezwać, jak nadrobię blogasek, ale to jest awykonalne :oops: :evil_lol: Gadułki straszne jesteście ;) :diabloti: Obejrzałam fotki i filmiki ze spotkania, super macie, że się w takim fajnym gronie spotykacie :multi: Ja z moim asocjalnym psem :evil_lol: bym nie mogła, chyba, że byłyby same suczki :p
Zuzka śliczna dziewuszka :loveu: rośnie jak na drożdżach, ciekawam, jaka będzie "docelowo" :razz:
Pozdrawiamy :hand:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Paula_']Witanko Zuzanki :multi: Ujawniam się w końcu :razz: Chciałam się odezwać, jak nadrobię blogasek, ale to jest awykonalne :oops: :evil_lol: Gadułki straszne jesteście ;) :diabloti: Obejrzałam fotki i filmiki ze spotkania, super macie, że się w takim fajnym gronie spotykacie :multi: Ja z moim asocjalnym psem :evil_lol: bym nie mogła, chyba, że byłyby same suczki :p
Zuzka śliczna dziewuszka :loveu: rośnie jak na drożdżach, ciekawam, jaka będzie "docelowo" :razz:
Pozdrawiamy :hand:[/quote]
mama gadasz glupoty:evil_lol:
moj asocjalny pies czasami bywa na spotkankach i sie bawi calkiem fajnie w chodzenie za mna jak cien :evil_lol:

Zuzki czas na fotki:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='evaxon']mama gadasz glupoty:evil_lol:
moj asocjalny pies czasami bywa na spotkankach i sie bawi calkiem fajnie w chodzenie za mna jak cien :evil_lol:[/quote]
:evil_lol:
Mój by nie chodził za mną jak cień :shake: Tigra jest bardziej jak Axa, pies ogrodnika itp, jak jej coś nie pasuje, to odstrasza warkiem, ale się nie rzuca; a Maksiu niestety, samczyków nie toleruje :roll: szczególnie większych od siebie :diabloti: ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Paula_']:evil_lol:
Mój by nie chodził za mną jak cień :shake: Tigra jest bardziej jak Axa, pies ogrodnika itp, jak jej coś nie pasuje, to odstrasza warkiem, ale się nie rzuca; a Maksiu niestety, samczyków nie toleruje :roll: szczególnie większych od siebie :diabloti: ;)[/quote]
nooo Axa i Tigra sa podobne:cool3:
ach ten moj braciszek :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...