Jump to content
Dogomania

Huzio już w swoim domku!


Ayame Nishijima

Recommended Posts

Dzień dobry :) Piękny dzionek dziś się zapowiada :) Czy nikt nie dzwoni o naszego Huzara?


Aha, dzisiaj koniec bazarku w części dla Huzara, podrzućcie choć w miarę możliwości:[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/251637-DZIŚ-KONIEC***Kawiarka*Nowe-Żakiety*szklane-kule*-Huzara-i-szczyle*30-03-2014-g-21-00?p=22017347#post22017347[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ania68']Dzień dobry :) Piękny dzionek dziś się zapowiada :) Czy nikt nie dzwoni o naszego Huzara?...[/QUOTE]
Niestety, ani jednego telefonu :(
Nie rozumiem, żeby choć jakiś głupawy, ale żaden ??


[quote name='ania68']...Aha, dzisiaj koniec bazarku w części dla Huzara, podrzućcie choć w miarę możliwości:[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/251637-DZIŚ-KONIEC***Kawiarka*Nowe-Żakiety*szklane-kule*-Huzara-i-szczyle*30-03-2014-g-21-00?p=22017347#post22017347[/URL][/QUOTE]
Juz lece :)

Link to comment
Share on other sites

Duży, ciemny, nie szczeniak i nie kudłaty...
lepiej wziąć "rasowego bez rodowodu". Niech przynajmniej sąsiedzi myślą, że czempion.

Ktos w końcu zadzwoni. Napewno.


A wyrko dla psa super. Dla mojej by sie sprawdziło idealnie, tylko musiałoby być... większe. Najlepiej x4. Ja po prostu myslę, ze powinnam jej obok naszego dostawić drugie jako posłanie i wtedy byłoby naprawdę ok :)

Link to comment
Share on other sites

Moja droga po pierwsze to nie jest chlewnia, po drugie boksy oglądał pracownik TOZ-u, pogotowia dla zwierząt i stwierdził, że psy mają odpowiednie warunki. Huzar jest w domu, szczeniaki, Lobo i Ben również. Budynek przystosowany jest do norm unijnych, także możesz spać spokojnie. Jeśli wydaje Ci się , że warunki są zbyt skromne to nic nie stoi na przeszkodzie abyś kupiła psiakowi, np nowe legowisko, lub przyjechała i pomogła mi pomalować metalowe elementy-przecież po to tu jesteśmy, żeby pomagać psom. Czy według Ciebie pies ma lepiej w kojcu na polu czy w boksie w budynku gdzie nie jest narażony na warunki atmosferyczne?[quote name='Doda_']betka- Huzar nadal w domu w swoim pokoiku czy przeniesiony do chlewni ?[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...