Jump to content
Dogomania

KRUCZEK - pracował całe życie, zamiast emerytury-EKSMISJA! Już w hoteliku. SZUKA DS!


Doda_

Recommended Posts

[quote name='anica']Dziękuję, to .... chyba lepiej że jedzie do hoteliku... tak tylko....
nie lubię niesolidnych.....[/QUOTE]

zgadzam się z Tobą. Najpierw robią nadzieję a potem nie mają cywilnej odwagi zadzwonić i powiedzieć,że się rozmyślili.:shake: Przynajmniej byłoby uczciwie.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 462
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='Radek']Na razie deklaruję dla emeryta 10 złotych miesięcznie (już nawet nie liczę która to moja deklaracja, stąd kwota nieduża). Pierwszą wpłatę będę mógł zrobić dopiero po wypłacie, czyli po pierwszym:( W tej chwili mam zupełnie pustą "psią kieszeń"
Jeśli ta dycha co miesiąc się przyda proszę o info.[/QUOTE]

dziekuje bardzo, juz Cie zapisuje :)

[quote name='Radek']Poproszę o zapisanie stałem deklaracji od kwietnia:)
Jeśli to nie byłby problem to będę wdzięczny za przypomnienie pod koniec miesiąca, trochę deklaracji mam i boję się że mi umknie:oops:[/QUOTE]

Nie martw sie. Dostaniesz po kilkanascie pw z przypomnieniami :evil_lol:

[quote name='AnnaA']W zestawieniu nie widzę deklaracji z postu 33[/QUOTE]

hmm?? post 33 jest mój z tego co widze
jesli chodzi o Twoja jednorazówkę
to juz dawno jest wpisana z jednorazowymi deklaracjami

Link to comment
Share on other sites

Kruczuś już u mnie!Jest to Cudowna,Wspaniała,Kochana psinka.Zamieszkał w wewnętrznym boksiku,będzie miał ciszę i spokój.Ciocie mu pięknie pościeliły i psinka wiedziała już,że zostaje,położył się spokojnie na posłanku.Potem jeszcze chwilkę wyszedł i jak go zawołałam wszedł sam pięknie do boksu.Zwiedził podwóreczko,a jak piłyśmy herbatkę leżał spokojnie pod drzwiami.Kochani Dziękuję za Kruczusia:iloveyou:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mdk8']zgadzam się z Tobą. Najpierw robią nadzieję a potem nie mają cywilnej odwagi zadzwonić i powiedzieć,że się rozmyślili.:shake: Przynajmniej byłoby uczciwie.[/QUOTE]... dokładnie tak!... ale to pociąga za sobą szereg innych cech charakteru ... zresztą szkoda się rozpisywać, pewnie podobnie myślimy;)
.... to ja dopiero teraz doczytałam że Kruczuś pojechał... do [B]Sylwiaso[/B] :loveu::multi::loveu: to lepiej chłopak trafić już nie mógł :cool2: Ciepło witam ciocie Sylwię :iloveyou:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sylwiaso']Kruczuś już u mnie!Jest to Cudowna,Wspaniała,Kochana psinka.Zamieszkał w wewnętrznym boksiku,będzie miał ciszę i spokój.Ciocie mu pięknie pościeliły i psinka wiedziała już,że zostaje,położył się spokojnie na posłanku.Potem jeszcze chwilkę wyszedł i jak go zawołałam wszedł sam pięknie do boksu.Zwiedził podwóreczko,a jak piłyśmy herbatkę leżał spokojnie pod drzwiami.Kochani Dziękuję za Kruczusia:iloveyou:[/QUOTE]


Sylwia to ja dziękuję,że jesteś :Rose:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AnnaA']Nie znalazłam swojej deklaracji w poście 38 i stąd moja uwaga.
Czy konto podane w poście 69 jest aktualne?[/QUOTE]

CHODZI O TWOJĄ DEKLARACJĘ JEDNORAZOWĄ?
powtarzam, już dawno jest w pierwszym poście. Proszę zajrzeć.
w poście mdk - nr 38 - są deklaracje[B] z facebooka. [/B]


Bardzo się cieszę, że Kruczek już bezpieczny !! :)
dziekuję, sylwio !!!!
Przypomnijcie mi proszę, czy miesięczny koszt Kruczka to 300 zł ? czy 350 zł ?
Wpiszę w pierwszym poście.

mdk - czy mam tu robić rozliczenia ? chodzi o wpłaty na konto fundacji i wydatki.
Musimy na bieżąco wiedzieć, jakie jest saldo psiaka...

Link to comment
Share on other sites

na FB jest jeszcze stała Dominika S. 20,-
Doda w moim poście 69 są dane do wpłat. Jutro powysyłam na pw do dogo-deklarowiczów aby wszystko było jasne.
Opiekunka psiaka obiecała ,że się zaloguje na dogo a do tego czasu ja będę przeklejać wszystkie nowe istotne wiadomości z fb włącznie z płatami.

Hotelik 350,-

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bela51']Zastanawia mnie ile jest warte zycie psa? I za ile mozna kupic czyste sumienie ?
W przeliczeniu na pieniądze, oczywiscie. Czy wystarczy kilkadziesiąt złotych ?
Moze ktos z Was wie ?[/QUOTE]

[B]Belu[/B], skąd ten nostalgiczno-filozoficzny nastrój ?

Znaczy Kruczek jest już w Lasku brzozowym u sylwiaso ?
Czekam na relację Sylwii :)

Link to comment
Share on other sites

z FB :

[COLOR=#141823][FONT=lucida grande]KRUCZEK JUŻ W HOTELU.[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#141823][FONT=lucida grande]Musiałyśmy przyspieszyć akcję, ponieważ zdjęte zostało ogrodzenie placu, na którym znajdował się pies. Dzisiaj przeniesiona została jego buda w inne, tymczasowo ogrodzone miejsce koło sklepu spożywczego. Jedna z Pań dokarmiających Kruczka pojechała z nami osobiście sprawdzić warunki w jakich będzie przebywał pies. [/FONT][/COLOR]
[COLOR=#141823][FONT=lucida grande]Na miejscu zostaliśmy wyjątkowo ugoszczeni przez przesympatycznych właścicieli Pensjonatu dla piesków w "Lesie Brzozowym". Poznałyśmy wszystkie psy przebywające w pensjonacie, o każdym usłyszałyśmy parę słów. Kruczek dostał pomieszczenie wewnątrz budynku z psią kanapą, oczywiście po uprzednim zapoznaniu się z terenem. Warunki zostały zaakceptowane [/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mdk8']z FB :

[COLOR=#141823][FONT=lucida grande]KRUCZEK JUŻ W HOTELU.[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#141823][FONT=lucida grande]Musiałyśmy przyspieszyć akcję, ponieważ zdjęte zostało ogrodzenie placu, na którym znajdował się pies. Dzisiaj przeniesiona została jego buda w inne, tymczasowo ogrodzone miejsce koło sklepu spożywczego. Jedna z Pań dokarmiających Kruczka pojechała z nami osobiście sprawdzić warunki w jakich będzie przebywał pies. [/FONT][/COLOR]
[COLOR=#141823][FONT=lucida grande]Na miejscu zostaliśmy wyjątkowo ugoszczeni przez przesympatycznych właścicieli Pensjonatu dla piesków w "Lesie Brzozowym". Poznałyśmy wszystkie psy przebywające w pensjonacie, o każdym usłyszałyśmy parę słów. Kruczek dostał pomieszczenie wewnątrz budynku z psią kanapą, oczywiście po uprzednim zapoznaniu się z terenem. Warunki zostały zaakceptowane [/FONT][/COLOR][/QUOTE]... no jakżeby inaczej;)

Link to comment
Share on other sites

[URL]https://www.facebook.com/photo.php?fbid=596643983755474&set=pcb.281611562001318&type=1&theater[/URL]

z FB

" [COLOR=#141823][FONT=Helvetica]Kruczek jeszcze nie wie do czego służy kanapa. Przywieźliśmy mu jego dywaniki z budy, na których od razu się położył. Pewnie nadal dziwi się, że nie ma budy:) Zdjęcia z wczoraj "[/FONT][/COLOR]

to jest apartament Kruczka :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anica']... dokładnie tak!... ale to pociąga za sobą szereg innych cech charakteru ... zresztą szkoda się rozpisywać, pewnie podobnie myślimy;)
.... to ja dopiero teraz doczytałam że Kruczuś pojechał... do [B]Sylwiaso[/B] :loveu::multi::loveu: to lepiej chłopak trafić już nie mógł :cool2: Ciepło witam ciocie Sylwię :iloveyou:[/QUOTE]Ciociu anico:buzi:Dziękuję!a jak ja widzę moje Kochane cioteczki to mi się Serducho raduje!!!

Link to comment
Share on other sites

Kruczuś zaraz opowie jak przeszły dwa dni u cioci:wczoraj rano przyszła po mnie ciocia,padało,zastanawiałem się czy wyjść na dworek,ale ciocia mnie poprosiła,żebym zrobił siusiu.Pochodziłem troszkę,rozpatrzyłem się w terenie na spotkanie wyszły do mnie psiaki Klusia,Bisio i Maksiu,było fajnie.Potem poszedłem do swojego pokoiku odpocząć,bo wychodziły inne psiaczki,a potem znów ciocia przyszła po mnie i poszliśmy razem na drugi plac tam gdzie są skalniaki.Postanowiłem ukochać moją nową ciocię,widziałem,że bardzo jej się to podobało.Dziś jak rano weszła do mnie ciocia to ja leżałem sobie na miękkiej kanapie było mi ciepło i mięciutko.Zrobiła mi śniadanko,wlała do miseczki coś białego,ciepłego to chyba mlesio,ale ja nigdy nie piłem czegoś takiego.I znów chodziły ze mną ciocine psiaki te,które mieszkają z nią w domku,fajna ekipa myślę,że już się zaprzyjażniliśmy!Pozdrawiam i mocno ściskam wszystkie Kochane cioteczki:buzi::iloveyou:za kilka dni znów coś napiszę!:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sylwiaso']Kruczuś zaraz opowie jak przeszły dwa dni u cioci:wczoraj rano przyszła po mnie ciocia,padało,zastanawiałem się czy wyjść na dworek,ale ciocia mnie poprosiła,żebym zrobił siusiu.Pochodziłem troszkę,rozpatrzyłem się w terenie na spotkanie wyszły do mnie psiaki Klusia,Bisio i Maksiu,było fajnie.Potem poszedłem do swojego pokoiku odpocząć,bo wychodziły inne psiaczki,a potem znów ciocia przyszła po mnie i poszliśmy razem na drugi plac tam gdzie są skalniaki.Postanowiłem ukochać moją nową ciocię,widziałem,że bardzo jej się to podobało.Dziś jak rano weszła do mnie ciocia to ja leżałem sobie na miękkiej kanapie było mi ciepło i mięciutko.Zrobiła mi śniadanko,wlała do miseczki coś białego,ciepłego to chyba mlesio,ale ja nigdy nie piłem czegoś takiego.I znów chodziły ze mną ciocine psiaki te,które mieszkają z nią w domku,fajna ekipa myślę,że już się zaprzyjażniliśmy!Pozdrawiam i mocno ściskam wszystkie Kochane cioteczki:buzi::iloveyou:za kilka dni znów coś napiszę!:lol:[/QUOTE]



dziękujemy za opowieść. :multi: Nareszcie kochany Kruczek sobie odpocznie po tylu latach pracy...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...