Jump to content
Dogomania

FILON już w hoteliku :) poznaje świat po 9 latach w schronie. .szukamy DS !


Doda_

Recommended Posts

Doda ja u [B]dexterki [/B]byłam i mogę z ręką na sercu powiedzieć że nawet w zewnętrznych kojcach psiaki mają sie dobrze,niczego im nie brakuje.
Co do wydarzenia na fb ja mogę założyć i pomóc ale nie ogarnę wszystkich wydarzeń.Jeśli masz [B]doda [/B]fejsa to zrobie Cie moderatorem i opiszę co trzeba robić bo to tylko chodzi o dodawanie postów zdj i ewentualnie zmiane bieżących informacji w opisie dotyczących rozliczeń a to już jest proste jak budowa cepa.
Najgorzej jest zacząć ;)
Potrzeba mi tylko zdjęć tych z teraz i fajnego opisu to link do mojego profilu
[URL]https://www.facebook.com/JaWiewora[/URL]
Proszę nie mówić że się nie da bo się da tym bardziej że jest dla kogo ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wiewoira']Doda ja u [B]dexterki [/B]byłam i mogę z ręką na sercu powiedzieć że nawet w zewnętrznych kojcach psiaki mają sie dobrze,niczego im nie brakuje.
Co do wydarzenia na fb ja mogę założyć i pomóc ale nie ogarnę wszystkich wydarzeń.Jeśli masz [B]doda [/B]fejsa to zrobie Cie moderatorem i opiszę co trzeba robić bo to tylko chodzi o dodawanie postów zdj i ewentualnie zmiane bieżących informacji w opisie dotyczących rozliczeń a to już jest proste jak budowa cepa.
Najgorzej jest zacząć ;)
Potrzeba mi tylko zdjęć tych z teraz i fajnego opisu to link do mojego profilu
[URL]https://www.facebook.com/JaWiewora[/URL]
Proszę nie mówić że się nie da bo się da tym bardziej że jest dla kogo ;)[/QUOTE]

Filet pojedzie do niej do kojca, jak deklaracje sie uzbieraja. . .poki co, jest bardzo malo ;(
FB - ok, na pw mi podaj 'instrukcję obsługi' i może mi się uda . . . . :oops:

Jeszcze dzisiaj chyba że po północy, będę robila bazarek dla Filecika.
Zabieram sie za rozsylanie watku . . .fileta . . .bo malo nas tutaj :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Doda_']filet ma bazarek [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/250736-NOWE-RZECZY!-Koc-świeczki-cegiełki-rolka-ręczniki-!-do-16-02-godz-16-00?p=21834671#post21834671[/URL]

zapraszam !!![/QUOTE]
Już byłam na zakupach. :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mruczka']Deklaruję 25 zł miesięcznie od chwili gdy Filet znajdzie się w hoteliku.[/QUOTE]

[quote name='barbarela']witam, jestem na zaproszenie Małgośki, deklaruję 20 zł stałej, również od chwili gdy będzie w hoteliku.[/QUOTE]

[quote name='mama_Alfika']Jestem na zaproszenie otrzymane od Malgoska, będę zaglądała[/QUOTE]

[quote name='Secia']bardzo ładny psiak :-) widziałam ogłoszenie, również bardzo dobre z fajnymi fotkami będę częstym gościem u Filecika ;-)[/QUOTE]

[quote name='Norkowa']Niestety nie mogę pomóc finansowo, borykamy się z tym samym problemem braku deklaracji na 3 sunie;( Ale trzymam kciuki by cś ruszyło!:)[/QUOTE]

[quote name='Malgoska']szefowa będzie po południu; na pewno bardzo się ucieszy z wszystkich odwiedzin i deklaracji[/QUOTE]

[quote name='barb']i zakupów na bazarku[/QUOTE]


[B][COLOR=#ff0000]DZIĘKUJĘ BARDZO[/COLOR][/B] w imieniu Filecika który jeszcze nie wie ze niedługo dzięki waszej pomocy opuści schron !!!
każda pomoc nawet ta najdrobniejsza jest [U]WIELKA[/U] !!

Pewnie, że się ogromnie ciesze, razem z Wami !! :loveu: tylko nie szefowa . . . bo ona mi się kojarzy z nieprzyjemną pracą pod okiem ostrej szefowej :evil_lol:

zajrze zaraz na watek 3 suni, o ktorych pisze norkowa . . .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='grazaza']Zaglądam z zaproszenie, na razie wesprzeć finansowo nie mogę ale obiecuję podrzucać wąteczek
ślicznego Filecika i trzymać kciuki :smile:[/QUOTE]
dziękuję bardzo :)
[quote name='Maruda666']Doczytałam, że jest już 80zł stałej - deklaruję 20zł i będzie już 100:)[/QUOTE]

hurraa, dziękuję !!! :multi::multi:
już zapisuję

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...