Jump to content
Dogomania

Aiszunia, nasze słoneczko zgasło [*]


AgusiaP

Recommended Posts

[quote name='Neelith']Kryminały powiadacie? :cool3:
Historia Lakusia mnie trapi, przecież tyle szczeniaków jest adoptowanych/przygarnianych/rozdawanych bez żadnego sprawdzania czy monitorowania, a tu okazuje się, że może 1 na 10 domów jest normalny :( Te domy które dzwonią niestety dostaną wreszcie jakiegoś nieszczęsnego psiaka :angryy: Nie dzieje się dobrze, niewiele się zmienia w świadomości ludzi, masakra jakaś :placz:[/QUOTE]
Oj dokładnie tak jak piszesz, my Lakusia nie damy ale jakiegoś szczeniaczka wezmą.
A potem pełne schroniska tych byłych szczeniaczków:(
Dla nich pies to przedmiot:( i maskotka dla dziecka:(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mysza2']Oj dokładnie tak jak piszesz, my Lakusia nie damy ale jakiegoś szczeniaczka wezmą.
A potem pełne schroniska tych byłych szczeniaczków:(
Dla nich pies to przedmiot:( i maskotka dla dziecka:([/QUOTE]

Niestety, jak nie Lakus to inny szczeniak trafi :-(
wiekszosc szczeniaczkow sa wydawane w pierwsze rece.....

zaraz zajrze na bazarek z kryminalami :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mysza2']Aisza pięknie zaprasza na bazarek:):)
Kryminały, wysyłka gratis.
Wszystkie fanty podarowała Panna Marple i zasponsorowała koszt wysyłki :multi::multi:
Bardzo bardzo dziękujemy :loveu::loveu:
[B][URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/251875-Kryminały-wysyłka-gratis!!!!!!-dla-Aiszy-do-30-03-2014-godz-22-00[/URL][/B][/QUOTE]

Jak dla Aiszuni to lece :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='caha']zapraszam na morski bitewny bazarek :smile:
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/251934-Zagraj-morska-bitwa-czyli-gra-w-statki-Do-dnia-06-04-godz-21-00-Zapraszam"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...1-00-Zapraszam[/URL][/QUOTE]

[quote name='Mysza2']Aisza pięknie zaprasza na bazarek:):)
Kryminały, wysyłka gratis.
Wszystkie fanty podarowała Panna Marple i zasponsorowała koszt wysyłki :multi::multi:
Bardzo bardzo dziękujemy :loveu::loveu:
[B][URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/251875-Kryminały-wysyłka-gratis!!!!!!-dla-Aiszy-do-30-03-2014-godz-22-00[/URL][/B][/QUOTE]

Super, dziękujemy za bazarki:Rose::Rose::Rose:

[quote name='madziakato']Kochane, zapomniałam napisać- 10,00 ode mnie stałej:-)[/QUOTE]


Madziu, dziękujemy serdecznie!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AgusiaP']Rany się ładnie goją, w tym tygodniu ściągnięcie szwów ;)[/QUOTE]

U Aiszy wszystko ok :-)
Jest bardzo grzeczna i usłuchliwa.
Ranki pogojone więc ściągniemy szwy. szkoda generować koszty i płacić komuś za ściąganie szwów - ja mogę zrobić to sama ( w sumie zawsze u wszystkich psiaków ściągam sama) a w przyszłym tygodniu zabiorę Aiszę na szczepienie i ściągnięcie tych szwów z szyjki bo tam już musi zajrzeć fachowiec.(oczywiście jeśli nikt nie ma nic przeciw ).
Szyja wygląda zdecydowanie lepiej - przemywamy ją codziennie rivanolem i naprawdę jest nieźle. Na pewno ją swędzi i niestety musi cały czas chodzić w kołnierzu bo inaczej drapie się tam. Bez klosza chodzi za to na długie spacery ;-)

Napiszę Wam, że mój tata, który generalnie lubi psy ale "na swoim miejscu" stwierdził że to najfajniejszy pies jakiego miałam :-)

Link to comment
Share on other sites

No i takie wieści chcemy czytać:) Pozdrowienia dla taty:loveu::loveu:
Aisha to taki modelowy pies, jakiego wielu ludzi chciałoby mieć zaraz po adopcji, wpatrzony w człowieka
i szczęśliwy że tak zmieniło się jego życie:)
Kasiu, skoro wielokrotnie to robiłaś to pewnie że możesz sama zdjąć szwy z tych powierzchownych cięć.
I tak jak piszesz to na gardle zostawić dla weta.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paula_t']Wspaniałe wieści!:multi: Aisza błyskawicznie się zaaklimatyzowała w nowym miejscu i to jest największy dowód na to dziewczyny, że podjęłyście dobrą decyzję :)[/QUOTE]


Tak to była bardzo dobra decyzja :):):)

Takie wiadomości mogę czytać i czytać Kasiu :):):)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...