Jump to content
Dogomania

Galeria mędziariny, mędziarza i zwierzaków


marta1624

Recommended Posts

Kurcze,jakaś galeria obrozy na psach by się przydała.Ja zrezygnowałam u Ermana z łańcuszka tzn zacisku i chciałam jakieś pół zaciski mu kupić ale nie mam pojęcia co wybrać.Chciała bym szeroką ale ciagle nie wiem czy gładka czy we wzorki czy z motywem zimowym czy jakąś typowo "męską" ;) Czy w niebieskim bedzie mu dobrze itp W wyszukiwarce mało psów podpalanych w kolorowych obrożach :(

Link to comment
Share on other sites

No właśnie, ja przekonuje wątek obrożowy ale część zdjęć wygasła, część wzorów nieaktualna... Ale już coś mam- szelki dla Puffka turkusowe z odblaskiem, Lucek... Nie mam pojęcia, chyba pomarańcz jako że ma już miętowe (chociaż nie wiem czy na Lucku będzie ładnie). Plus obroża dla Puffka w labirynt, i może turkus z odblaskiem do kompletu. Kajce miałam wziąć obroże, ale budżet przekroczę. Jedynie to nie wiem czy nie wziąć smyczy z amortyzatorem...

Link to comment
Share on other sites

W labirynt obroża? Jak myślę o Puffciu i obroży, to pcha mi się na myśl z Furkidza "hear the music" :) ślicznie by na nim wyglądała. Ale nijak do reszty by nie pasowało :D

Erykowa, ty to dopiero dylemat masz- nie dość, że do czarnego chyba wszystko pasuje, to jeszcze gładkowłosy :) Na Ermanku też by ten furkidzowy wzorek pięknie się prezentował :D Ostatnio najbardziej lubię obroże z głównym kolorem pod kolor futra+ kontrastowe dodatki (np.haft i podszycie)

Marta, a ta taśma zielono neonkowa z odblaskiem dla Lucka Ci się nie podoba?

Link to comment
Share on other sites

Nadira- podoba, nawet dla obydwu. Tylko czy ona nie jest zbyt podobna do miętowej? Ale mam problemy wiem :D

O nie, nawet nie patrzę na furkidz. Same wzorki z DS już wystarczająco mieszają w głowie :lol:

Co do haftu- miałam w planie wziąć właśnie z kudłatego. Ale szelki bez podszycia droższe o 10zł od DS, brak pasu, i nie można wybrać łańcuszka a chciałam dla Kajki. Więc zostaje DS :)

Tyśka- jesteś gadżetomaniakiem, ale kocim :D

Link to comment
Share on other sites

Nadira- podoba, nawet dla obydwu. Tylko czy ona nie jest zbyt podobna do miętowej? Ale mam problemy wiem :D
 

O, rzeczywiście ;) A fiolet odpada? Np.fioletowa taśma z neonowo zielonym podszyciem, albo niebieskim podszyciem :) My mamy jedną fioletową z niebieską ekoskórką i bardzo ładnie takie połączenie wygląda :) Natknęłam się dzisiaj na fotkę Choppera, on też taki złocisto- brązowy, miał fioletowo- chabrową obrożę i bardzo fajnie wyglądał w takich kolorkach.

 

Ale z drugiej strony jak zdecydowałaś się na tasiemkę z odblaskiem dla reszty stadka, to Luckowi też wez, żeby nie odstawał ;) jeszcze się gorszy poczuje ;)

Super będą wyglądać pieseły w takich samych ubrankach, tylko inne kolorki :)

 

Erykowa- wez tą czarną z pomarańczowym <3 nakombinujesz się z bałwankami, a zima nas nie zaszczyci :D

Link to comment
Share on other sites

No to cokolwiek by się nie działo- wybrane :) Dziękuję wszystkim za porady, wszystko przemyślałam, poradziła się jeszcze Marty, i wyszła mi obroża marynarska, bez podszycia, a szelki: Puffek turkus z odblaskową nitką, a przód i dół podszytu żółtą neonową pianką, a Lucek pomarańcz, tak samo podszyty :)

Jeszcze kiedyś (na święta... :D) wezmę Puffowi obrożę z imieniem z KA, wtedy też Kajka coś dostanie (może będą już łańcuszki?)

Link to comment
Share on other sites

Może więcej reklamacji na te łańcuszki mieli? Ja mojej obroży łańcuszkowej nie używam póki nie wymyślę, jak naprawić te ogniwka.

Narobiłaś mi, Marta ochoty na nową obrożę i teraz się głowię i rozmyślam co i jak połączyć :D

 

Masz ustaloną już datę kastracji? Chciałabym poznać osobiście tego słodziaka długouchego i myślałam, żeby Was na jakiś spacerek wyciągnąć, ale boję się, jak Drago by na niego zareagował (jak już wykastrowany będzie, mój wariat na pewno go pokocha :D  )

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...