Jump to content
Dogomania

FILON już w hoteliku :) poznaje świat po 9 latach w schronie. .szukamy DS !


Doda_

Recommended Posts

[quote name='natie']Filet ogłoszenia ma..... tutaj na wątku piszemy kto i gdzie ogłasza danego psa - [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/75577-Schronisko-w-Rudzie-Śląskiej-Duzo-psów-do-adopcji-prosimy-o-pomoc-w-ogłaszaniu/page2[/URL]
tutaj post z Filetem [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/75577-Schronisko-w-Rudzie-Śląskiej-Duzo-psów-do-adopcji-prosimy-o-pomoc-w-ogłaszaniu?p=6562756#post6562756[/URL][/QUOTE]
Szkoda, że nie ma ani jednego linka do jego ogłoszeń.

Edited by barb
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Doda_']coś nie tak z dogomanią . . .cytowałam i napisałam, ale widzę tylko swój cytat . . .

ogłoszen nie zauwazylam :oops: zadnego telefonu w jego sprawie?[/QUOTE]
Masz rację w moim poście też jest tylko cytat.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='barb']Edytowalam swoj post (nr 51) i t dalej nic nie widać. Pisałam, że szkoda, ze nie ma żadnego linka do ogłoszeń.[/QUOTE]

np. [B][url]http://tablica.pl/oferta/kto-da-dom-zwyklemu-psu-przygarnij-filecika-CID103-ID2dbkD.html#a0006375ee[/url]
:)
[/B]

Link to comment
Share on other sites

Doda ja mogę zrobić wydarzenie Filetowi na fb nie ma problemu tylko potrzeba mi do tego osoby która zna Fileta,wtedy zrobie ją moderatorem i w razie pytań czy info będzie działać.
Wiadome że potrzba też zdj i dokładnego opisu który mogła bym wstawić,więc jak co to proszę pisz ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pianka']Nikt o niego nie dzwonił ani razu.
Z gryzieniem to zawsze bywało raz gorzej raz lepiej. Ale jakoś sobie radzi.

A to Filmik o Filecie
[URL]https://www.youtube.com/watch?v=BxTzLtL8FR0[/URL][/QUOTE]

Pianko jakiej wielkości jest Filecik? Na filmiku wygląda na całkiem sporego:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pianka']no tak wielkości labka mniej więcej[/QUOTE]

No to się nie dogadałyśmy z Dodą co do wielkości. Niestety na chwilę obecną do domu mogę przyjąć tylko małego psiaka ,ze względu na brak miejsca:( Mogę jedynie poratować kojcem zewnętrznym. W najbliższych planach mamy zamiar rozbudować hotel o boksy wewnętrzne, ale to raczej początkiem wiosny.

Link to comment
Share on other sites

Myslalam ze Filet jest sredniej wielkosci :oops: przepraszam dexterko!
wiec...
rozmawialysmy, miałaby miejsce dla Fileta w kojcu, psy w kojcach tylko spia a prawie caly dzien biegaja
cena 350 zl z karmą
co uwazacie, cioteczki?? Ja jestem ZA , psinek będzie mial u niej super. Jest to osoba o wielkim sercu :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='natie']np. [B][URL]http://tablica.pl/oferta/kto-da-dom-zwyklemu-psu-przygarnij-filecika-CID103-ID2dbkD.html#a0006375ee[/URL]
:)
[/B][/QUOTE]
Bardzo fajne ogloszenie, ładne zdjęcia i tekst. Filet jest bardzo sympatycznym psem.:lol:

[quote name='wiewoira']Doda ja mogę zrobić wydarzenie Filetowi na fb nie ma problemu tylko potrzeba mi do tego osoby która zna Fileta,wtedy zrobie ją moderatorem i w razie pytań czy info będzie działać.
Wiadome że potrzba też zdj i dokładnego opisu który mogła bym wstawić,więc jak co to proszę pisz ;)[/QUOTE]
Kto jest w stanie poprowadzić wydarzenia Fileta na Fb ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Doda_']Myslalam ze Filet jest sredniej wielkosci :oops: przepraszam dexterko!
wiec...
rozmawialysmy, miałaby miejsce dla Fileta w kojcu, psy w kojcach tylko spia a prawie caly dzien biegaja
cena 350 zl z karmą
co uwazacie, cioteczki?? Ja jestem ZA , psinek będzie mial u niej super. Jest to osoba o wielkim sercu :)[/QUOTE]

Dodziu nie przepraszaj , bo nie masz za co. Mnie też jest przykro,że tak wyszło. Niestety muszę dbać o komfort psiaków już mieszkających w domu. Może uda Wam się znaleźć w jakimś innym hoteliku miejsce domowe. A jak nie to może u mnie zamieszkać na zewnątrz z wstępem do domu, bo ja się domyślam Filecik może wcale domowego wnętrza nie znać i trzeba będzie go do wszystkiego przyzwyczajać .

Tak jak Dada_ wyżej pisała psiaki dogadujące się z innymi mają do dyspozycji ogród przez cały dzień plus oczywiście spacery poza posesję. Do kojca idą spać oraz na siestę poposiłkową :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewa gonzales']Doduniu doloze jakies pieniazki do hoteliku dla niunia :buzi: tlko nie w tej chwilce jescz ...bo ja znow totalnie bez pieniędzy :-( ale doloze kochana cosik do Twego bazareczku :bye: ...na fb to ja kompletna klapa ...[/QUOTE]

Dziekuje , jestes zawsze u kazdego zwierzaka w potrzebie :)

[quote name='barb']Bardzo fajne ogloszenie, ładne zdjęcia i tekst. Filet jest bardzo sympatycznym psem.:lol:


Kto jest w stanie poprowadzić wydarzenia Fileta na Fb ?[/QUOTE]

Ja nie jestem w stanie...nie znam sie na FB tak dobrze. . .
może wiewióra ? ale lepiej zeby byly nowsze zdjecia z hoteliku , na to musimy poczekac .

[quote name='dexterka']Dodziu nie przepraszaj , bo nie masz za co. Mnie też jest przykro,że tak wyszło. Niestety muszę dbać o komfort psiaków już mieszkających w domu. Może uda Wam się znaleźć w jakimś innym hoteliku miejsce domowe. A jak nie to może u mnie zamieszkać na zewnątrz z wstępem do domu, bo ja się domyślam Filecik może wcale domowego wnętrza nie znać i trzeba będzie go do wszystkiego przyzwyczajać .

Tak jak Dada_ wyżej pisała psiaki dogadujące się z innymi mają do dyspozycji ogród przez cały dzień plus oczywiście spacery poza posesję. Do kojca idą spać oraz na siestę poposiłkową :)[/QUOTE]

Dexterko, ja jestem za tym zeby psiurek byl u Ciebie w kojcu, myśle ze inne cioteczki tez beda za :)


dzisiaj bede robila bazarek dla niego
zaproszenia rozeslalam chyba z 100-150 . ...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...