Jump to content
Dogomania

CEJLON - nic nie ma, psi staruszek ledwo chodzący...pomóż !!!


Doda_

Recommended Posts

Potwornie mi smutno, bo wirtualne odwiedziny nadal niewiele z życiu Cejlonka zmieniają - potrzeba dobrej duszy, która utuli Go przed metą życia

w ciepłym domku .... dlaczego nie mogę pomóc inaczej poza pamięcią o Cejlonku, jego popapranym przez ludzi życiu ... ? i jeszcze stracił Zuziulkę :placz:

Link to comment
Share on other sites

dlaczego nie mogę pomóc inaczej poza pamięcią o Cejlonku, jego popapranym przez ludzi życiu ... ? i jeszcze stracił Zuziulkę  :placz:

 

Gusiaczku ludzie kochający zwierzęta zawsze chcieliby zrobić więcej aniżeli jest to możliwe :lookarou:​ , niestety cierpiących , porzuconych zwierzaczków tak wiele a nas tak mało   :placz:

 

jak się Cejlonik czuje :calus: 

 

stała poleciała wczoraj dla misiaczka :kiss_2:  

Link to comment
Share on other sites

 

niestety cierpiących , porzuconych zwierzaczków tak wiele a nas tak mało   :placz:

 

 

dobrze, że w ogóle jesteśmy i pływamy na  tratwach pomocy z miłością po bezmiernym morzu nieszczęścia .... 

niestety bezduszność, ignorancja, bestialstwo innych, naszego gatunku, często przerastają wszelkie granice  :(

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Nowe wplaty :)

 

nuncek 20 zl

bakusiowa 25 zl

edek 10 zl

szira 10 zl

mdk8  5 zl

alla chrzanowska 20 zl

dorcia2  20 zl

agat21  10 zl

 

Cejlonek ma tez 105 zl po Zuzi na koncie kikou, listopad ma juz oplacony, a za grudzien doplacic 95 zl .

 

Jak sie chlopaczek ma? 

Link to comment
Share on other sites

Niestety ciągle mam kłopoty z komputerem ale próbuję dodać zdjęcie z telefonu. Cejlonek ogólnie trzyma się, on jest bardzo przyjazną istotą wiec nie tylko Zuzinka się z nim przyjaznila nawet kot lubi się do niego przytulić. Ale taka stareńka pierdoła już z niego,biedulek, siusia często zaraz koło poslanka, jest bardzo nieszczesliwy jak zachęcam go do wyjścia na podwórko szczególnie w deszczowe dni. Na szczęście apetyt, odpukać, ciągle świetny dopisuje

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Cejlonek taki ciapcius stary, a ostatnio znowu dokazywal , dwa dni pod rząd kiedy musiałam wyjść
wywrocil taki duży plastikowy pojemnik na karmę otworzył i podjadl aż miał brzuszek jak piłka, a wraz z nim kilku innych kolegów, w tym jeden dziadziunio z demencją zjadł sporo ryżu suchego(w pojemniku były też paczuszki z ryżem) i biedak 2 dni tym ryżem wymiotowal

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...