Jump to content
Dogomania

Przytulisko Kozienice część 2.


mestudio

Recommended Posts

[quote name='Ewa Marta']Ewciu, a nie można mamusi zabrać od razu po sterylce do domu? Ja mogłabym pojechać po nią nawet dzisiaj.[/QUOTE]

Ewa, próbuję się do weta dodzwonić od godziny 11:25 i w ogóle nie odbiera telefonu, on po pracy i tak jeździ do Warszawy bo podobno tam mieszka więc żadnym problemem dla niego by było zabrać sunię i Tobie przekazać. Będę dzwoniła do skutku, poproszę ewentualnie znajomą aby po pracy tam podeszła i sprawdziła co się dzieje, że znowu w gabinecie cisza.
Ja niestety nie wychodzę już dziś nigdzie, mam od wczoraj nieprzyjemne problemy zdrowotne i w przytulisku byłam dziś tylko dlatego, że robiłam badania, które zrobić musiałam. Zwyczajnie nie pojadę autobusem na drugi koniec miasta żeby pocałować klamkę u niego i potem wracać piechotą 8 km.

[quote name='inka33']Jeżeli szczeniaki muszą siedzieć aż do 29.01, to czy Olusia88 będzie mogła jednemu z nich jednak pomóc - zostałby tylko m-c detowania u niej... :([/QUOTE]

A miesiąc to mało na szukanie domu takiemu maluchowi? Myślę, że takie śliczności szybciej dom znajdzie - jest cały czas ogłaszana.

Edited by mestudio
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 608
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ten pies biegał od miasta do mojej wsi za ludźmi jeżdżącymi na rowerach w zeszłym tygodniu, dziś w nocy po 24 pojawił się jako pierwszy na nowej stronie pana weta.

[img]https://lh5.googleusercontent.com/-8KFVkKdl0MU/Ut5v-Z5drvI/AAAAAAAAXw0/rmH2SrBu11c/s500/3115932fcea05579med.jpg[/img]

Link to comment
Share on other sites

Po kilku godzinach dzwonienia na tel. stacjonarny - udało mi się trafić na pana doktora w lecznicy, właśnie odebrał telefon. Prosił w przyszłości o telefony na komórkę to będzie oddzwaniał.

Ale nie o tym chciałam.
Rozmawiałam o zarezerwowanej rodzince, potwierdził, że w przytulisku przekazano mu i oczywiście pieski będzie można zabrać, a nawet on jutro może je zawieźć do Warszawy. Chciałam aby dziś sterylizowana sunia trafiła już do DT - nie zgodził się, powiedział, że musi ją poobserwowac 24h bo pies ma jakiś problem ze śledzioną i może ją przekazać dopiero jutro.
Teraz pytanie czy jutro wieczorem zapewne po 19 ktoś byłby w stanie od pana doktora przejąć sunię do DT u Ani?
Szczeniaki też on mógłby jutro zabrać do Warszawy tylko nie wiem jak to się ma do Targówka i tymczasu i Olusi.

Edited by mestudio
literówki
Link to comment
Share on other sites

[quote name='mestudio']Po kilku godzinach dzwonienia na tel. stacjonarny - celowo oczywiście - udało mi się trafić na pana doktora w lecznicy, właśnie odebrał telefon. Prosił w przyszłości o telefony na komórkę to będzie oddzwaniał...

Ale nie o tym chciałam.
Rozmawiałam o zarezerwowanej rodzince, potwierdził, że w przytulisku przekazano mu i oczywiście pieski będzie można zabrać, a nawet on jutro może je zawieźć do Warszawy. Chciałam aby dziś sterylizowana sunia trafiła już do DT - nie zgodził się, powiedział, że musi ją poobserwowac 24h bo pies ma jakiś problem ze śledzioną i może ją przekazać dopiero jutro. Jest to trzecia suka, którą obserwuje bo ma komplikacje po sterylizacji/coś mu się nie podoba.
Teraz pytanie czy jutro wieczorem zapewne po 19 ktoś byłby w stanie od pana doktora przejąć sunię do DT u Ani?
Szczeniaki też on mógłby jutro zabrać do Warszawy tylko nie wiem jak to się ma do Targówka i tymczasu i Olusi.[/QUOTE]

Ja mogę odebrać skąd będzie trzeba. Najlepiej, gdybyś mogła podać mi do niego numer albo jemu mój, żeby się umówić w szczegółach.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mestudio']Inka, ja nie wiem gdzie Ty mieszkasz. Targówek to DT z FB dzięki mysza 1.[/QUOTE]
Targówek też, a dokładniej Bródno.

Czy Ewa Marta miałaby pożyczyć transporterek (koci?) dla szczeniaczki Olusinej...? :hmmmm:
...bo Olusia komunikacją (a nie samochodem) musi małą ode mnie zabrać.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='inka33']Targówek też, a dokładniej Bródno.

Czy Ewa Marta miałaby pożyczyć transporterek (koci?) dla szczeniaczki Olusinej...? :hmmmm:
...bo Olusia komunikacją (a nie samochodem) musi małą ode mnie zabrać.[/QUOTE] no niestety a do Otwocka jazda to ponad godzinę a przy tej pogodzie
nawet dłużej

Link to comment
Share on other sites

Ewa Marta do mnie dzwoniła, przewiozę jutro maluszki. Nie mam tylko adresów, poproszę.

Mam też gdzieś transporter koci tylko muszę odszukać.

Olusia a Ty możesz malucha wziąć dopiero w czwartek? Bo jutro też mogłabym Ci zawieźć, żebyś nie jechała autobusem

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mysza 1']Ewa Marta do mnie dzwoniła, przewiozę jutro maluszki. Nie mam tylko adresów, poproszę.

Mam też gdzieś transporter koci tylko muszę odszukać.

Olusia a Ty możesz malucha wziąć dopiero w czwartek? Bo jutro też mogłabym Ci zawieźć, żebyś nie jechała autobusem[/QUOTE]
ja mogę jutro już wziąć malucha ,pisałam o czwartku bo tak byłoby mi wygodniej odebrać go po pracy od [B]Inki33

[/B]jeśli dałabyś mi radę ją jutro przywieść byłoby super ale ja mieszkam aż w Otwocku

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Olusia88']ja mogę jutro już wziąć malucha ,pisałam o czwartku bo tak byłoby mi wygodniej odebrać go po pracy od [B]Inki33

[/B]jeśli dałabyś mi radę ją jutro przywieść byłoby super ale ja mieszkam aż w Otwocku[/QUOTE]
Żaden problem, zatem będę jutro. To Twój adres i numer telefonu poproszę ;) na pw.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mysza 1']Żaden problem, zatem będę jutro. To Twój adres i numer telefonu poproszę ;) na pw.[/QUOTE]
Super, Myszo! Maleństwo mniej stresu związanego ze zmianą miejsc będzie miało! :multi:
Ale za to maleństwa nie poznam... :roll:

Gdyby Olusia nie doczytała i nie podała Ci danych, to jej nr telefonu na własną (nie)odpowiedzialność mogę Ci przesłać - krzycz, jakby co. :p

Link to comment
Share on other sites

Wzięłam na jutro urlop, żeby w razie czego być w każdej chwili do dyspozycji. Mam nadzieję, że umówimy się po południu, żeby Mysza mogła dojechać do mnie.
Jeśli jednak okaże się, że psiaki będą do odebrania przed połuidniem, będę musiala jakoś sobie poradzić. Może podjadę wtedy do Ani po kontenerek dla maluszków. Sunię - mamę będę wiozła na posłanku, przywiązaną smyczką do oparcia. Niestety nie mam gdzie przechowywać kontenerków i stoją u Ani:-(
Jeśli godzina na to pozwoli, podjadę z nią do mojego weta, żeby podjął decyzję, czy potrzebny jest antybiotyk na kolejne dni. Leki przeciwbólowe mamy jeszcze u Anusi.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ewa Marta']Wzięłam na jutro urlop, żeby w razie czego być w każdej chwili do dyspozycji. Mam nadzieję, że umówimy się po południu, żeby Mysza mogła dojechać do mnie.
Jeśli jednak okaże się, że psiaki będą do odebrania przed połuidniem, będę musiala jakoś sobie poradzić. Może podjadę wtedy do Ani po kontenerek dla maluszków. Sunię - mamę będę wiozła na posłanku, przywiązaną smyczką do oparcia. Niestety nie mam gdzie przechowywać kontenerków i stoją u Ani:-(
Jeśli godzina na to pozwoli, podjadę z nią do mojego weta, żeby podjął decyzję, czy potrzebny jest antybiotyk na kolejne dni. Leki przeciwbólowe mamy jeszcze u Anusi.[/QUOTE]
Gdybyś potrzebowała dodatkowych rąk do pomocy, to pomogę... za bilecik... :oops:

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=#000000][/COLOR][/SIZE][/FONT][SIZE=3][COLOR=#000000][FONT=Calibri]Z tego co zrozumiałam [B]Mysza[/B]będzie z psiaczkami popołudniu , jado 16 tej pracuję w domu jestem przed 18 tą[/FONT][/COLOR][/SIZE][FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=#000000][/COLOR][/SIZE][/FONT][SIZE=3][COLOR=#000000][FONT=Calibri]Wcześniej w domu razie czego są moje dziewczyny ale mam nadzieje , ze ja jednak będę[/FONT][/COLOR][/SIZE]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=#000000][/COLOR][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mysza 1']Zadzwoniłam do pana i umówiłam się wstępnie. Na pewno nie wcześniej niż o 19:30 da radę przyjechać z psiakami, zadzwoni do mnie jak będzie znał dokładną godzinę a ja już dam znać DT i Ewie.[/QUOTE]

Ja jestem do dyspozycji. Ruszam, jak tylko dostanę informację od Myszy:-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mysza 1']Zadzwoniłam do pana i umówiłam się wstępnie. Na pewno nie wcześniej niż o 19:30 da radę przyjechać z psiakami, zadzwoni do mnie jak będzie znał dokładną godzinę a ja już dam znać DT i Ewie.[/QUOTE]

[quote name='Ewa Marta']Ja jestem do dyspozycji. Ruszam, jak tylko dostanę informację od Myszy:-)[/QUOTE]

W takim razie czekamy i trzymamy kciuki...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...