Jump to content
Dogomania

Lord już nie jest sam na działce. Ma dom i wspaniałą rodzinę.


Recommended Posts

  • Replies 487
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

[quote name='Alfa i Zuzia']pewnie by się przydały ale mam tylko prymitywny aparat-w telefonie :roll:[/quote]

[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]powiedz tylko kiedy a przyjadę do Żor i podskoczymy do psiura na sesje zdjęciową ;) też nie mam full wypasu sprzętu, ale.... foty wychodzą niezłe.......[/B][/COLOR][/FONT]:cool1:
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]
to kiedy???:cool3::cool3:
najlepiej po 17tej, ale po niedzieli- tera goszcze dogomaniaczke[/B][/COLOR][/FONT] :drink1:;)

Link to comment
Share on other sites

już rozmawiałam z alfą. Alfa nie może bo wyjeżdża... może amanita wie gdzie jest psiak i podskoczyłaby np ze mną na tą działkę? mam teraz urlop także jestem dyspozycyjna :) aczkolwiek clockwork wpadnij na jakiś dziki psiowy spacerek do żor :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='chalimala']już rozmawiałam z alfą. Alfa nie może bo wyjeżdża... może amanita wie gdzie jest psiak i podskoczyłaby np ze mną na tą działkę? mam teraz urlop także jestem dyspozycyjna :) aczkolwiek clockwork wpadnij na jakiś dziki psiowy spacerek do żor :D[/quote]

ale z psem czy bez :cool1: bo z psem to tylko pod warunkiem że Wasze nie zagryzą mi mojej miniaturki :evil_lol::evil_lol:

w razie czego do usług... co do sesji zdjęciowej

Link to comment
Share on other sites

[quote name='clockwork']ale z psem czy bez :cool1: bo z psem to tylko pod warunkiem że Wasze nie zagryzą mi mojej miniaturki :evil_lol::evil_lol:

w razie czego do usług... co do sesji zdjęciowej[/quote]
oczywiście że z psem :D Rysiek pewnie by mu odpuścił bo jest bi ;) ale kasta... jakby co to z psiakiem :D ryzyk fizyk :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='chalimala']oczywiście że z psem :D Rysiek pewnie by mu odpuścił bo jest bi ;) ale kasta... jakby co to z psiakiem :D ryzyk fizyk :D[/quote]

[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]no tak... gdyby nie pies to nikt by nas nie zapraszał... :mad: ;)
w razie czego mam na uwadze zaproszonko....
a w jastrzębskim schronie jest cockerspaniel- starszy i przesympatyczny- lgnie do ludzi... jak ja :p to tak dla informacji ;)


a tak pozatym to LORD szukaj bidulku domku ;)
[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B] :mad: ;)

a w jastrzębskim schronie jest cockerspaniel- starszy i przesympatyczny- lgnie do ludzi... jak ja :p to tak dla informacji ;)


;)
[/B][/COLOR][/FONT][/quote]
a czy można więcej szczegółów na temat spanielka? a może jakieś fotki? kontakt do schronu? ale to na pw :) co by nie zaśmiecać :)

Link to comment
Share on other sites

dziękuję Wam dziewczyny. Teraz ma urwanie głowy i gości, potem wyjeżdżam na tydzień. Potem może udało by się zorganizować jakąś sesję Lordowi. Bo to nie takie proste, tam trzeba kogoś zastać. Trzeba się jakoś umówić czy coś :roll:
Wiem ze lepsze foty by się przydały. Póki co pan jest wie że ma psiaka nie oddawać do żadnego schroniska, zresztą narazie nikt działki na szczęście nie kupił, bo droga. Dostarczono mu smycz na spacery.
Wspaniały ten Lord jest.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...