Jump to content
Dogomania

FILON już w hoteliku :) poznaje świat po 9 latach w schronie. .szukamy DS !


Doda_

Recommended Posts

[quote name='ranias']dam 5zł stałej od stycznia, możecie podesłać konto, to wpłacę za pół roku[/QUOTE]

[quote name='Aimez_moi']Dzieki za zaproszenie...... wiek i kolor. Mhy czarne psiaki maja duzo gorzej. Jednorazowo jak przyjmiecie maly grosik wplace......[/QUOTE]

Bardzo, bardzo dziekuje !!!! :)
Ja juz zaraz wyślę pw z numerem konta.

[quote name='Katarzyna Starkiewicz']a dokąd chcecie go przenieść?[/QUOTE]

Do Dexterki, k. Opola

[quote name='Hope2']melduję się na zaproszenie, deklaracji dać nie mogę...ale moge mu zrobic bazarek cegiełkowy...przepraszam,że tylko tyle :oops:[/QUOTE]

Tak jak pisałam, każda pomoc jest wielka !!! :) dziekujemy przeogromnie !!!

pozostalym - za przyjęcie zaproszeni i wpychanie [COLOR=#ff0000][SIZE=3][B]również DZIEKUJE![/B][/SIZE][/COLOR]:evil_lol:

Chcę, żeby w lutym Filet opuścil schron . . .może się uda uzbierać . . .. :(
Cioteczki,prosimy . . .

Link to comment
Share on other sites

Mam za duże obłożenie zwierzakami żeby coś zadeklarować....:(

Kurcze 9 lat przeżył w schronie to wydawało by się ,że jest dobrze przystosowany do takich warunków(bo innych nie miał)...coś się stało że nagle psy go zaczeły gryżć? Bo chyba nie gryzą go od 9 lat bo już by nie żył.. Takie sytuacje najczęściej dotyczą chyba psów które trafiły do schronu z domu i nie mogą się w nim zaadaptować do życia w takim zamknięciu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Norel']Mam za duże obłożenie zwierzakami żeby coś zadeklarować....:(

Kurcze 9 lat przeżył w schronie to wydawało by się ,że jest dobrze przystosowany do takich warunków(bo innych nie miał)...coś się stało że nagle psy go zaczeły gryżć? Bo chyba nie gryzą go od 9 lat bo już by nie żył.. Takie sytuacje najczęściej dotyczą chyba psów które trafiły do schronu z domu i nie mogą się w nim zaadaptować do życia w takim zamknięciu.[/QUOTE]

Tu lepiej się wypowie Pianka, wiem że jest 9 lat w schronie
wiesz ze jak w oczach mocnych psów pojawia się słabszy, to atakują . . on moze od 9 lat jest ulegly . .

[quote name='wiewoira']A czy chlopak ma wydarzenie na fb? tam tez warto zbierac.
Filciu ciotka cieplutko pozdrawia i mysle ze sie poznamy blizej ;)[/QUOTE]

Nie ma wydarzeń, ani ogłoszeń. Ogłoszenia zrobimy jak bedzie juz u dexterki . . ja na FB jestem zielona,wiec wydarzenia nie zrobię . .

[quote name='asikowska']dyszka ode mnie stałej deklaracji[/QUOTE]

dziekujemy bardzo!! :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Katarzyna Starkiewicz']a jakie warunki są w hotelu?
proszę o zdjęcia, cenę?
Kto będzie odpowiedzialny za psa?
Czy i w jakiej formie będą przekazywane informacje z hotelu?[/QUOTE]

Filet pojedzie do [B]dexterki , [/B]która udziela sie na tym forum , byłam już tam w hoteliku.
Cena to 330 zł za kojec, 360 zł domowy hotelik ale Filet musiałby się zgodzić z pozostałymi psami które w domu są.
Chyba że coś sie zmienilo, bo podała mi cene przed załozeniem wątku (dexterko, jaka ostateczna cena? psiak mysle ze jest sredniej wielkosci tak jak na zdjeciu widac)
informacje z hotelu bedzie przekazywała dexterka , ja wyciągam psa na wlasna odpowiedzialnosc

Link to comment
Share on other sites

Filet ogłoszenia ma..... tutaj na wątku piszemy kto i gdzie ogłasza danego psa - [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/75577-Schronisko-w-Rudzie-%C5%9Al%C4%85skiej-Duzo-ps%C3%B3w-do-adopcji-prosimy-o-pomoc-w-og%C5%82aszaniu/page2[/url]
tutaj post z Filetem [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/75577-Schronisko-w-Rudzie-%C5%9Al%C4%85skiej-Duzo-ps%C3%B3w-do-adopcji-prosimy-o-pomoc-w-og%C5%82aszaniu?p=6562756#post6562756[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='natie']Filet ogłoszenia ma..... tutaj na wątku piszemy kto i gdzie ogłasza danego psa - [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/75577-Schronisko-w-Rudzie-Śląskiej-Duzo-psów-do-adopcji-prosimy-o-pomoc-w-ogłaszaniu/page2[/URL]
tutaj post z Filetem [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/75577-Schronisko-w-Rudzie-Śląskiej-Duzo-psów-do-adopcji-prosimy-o-pomoc-w-ogłaszaniu?p=6562756#post6562756[/URL][/QUOTE]

nie zauwazylam :oops: i ani jednego telefonu . . ?

[quote name='Jota67']Jestem u Fileta bez zaproszenia:) Biedaczysko- całe życie w schronie...Ja obiecuję coś skromnego przesłać, ale pod koniec drugiego tygodnia....:([/QUOTE]

bardzo dziekuje !! :) kazda zlotowka zawsze jest na wage zlota . . .. .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...