Jump to content
Dogomania

KRUCZEK - pracował całe życie, zamiast emerytury-EKSMISJA! Już w hoteliku. SZUKA DS!


Doda_

Recommended Posts

  • Replies 462
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

czuje się dobrze. Jest dokarmiany przez dwie Panie z bloku na osiedlu. Niestety potencjalny DT nie odezwał się więcej więc jeżeli nic się zmieni Kruczek w sobotę jedzie do Sylwii.

Doda proszę uzupełnij w deklaracjach stałych:
Grażyna S. 20,-
Hanna G-A 30,-

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mdk8']czuje się dobrze. Jest dokarmiany przez dwie Panie z bloku na osiedlu. Niestety potencjalny DT nie odezwał się więcej więc jeżeli nic się zmieni Kruczek w sobotę jedzie do Sylwii.

Doda proszę uzupełnij w deklaracjach stałych:
Grażyna S. 20,-
Hanna G-A 30,-[/QUOTE]

ok, już sie robi :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bela51']Zastanawia mnie ile jest warte zycie psa? I za ile mozna kupic czyste sumienie ?
W przeliczeniu na pieniądze, oczywiscie. Czy wystarczy kilkadziesiąt złotych ?
Moze ktos z Was wie ?[/QUOTE]... Belu skąd to pytanie?.... musi Ci być bardzo źle?!.... [QUOTE][B]Zastanawia mnie ile jest warte zycie psa?[/B][/QUOTE]... tyle ile warte jest każde życie!!!!!!!!! poryczałam siem:-(

Link to comment
Share on other sites

z FB


[TABLE="width: 458"]
[TR]
[TD][URL="https://www.facebook.com/n/?profile.php&id=100002296344531&aref=11093978&medium=email&mid=98c32ceG5af42e52fd68Ga947daGe5&bcode=1.1394750881.AblLqBQ5CGMHwNLe&n_m=mdk8%40op.pl"]Magdalena Chełkowska[/URL][/TD]
[TD="align: right"]13 marca 23:47[/TD]
[/TR]
[/TABLE]
[COLOR=#000000][FONT=Verdana]Niestety ostatnia szansa Kruczka na DT przepadła. Oczywiście będziemy nadal szukać dla niego dobrego domu ale zgodnie z pierwotnym planem zawieziemy go do pensjonatu dla piesków pod Łowiczem. Wyjazd organizujemy w sobotę rano. Z informacji jakie posiadam pensjonat zapewnia spacer , gotowane jedzonko i głaskanie. Pensjonat również będzie pomagał nam w znalezieniu nowego domu dla Kruczka.

Poniżej wklejam informację od Kasi Gilarskiej z 11.03.2014r. z danymi konta udostępnionego dla Kruczka przez Stowarzyszenie Kundellos.

Katarzyna Gilarska
11 marca o 21:33

Drodzy Wszyscy Wpłaty będzie można dokonywać na rachunek Stowarzyszenia Kundellos z dopiskiem "KRUCZEK"

Rachunek bankowy: BOŚ PL94 1540 1157 2034 9111 1263 0001

kod BIC EBOSPLPWXXX

PayPal:[email protected][/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Na razie deklaruję dla emeryta 10 złotych miesięcznie (już nawet nie liczę która to moja deklaracja, stąd kwota nieduża). Pierwszą wpłatę będę mógł zrobić dopiero po wypłacie, czyli po pierwszym:( W tej chwili mam zupełnie pustą "psią kieszeń"
Jeśli ta dycha co miesiąc się przyda proszę o info.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Radek']Na razie deklaruję dla emeryta 10 złotych miesięcznie (już nawet nie liczę która to moja deklaracja, stąd kwota nieduża). Pierwszą wpłatę będę mógł zrobić dopiero po wypłacie, czyli po pierwszym:( W tej chwili mam zupełnie pustą "psią kieszeń"
Jeśli ta dycha co miesiąc się przyda proszę o info.[/QUOTE]


każda złotówka na wagę złota. Dziękuję bardzo w imieniu Kruczka i jego opiekunek :buzi:. To może zapiszemy ,że deklaracja od IV ? Za marzec będzie mniej za hotelik.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...