Jump to content
Dogomania

Nutka i Elik w cudownych domach:)


ewu

Recommended Posts

Nutka jest delikatna i tyle przeżyła w swoim życiu. O wszystkim się nigdy nie dowiemy...
Teraz będzie dobrze. Tylko czasu i cierpliwości trzeba. I serca. :smile:
Wierzę w Nutkę. :loveu:
I bardzo jestem ciekawa Waszego spotkania, Elik. :smile: Tak. Troszkę trzeba poczekac... Poczekamy. ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Elisabeta']Nutka jest delikatna i tyle przeżyła w swoim życiu. O wszystkim się nigdy nie dowiemy...
Teraz będzie dobrze. Tylko czasu i cierpliwości trzeba. I serca. :smile:
Wierzę w Nutkę. :loveu:
I bardzo jestem ciekawa Waszego spotkania, Elik. :smile: Tak. Troszkę trzeba poczekac... Poczekamy. ;)[/QUOTE]

Poczekamy, tylko Nuteczko, już bez alarmów :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='elik']No i na razie alarm odwołany :sweetCyb:
Zadzwoniłam, żeby powiedzieć Pani, że koleżanka (Ayame) przyjedzie naprawić Nutkę, a Pani powiedziała, że Nutka sama się naprawiła :) [B]Dzisiaj, to nie ta sama Nutka[/B] - tak powiedziała pani Bogusława. Dzisiaj rano pozwoliła córce ubrać się w szelki i wyprowadzić na spacerek. Mimo wszystko przekazałam co powiedziała mi Ayame Nishijima i poprosiłam, żeby koniecznie zadzwoniła, gdyby znowu pojawiły się jakieś nieprawidłowości w zachowaniu Nutki. Złe zachowania najlepiej korygować od razu, zanim się utrwalą w psychice psa.
Miejmy nadzieję, że to się już nie powtórzy.[/QUOTE]

No to kamień z serca :) ufff

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewu']Elu faktury dotarły, dziękuję:)[/QUOTE]

Bardzo prosze i ja także dziękuję, że psiaczki miały zapewnione finansowanie za cały okres pobytu :)

Wczoraj dzwoniła Pani Bogusława cała w skowronkach. Nasza Nutka grzeczniutka jak na początku :) Na nikogo nie warczy, nie szczerzy ząbeczków, grzecznie wychodzi na spacery z córką i TZ-em, tylko obszczekuje, ale jak to powiedziała Pani Bogusława, Nutka to pies więc szczeka, a co ma robić ? :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='elik']Bardzo prosze i ja także dziękuję, że psiaczki miały zapewnione finansowanie za cały okres pobytu :)

Wczoraj dzwoniła Pani Bogusława cała w skowronkach. Nasza Nutka grzeczniutka jak na początku :) Na nikogo nie warczy, nie szczerzy ząbeczków, grzecznie wychodzi na spacery z córką i TZ-em, tylko obszczekuje, ale jak to powiedziała Pani Bogusława, Nutka to pies więc szczeka, a co ma robić ? :loveu:[/QUOTE]
I tak trzymać Nuteczko:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewu']Mam nadzieję,że u Nutki wszystko w najlepszym porządku.[/QUOTE]
Też tak myślę. Gdyby było inaczej, to pewnie pani Bogusława dała by mi znać, bo ją o to prosiłam.
Zastanawiam się kiedy się do niej wybrać, tak żeby nie było za wcześnie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewu']Elu poczekajmy jeszcze żeby nie zapeszać ale trzeba podjąć decyzję jakiemu psiakowi przekazać pozostałe fundusze.
Może z tydzień jeszcze poczekajmy i wtedy darczyńcy zdecydują.[/QUOTE]

Uważam, że to dobra myśl :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Elu kochana trzeba chyba podjąć decyzję o przekazaniu pozostałej kwoty jakiejś bidzie.
Jak byś mogła sprawdzić rozliczenia bo ja mam kłopoty z oczami i cyferki na ekranie widzę rozmazane.
Dlatego piszę zawsze duże i "na tłusto" ale wolę żeby ktoś dodatkowo podliczył kwoty.
Nieśmiało pytam czy Darczyńcy zgodzą się żeby pieniądze przekazać na ratowanie biedaka , którego wypatrzyłam w Szydłowcu.
To kaleki , młody piesek w tej chwili bez szans .....
Psiak nie ma części łapy, potrzebuje pomocy i trzeba go koniecznie zabrać do dt albo hoteliku.
Majkowi trzeba też kupić protezę....
Tu jego wątek:
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/254647-Dramat-bezłapka-błagam-o-pomoc-ratowaniu-M-ajka[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewu']Elu kochana trzeba chyba podjąć decyzję o przekazaniu pozostałej kwoty jakiejś bidzie.
Jak byś mogła sprawdzić rozliczenia bo ja mam kłopoty z oczami i cyferki na ekranie widzę rozmazane.
Dlatego piszę zawsze duże i "na tłusto" ale wolę żeby ktoś dodatkowo podliczył kwoty.
Nieśmiało pytam czy Darczyńcy zgodzą się żeby pieniądze przekazać na ratowanie biedaka , którego wypatrzyłam w Szydłowcu.
To kaleki , młody piesek w tej chwili bez szans .....
Psiak nie ma części łapy, potrzebuje pomocy i trzeba go koniecznie zabrać do dt albo hoteliku.
Majkowi trzeba też kupić protezę....
Tu jego wątek:
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/254647-Dramat-bezłapka-błagam-o-pomoc-ratowaniu-M-ajka[/URL][/QUOTE]

Podzielam Twoje zdanie Basiu co do reszty kwoty. Psiaki bezpieczne i już nie będą potrzebowały pieniędzy, a są psiaki, które bardzo ich potrzebują.
Oczywiście, jeśli chcesz, to sprawdzę rozliczenie :)


[B]Rozliczenie, jak należało się spodziewać, bezbłędne :)[/B]

Edited by elik
Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewu'][B]Psiak , którego proponowałam trafił pod opiekę Psa na zakręcie.
W takim razie może pozostałą kwotę przekazać na inną biedę, która nie miała tyle szczęścia...[/B][/QUOTE]

Słuszna decyzja. Jest tyle psiaków potrzebujących wsparcia finansowego, że trudno będzie wybrać.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='elik']Słuszna decyzja. Jest tyle psiaków potrzebujących wsparcia finansowego, że trudno będzie wybrać.[/QUOTE]
Byłam dzisiaj w Miedarach.
Założę wątek maliznom , które ledwo widać:(
Muszę stamtąd zabrać przynajmniej 3 psiaki bo inaczej nie zaznam spokoju:(:(:(:(
Może im przyda się wsparcie.

Link to comment
Share on other sites

Dostałam nowe wiadomości z DS Nutki:

[COLOR=#a52a2a]"...Wszystko jest w najlepszym porządku. Nutka jest już bardzo spokojna do wszystkich się przyzwyczaiła. Jest bardzo czujna, wszystko słyszy jak się tylko ktoś obcy kręci koło domu. Z jedzeniem też jest w porządku wie że zawsze w misce jest sucha karma, wątróbka w drugiej misce też jest. Na spacery chodzi już z wszystkimi domownikami. Bardzo wszystkim się podoba, a my ją bardzo lubimy. Pozdrawiam. Przesyłam nowe zdjęcia zrobione jeszcze dzisiaj."[/COLOR]

i kilka zdjęć

[CENTER][IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-lm38R2Uhs5s/U_5gzrqcn3I/AAAAAAAAIu4/-Kc0LAxYUZg/s800/p1000261.JPG[/IMG]

[CENTER][IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-nqDca0lTCyc/U_5g93YYPeI/AAAAAAAAIvA/GLZGxynxfZM/s800/p1000262.JPG[/IMG]

[CENTER][IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-WUQBfxsfKts/U_5hPQooQRI/AAAAAAAAIvI/lOJTdXluTMc/s800/p1000263.JPG[/IMG]

[/CENTER]

[/CENTER]
[LEFT]Kochany ucholek :loveu: Łezki zakręciły mi się w oczach. Pięknie wygląda, może nawet nieco za pięknie. Z tej drugiej miseczki powinna chyba zrezygnować :smile:
Tak chciałabym ją przytulić.
Jutro zadzwonię do Elika, może też kilka zdjęć dostaniemy.
[/LEFT]
[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...