Jump to content
Dogomania

Galeria mędziariny, mędziarza i zwierzaków


marta1624

Recommended Posts

Hejka :)

Erykowa- więcej fotek nie mam :( Jedynie fotki reszty towarzystwa jeszcze mam (byliśmy z 2 borderami,4 ozikami, rotweilerem i grzywkiem :)).

Majoka, lepiej niech się już nie gubi :lol:

Angi- nie mam pojęcia póki co. Za wcześnie pytasz :lol: Jakby był organizowany spacer w Mysłowicach to pewnie pojadę, bo jutro mnie omija przez szkołę :(

Link to comment
Share on other sites

Hej

Hejka :)

Ja nie :P Oglądam śmierć na 1000 sposobów :D
 

Od razu mi się skojarzyło z tym, jak przeczytałam :p
https://www.youtube.com/watch?v=bHx7I70H8Hs

Link to comment
Share on other sites

Hejka :)

Wpadam tylko na chwilę- niestety, dzisiaj czekał nas wet :( Lucek dostał ropienia, w nocy wylizał sobie aż do skóry, więc dzisiaj wet. I pod znieczuleniem miejscowym miał go nacinanego, pełno ropy wyszło, a ja trzymając Lucka z tatą... Omdlałam. I mierzyliśmy gorączkę- prawie 40 stopni. A ja widziałam że od niedzieli jest jakiś nie swój... No ale myślałam że to przez to, że nie było mnie cały weekend. A tu jak wczoraj niewiele poprawy, a dzisiaj ropień :(

Link to comment
Share on other sites

Dzięki ;) Dzisiaj napuchło znowu, zostaliśmy zalecenie odmoczyć ranę po skalpelu i sprawdzić czy jest ropa, a jakbyśmy nie umieli to jechać do wetki. No i z tatą rozmoczyliśmy, "otworzyliśmy", i pełno ropy wyszło :( Potem popsikaliśmy octeniseptem i Lucek odpoczywa. A ja jadę na spacer mimo deszczu, nie wiem jeszcze w jakim składzie (Lucek nie bardzo, bo rana i antybiotyk, a tu pada)

Link to comment
Share on other sites

Hejka :)

Dzięki :)
Poprawa to za mało powiedziane- dzisiaj eksploatuje całą nagromadzoną energię i jest okropny! Cały dzień łazi za Kajką i Puffkiem i je zaczepia, skacze, "dziubie", szczeka, piszczy. I nie urósł mu od wczoraj ropień. Uff :) Tylko łysy placek i rana przypominają ;) Za to dawanie mu antybiotyku- masakra. Cwana bestia wypluwa.

No i byliśmy dzisiaj na spacerze 10km, nad śląskim morzem :) 2 psy wybiegane, jednemu mało :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...