Jump to content
Dogomania

Kiciuś Tygrysek juz w swoim domku :):):):):)

AgusiaP

Recommended Posts

[quote name='AgusiaP']Marzenka była dzisiaj z Tygryskiem u weta.
Tygrysek dostała jakieś lekarstwo na świerzbowca, ale nie zapamiętałam nazwy, koszty wizyty 50 zł.
Gabrysiu możesz przelać pieniążki z Lakusia na Tygryska i Majeczkę, bo nikt nie zgłosił sprzeciwu ;)
Poproszę Elunię, żeby wysłała Ci numer konta do Marzenki to wyślij jej to 50 zł ok.Ja po paragon będę mogła podjechać dopiero w następny tygodniu.[/QUOTE]

No i dobrze, że kasa Lakunia się przydała potrzebującym. Świerzbowca większość wolnożyjących kotów ma, więc nie zdziwiło mnie to - trzeba wytępić świństwo.

• Replies 88
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pani doktor wyczyściła mu tyle ile się dało, ale tego jest tak dużo i tak głęboko, że nie wszystko dało się wyczyścić.
Nic bierze jakieś lekarstwo na O :oops: i mam nadzieję, że ono szybciutko wytępi to dziadostwo.
Gabrysiu wysłałaś wczoraj Marzence pieniążki?

[quote name='AgusiaP']Pani doktor wyczyściła mu tyle ile się dało, ale tego jest tak dużo i tak głęboko, że nie wszystko dało się wyczyścić.
Nic bierze jakieś lekarstwo na O :oops: i mam nadzieję, że ono szybciutko wytępi to dziadostwo.
Gabrysiu wysłałaś wczoraj Marzence pieniążki?[/QUOTE]

Aguś, wysłałam wczoraj - wpisałam w rozliczenie:lol:

Ja kota nigdy nie miałam:shake: Koty poznałam tak naprawdę przez to, że TŻ miał kota (umarł w wieku 13 lat na raka wątroby, a teraz w domu rodzinnym ma Stefana, którego znaleźliśmy potwornie zabiedzonego i na skraju śmierci na wakacjach na Mazurach) i przez to, że u mnie na osiedlu w rurach ciepłowniczych mieszkają koty i nagle z kilku zrobiło się 19, więc wzięłam się za ich sterylizację i za szukanie domów tym, które nadawały się do adopcji.

• 1 month later...

Dziewczynki mam wspaniałą wiadomość :)
Tygrysek już DS :)
Nie chciałam zapeszyć, więc wcześniej nie pisałam, ale Państwo dzwonili, że są bardzo zadowoleni z Tygryska :):):)
To straszny pieszczoch, cały czas tylko chciałby, żeby go głaskać :):):)
Ma do dyspozycji dwupoziomowe mieszkanie, więc na apartamenty trafił :):):)