Jump to content
Dogomania

Królewska Bona -jak śmieć wyrzucona- szczęśliwa w nowym domu !!


mari23

Recommended Posts

  • Replies 174
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='ANETTTA']podaj jeszcze jakis nr do kontaktu[/QUOTE]

mój nr 504 252 274

dziekuję !!! :)

[quote name='Aimez_moi']Oj Mari......:):) jak taka Damulka moze do kojca pojsc?...... Bardziej Ja widze na kanapie.....:)[/QUOTE]

ja też ją widzę na kanapie! duuużej kanapie ;) :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aimez_moi']Beniutki sa sprytne....:) i na mala kanape tez sie potrafia wcisnac.....:)[/QUOTE]

[quote name='ranias']bo każdy piesio chciałby mieć swoją kanapę...rozmiar nie ma znaczenia.....:lol:[/QUOTE]

[quote name='Aimez_moi']Dokladnie.....a beniutek jest tylko troszke wiekszy....tak ciut...ciut....:)[/QUOTE]


tak dokładnie, tylko ciut, ciut...
ale to jest więcej psa do kochania, bo ona jest mega-kochana!

mam dane ludzi, których podejrzewam o wyrzucenie Bony....
dzisiaj środa, więc znów byli na targowisku, dlatego rano poszłam z Boną tylko na krótki spacer, tak bokiem ( akurat znów jakieś ogromne pojazdy stały naprzeciw domu), nie chcę, żeby ich widziała i sobie przypominała, tęskniła...
jeśli to oni ją wyrzucili ( na 99% tak), to choćby błagali - już jej nie dostaną....
ale oni udają, że to nie ich pies, a Bona piszczy do nich, cieszy się ( na nikogo innego tak nie reaguje)
nie wiem, czy ciagnąć ta sprawę, będą sie wypierać, konfrontacja z psem to znów cierpienie dla Bony.... a w koncu nic im nie zrobią, pan już starszy, ur. 1949, pani - 1955), mieszkają w Legnicy

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Poker']mari, bez przesady z tym ,że tacy starsi. Jak nie są za starzy ,żeby starego psa porzucać, to można im trochę krwi napsuć. Niech nie myślą ,że życie jest takie słodkie.[/QUOTE]


ja już nie wierzę w sprawiedliwość tego naszego prawa :(
sprawa Kubusia od pół roku w prokuraturze i jeszcze do sądu nie trafiła :(


a Bona ma od dzisiaj większy "apartament" :)
"dobroczyńcę", który dzisiaj przy tym pracował skubnęła za spodnie....nie ugryzła, skubnęła tylko
wczoraj Bieduś go dziabnął, dzisiaj Bona szarpnęła.... ale za to Pirat i Hektor go uwielbiają :) i reszta psiaków też :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mari23']tak dokładnie, tylko ciut, ciut...
ale to jest więcej psa do kochania, bo ona jest mega-kochana!

mam dane ludzi, których podejrzewam o wyrzucenie Bony....
dzisiaj środa, więc znów byli na targowisku, dlatego rano poszłam z Boną tylko na krótki spacer, tak bokiem ( akurat znów jakieś ogromne pojazdy stały naprzeciw domu), nie chcę, żeby ich widziała i sobie przypominała, tęskniła...
jeśli to oni ją wyrzucili ( na 99% tak), to choćby błagali - już jej nie dostaną....
ale oni udają, że to nie ich pies, a Bona piszczy do nich, cieszy się ( na nikogo innego tak nie reaguje)
nie wiem, czy ciagnąć ta sprawę, będą sie wypierać, konfrontacja z psem to znów cierpienie dla Bony.... a w koncu nic im nie zrobią, pan już starszy, ur. 1949, pani - 1955), mieszkają w Legnicy[/QUOTE]


myslę, a nawet mam nadzieję, że ich też tak kiedyś ktoś wyrzuci............

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Malgoska']myslę, a nawet mam nadzieję, że ich też tak kiedyś ktoś wyrzuci............[/QUOTE]

[quote name='ANETTTA']oby oby świński naród !![/QUOTE]

wiem, że nie powinnam, ale tego właśnie im życzę !!!!!

niestety mam złą wiadomość, Bonie otworzyła się ta zagojona rana :(
wczoraj wydawało mi się, że na posłaniu jest plama z krwi, ale obejrzawszy Bonę nie znalazłam nic, dzisiaj rano jednak już widać wyraźnie otwartą, krwawiącą dziurę :(
widać sączyło się, jak leżała na boku, to wsiąkło w tkanin e, teraz już rana się powiększyła :(
wobec takiej sytuacji chyba trzeba serio potraktować wcześniejsze sugestie wetki o możliwości poważnej choroby nowotworowej - rakowiaka :( :( :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sylwija']:( oby jednak nie..[/QUOTE]

[quote name='Nikaragua']oj, smuteczek :([/QUOTE]




byłam z Boną u wetki, Bona tak cudownie reagowała na 4-letnią córeczkę pani wet, ze aż nie do wiary, jak ona kocha dzieci, wogóle to cudowny pies jest!
pani Ola bierze jeszcze pod uwagę jakiegoś nicienia przenoszonego przez komary, zapomniałam nazwy, ma poczytać i poszukać możliwości zrobienia testów w tym kierunku ( Bona ma jeszcze taki "guziczek" na grzbiecie, ale nic się tam nie dzieje, może to tylko kaszak jakiś)


niestety Bona zjadła już pół drugiego worka karmy Dermacomfort, muszę pomyśleć, co teraz jej kupić

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Malgoska']miód Manuka?[/QUOTE]

"wujek google" pomógł ;)

[url]http://www.miodymanuka.pl/[/url]

Bona ma szansę na dom we Wrocławiu, duże mieszkanie, duża rodzina z dziećmi, które Bona tak kocha....
tylko sprawdzić trzeba, juz piszę w sprawie wizyty, państwo chętnie się zgodzili

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mari23']Bona ma szansę na dom we Wrocławiu, duże mieszkanie, duża rodzina z dziećmi, które Bona tak kocha....
tylko sprawdzić trzeba, juz piszę w sprawie wizyty, państwo chętnie się zgodzili[/QUOTE]gdzie potrzebna wizyta, jak na południu to pomogę

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nikaragua']gdzie potrzebna wizyta, jak na południu to pomogę[/QUOTE]

ul. Więckowskiego, już napisałam wszystko na PW, pan bardzo chętny, a jechać po Bonę chcieli już, zaraz.....
takiego zapału to ja się bardziej obawiam, niż z tego cieszę, bo często bywa "słomiany"

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nikaragua']Juz odpisałam , po lekcjach (bo to blisko mojej pracy) zaraz bym mogła, wieczorem to raczej nie dam rady tam pojechać.

Więckowskiego to stare kamienice, gdzie tam na spacery z dużym psem chodzić????[/QUOTE]

znam tą okolicę, do "czwórki" chodziłam, to też blisko jest....
tak myślę, że może Finkę im zaproponować, ona też kocha dzieci, a mała jest

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...