Jump to content
Dogomania

Korek w DS, Kora/Chani w nowym DS :)


Recommended Posts

Potrzebuję pomocy w zapraszaniu. Prawdopodobnie wystawię bazarek we wtorek. Czy mogłabyś poczekać z zaproszeniami do tego czasu? Wtedy zaproszenia byłyby za jednym zamachem na 2 bazarki.

Aniu nie wiem czy Madzia zdąży z bazarkiem do wtorku.

Jak będziesz miała gotowy bazarek to daj znać :)

Masz jakiś system do zaproszeń ?

Link to comment
Share on other sites

Aniu nie wiem czy Madzia zdąży z bazarkiem do wtorku.

Jak będziesz miała gotowy bazarek to daj znać :)

Masz jakiś system do zaproszeń ?

 

Nie, nie mam żadnego schematu. Jak będzie gotowy, to dam znać :)

 

Dzięki, Dziewczyny za organizację. Obsuwy są zrozumiałe, kimże ja jestem by coś krytykować? 

:)

 

Ayame, obiecałam zrobić bazarek po 10 stycznia,  dzisiaj już 20-ty a ja jeszcze nie skończyłam :(  Może dzisiaj w końcu się uda, choć bierze mnie choróbsko :( 

Link to comment
Share on other sites

Byłam, widziałam, zgodnie z życzeniem nic nie napisałam :)

 

Bardzo fajne fanty.

Może wartałoby dopisać, że na wpłaty czekamy  .... dni od zamknięcia i podliczenia licytacji. Po tym czasie prawo zakupu ma poprzedni licytujący.

I dobrze byłoby przy fancie nr 42 napisać 42 a  i 42 b bo są dwie takie same spódnice.

 

I to by było na tyle :)

Daj znać kiedy zapraszać.

Link to comment
Share on other sites

Byłam, widziałam, zgodnie z życzeniem nic nie napisałam :)

 

Bardzo fajne fanty.

Może wartałoby dopisać, że na wpłaty czekamy  .... dni od zamknięcia i podliczenia licytacji. Po tym czasie prawo zakupu ma poprzedni licytujący.

I dobrze byłoby przy fancie nr 42 napisać 42 a  i 42 b bo są dwie takie same spódnice.

 

I to by było na tyle :)

Daj znać kiedy zapraszać.

 

Dzięki eliczku :) Zaraz wszystko uzupełnię :)

 

Super, dzięki!

 

Ayame, a co myślisz o cenach? W końcu większość fantów jest od Ciebie.

 

 

Usunęłam (chwilowo) wszystkie banerki z sygnaturki, bo bardzo źle się prezentował bazarek, ale może chociaż jakiś podlinkowany napis by się przydał odsyłający na tenże bazarek. Umie ktoś taki zrobić?

Link to comment
Share on other sites

Usunęłam (chwilowo) wszystkie banerki z sygnaturki, bo bardzo źle się prezentował bazarek, ale może chociaż jakiś podlinkowany napis by się przydał odsyłający na tenże bazarek. Umie ktoś taki zrobić?

Spróbuje przerobić z mojego podpisu. Już tak robiłam ;)

Co chcesz, żeby było w tym napisie ?

 

EDIT

 

Może takie cóś być ??

Link to comment
Share on other sites

Poczekam jeszcze co Ayame napisze o zaproponowanych cenach i startujemy :) Najgorsze jest to, że znów nie mam paska narzędzi :(

Ja się zastanawiam, czy to jednak nie jest wina naszych przeglądarek. Gdyby to była wina dogomanii, to wszyscy mieliby tak samo, a tymczasem każdy ma co innego ;)

 

Masz rację :) Chani jest pięknym psem. Żeby jeszcze charakter miała chociaż dobry :)

Link to comment
Share on other sites

Bazarek otwarty http://www.dogomania.com/forum/topic/145030-misz-masz-dla-chanicegie%C5%82kowo-fantowyzagl%C4%85dnij-prosz%C4%9908022015godz2100/?p=16035214 zapraszam serdrcznie :)

elik, zmieniałam przeglądarkę z mozilli na chrome i mam już pasek narzędzi :) Ale za to internet strasznie wolno chodzi na niej :( Muli jak cholera :(


Tak przypuszczałam, że te problemy to sprawa przeglądarki. Strona dogo ma chyba wysokie zabezpieczenia i stąd nasze przeglądarki mają problemy.
Ja przez chwilę (po przywróceniu stanu kompa sprzed kilku dni) miałam pasek narzędzi. Ale krótko się cieszyłam. Znowu nie mam :(
Link to comment
Share on other sites

Bazarek otwarty http://www.dogomania.com/forum/topic/145030-misz-masz-dla-chanicegie%C5%82kowo-fantowyzagl%C4%85dnij-prosz%C4%9908022015godz2100/?p=16035214 zapraszam serdrcznie :)

 

elik, zmieniałam przeglądarkę z mozilli na chrome i mam już pasek narzędzi :)   Ale za to internet strasznie wolno chodzi na niej :( Muli jak cholera :(

Czmycham na bazarek :)

Link to comment
Share on other sites

...
elik, zmieniałam przeglądarkę z mozilli na chrome i mam już pasek narzędzi :) Ale za to internet strasznie wolno chodzi na niej :( Muli jak cholera :(


Zazdroszczę Ci. Ja dzisiaj zainstalowałam Google Chrome i jak nie miałam, tak dalej nie mam paska narzędzi :(

Biegnę na bazarek.
Link to comment
Share on other sites

 

Zazdroszczę Ci. Ja dzisiaj zainstalowałam Google Chrome i jak nie miałam, tak dalej nie mam paska narzędzi :(

Biegnę na bazarek.


Elu, nie zazdrość, bo dzisiaj już nie mam :( Ciężko będzie prowadzić bazarek :(
Chciałam dodać zdjęcie srebrnej bransoletki, miała być nagrodą dla osoby, która zakupi największą liczbę cegiełek, i kicha, nie da się :(
Link to comment
Share on other sites

Elu, nie zazdrość, bo dzisiaj już nie mam :( ...


Ja też miałam przez 2 dni, po tym jak przywróciłam stan kompa sprzed kilku dni. Było, było i się zbyło.
Kurtka, chyba ustawili zbyt wysoki poziom zabezpieczeń na dogo i dlatego nasze przeglądarki wariują :(
Link to comment
Share on other sites

mnie wywala się wstawianie fotek. Wyrzuca, ze brak uprawnień. Nie wiem co jest.
Zawsze działało, paski są, tylko nie pozwala wstawić

To nie kopiuj zdjęcia tylko linki do tego zdjęcia.
W albumie Picasa po prawej stronie zdjęcia, które chcesz wstawić na wątek, są napisy m.in. "Tagi", a pod tym "Linki do tego zdjęcia". Jak klikniesz w to, to rozwiną się linki i wybierasz odpowiedni, wybierasz rozmiar zdjęcia, kopiujesz link i wklejasz go na wątek.
Trwa to znacznie dłużej niż zwykłe wstawianie na wątek, ale jak wklejasz jedno zdjęcia, czy kilka zdjęć, to można się pobawić :)
Ja chcę zrobić bazarek i mam kilkanaście o ile nie kilkadziesiąt zdjęć do wklejenia i nie mogę się zmobilizować.


EDIT
No i kicha :(
Nie zawsze to wychodzi. Tą metodą udało mi się wkleić zdjęcia paragonu, ale zdjęć psiaka już NIE !!!! wrrrrrrrrr edne dogo
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...