Jump to content
Dogomania

Czy Warto Zakupic


Rorinus

Recommended Posts

  • Replies 242
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Rorinus']No i Koniec 03.07.07 jade po psiesa ;) do warszawy z rodowodem za 1000zł 3 miesiace ma szczeniaczek ;) ostatni z miotu ;) byl za 1300zł ale wytargowałem 1000 ;) niebawem bedą zdjęcia ;)[/quote]


Gratulacje :klacz: Świetna wiadomość :thumbs:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rorinus']No i Koniec 03.07.07 jade po psiesa ;) do warszawy z rodowodem za 1000zł 3 miesiace ma szczeniaczek ;) ostatni z miotu ;) byl za 1300zł ale wytargowałem 1000 ;) niebawem bedą zdjęcia ;)[/quote]

No to gratulacje :multi:
A z jakiej hodowli będzie mały?

Link to comment
Share on other sites

psiaka nazwalismy Chiron zdjecia będą niebawem :) piesek jest sliczny ma 3 miesiace a ciagle robi po domu :P i nie chce jesc z miski ^^ woli z ręki ale musi się przemuc do miski bo z ręki juz nie dostanie :)

Piesek nie jest z Hodowli ale Pani od ktorej go kupiłem wydaje sie osobą miłą ;) a jej piesek bardzo zadbany =) co prawda nie miał jakis godzin zywienia kiedy chciał to jadł poprostu ;) ale patrząc na rodowód moj piesek ma przodków w Angli i Francji a jego brat pojechał do Syri :)

Link to comment
Share on other sites

Moj rodowud wyglada tak jest to ksiazeczka u gory jest logo psa i pisze "Polski Klub Psa Rasowego" na dole są dane pieska w srodku Jesli linia Genetyczna i pieczątka i podpis a z tyłu adres hodowcy czyli Pani Agnieszki a ponizej Moje dane czyli własciciela ;) i jeszcze adnotacje :) numer tatuazu A015 ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rorinus']Moj rodowud wyglada tak jest to ksiazeczka u gory jest logo psa i pisze "Polski Klub Psa Rasowego" na dole są dane pieska w srodku Jesli linia Genetyczna i pieczątka i podpis a z tyłu adres hodowcy czyli Pani Agnieszki a ponizej Moje dane czyli własciciela ;) i jeszcze adnotacje :) numer tatuazu A015 ;)[/quote]

Na Klubie Psa Rasowego to ja się nie znam, ale czy nie powinien być tam Związek Kynologiczny? Ja przepraszam za moją niewiedzę, ale w rodowodach siedzę dopiero kilka miesięcy, więc wszystkiego nie wiem.
Tatuaż powinien być na pachwinie.

Link to comment
Share on other sites

jak kumpel mi przeciepnie zdjecia z komorki na telefon :P bo niemam kabla do swojego telefonu ;) zdjecia bedą poprawnej jakosci mam k750i wiec 2Mega piksela ;) wiec powinny byc dobre ;) czekam na niego az wejdzie na gg i zciepnie mi je na FTP'a :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...