Jump to content
Dogomania

FILON już w hoteliku :) poznaje świat po 9 latach w schronie. .szukamy DS !


Doda_

Recommended Posts

przybiegam :painting: na zaproszenie ale stałej nie mogę. Mam ich stanowczo za dużo ale jednorazowo poratuję a później też o Fileciku nie zapomnę.
On jest bardzo podobny do mojego mix onka, który jest też że schronu - u nas 2 lata. Tylko mój jest bardziej podpalany:evil_lol:
Podeślij proszę nr. konta to w przyszłym tygodniu zrobię przelew.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mdk8']przybiegam :painting: na zaproszenie ale stałej nie mogę. Mam ich stanowczo za dużo ale jednorazowo poratuję a później też o Fileciku nie zapomnę.
On jest bardzo podobny do mojego mix onka, który jest też że schronu - u nas 2 lata. Tylko mój jest bardziej podpalany:evil_lol:
Podeślij proszę nr. konta to w przyszłym tygodniu zrobię przelew.[/QUOTE]

dziękuję bardzo! :) napisałyśmy w tym samym czasie i nie zauważyłam :)
ok na pw już wysyłam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wiewoira']Dodziu kastracja wskazana ale może lepiej to zrobić jak bedzie już u Dexterki po ogólnych badaniach.Wtedy wet bedzie mógł bez ryzyka przeprowadzić ciachanie ;) A Dexterka też bedzie mogła go przypilnować po zabiegu w schronie to nigdy nic nie wiadomo...[/QUOTE]


jestem podobnego zdania

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Doda_']Ja też chyba bym tak wolała, porozmawiam jeszcze z Pianką.[/QUOTE]
A może Pianka moglaby być moderatorem wydarzenia Fileta na Fb ? Może być też dwoch moderatorow, przy czym dobrze byloby żeby jednym byla osoba która zna pieska.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='barb']A może Pianka moglaby być moderatorem wydarzenia Fileta na Fb ? Może być też dwoch moderatorow, przy czym dobrze byloby żeby jednym byla osoba która zna pieska.[/QUOTE]
Nie chce być moderatorem, Doda bierze za niego odpowiedzialność, nie ja :D
Ja moge odpowiadać na pytania jak ktos bedzie o coś pytał, do tego nie musze byc moderatorem :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pianka']Nie chce być moderatorem, Doda bierze za niego odpowiedzialność, nie ja :D
Ja moge odpowiadać na pytania jak ktos bedzie o coś pytał, do tego nie musze byc moderatorem :)[/QUOTE]

ja juz mu zrobilam wydarzenie
link: [url]https://www.facebook.com/events/664363863621138/[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ada-jeje']Doda a czy zapoznalas sie juz w realu z Filetem?[/QUOTE]

Nie, jeszcze nie .. .
dostalam prywatną wiadomość na FB - kolega z pracy da mi jutro 10 zł na Fileta - [B]KRZYSZTOFIE P. DZIĘKUJEMY !!!!!!!!!!!!![/B]

a w schronie jest nocny dyżur ale to sa osoby np sprzątające..nie maja dostepu do leków. wiec nie wiem co z kastracją.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Doda_']Nie, jeszcze nie .. .
dostalam prywatną wiadomość na FB - kolega z pracy da mi jutro 10 zł na Fileta - [B]KRZYSZTOFIE P. DZIĘKUJEMY !!!!!!!!!!!!![/B]

a w schronie jest nocny dyżur ale to sa osoby np sprzątające..nie maja dostepu do leków. wiec nie wiem co z kastracją.[/QUOTE]
jest jeszcze troche czasu do zastanowienia sie, mysle zeby doradzili Ci pracownicy schroniska, oni najlepiej znaja realia u siebie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...