Jump to content
Dogomania

Ratujmy świnki morskie, ok. W-wy!


Elurin

Recommended Posts

  • Replies 9.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A już zaczynałem mieć kompleksy, że moi mają mniejszą:evil_lol:.Domek jest na kilka prosiąt, ale młodych, jak podrosną, to najwyżej dwie wejdą:evil_lol:.

Insomnia - jak świnka??? I jak ma na imię??? Może też coś z Doliny Muminków?

Link to comment
Share on other sites

słuchajcie ;) nie wyniosłam mojego Leosia na działke tylko w miare ograniczyłam maluchowi do niego dostęp... ale i tak miał z nim codziennie kontakt, więc myśle że to nie alergia na prosiaczki bo gorączka całkiem zeszła, jutro idziemy nakontrole gardziełka do lekarza i zobaczymy co powie :multi: nie chciałam mówić nic o tym że Leo jest nadal w domu bo nie chciałam abyście myśleli że ze mnie wariatka bo dziecko narażam :oops: ale jak narazie jest oki :eviltong: :multi: a może wziełabym małego samczyka? mój Leoś nie "pachnie" a może będzie tolerował samczyka jak będzie młody ? sama nie wiem... :roll: boje sie rywalizacji i ustalania wyższości :shake: nie wiem jak Leoś zareaguje na małego samczyka, ale jak nie ma chętnych na chłopców to moge spróbować... tylko że narazie wziełabym 1 prosiaka puki nie okaże sie że u malucha to naprawde nie alergia :oops: mam nadzieje że mnie zrozumiecie... bo jak co będe musiała szukać domów dla 3 prosiątek - mam cichą nadzieje że do tego nie dojdzie:shake: co o tym sądzicie ?

Link to comment
Share on other sites

Hm... A ile może potrwać potwierdzenie tego, że to nie alergia na prośki? Nie znam się na tym, dlatego pytam...
Co zrobisz, jeśli to jednak odświnkowe, a już weźmiesz drugiego świnka?
Starsze świnki łatwo dogadują się z młodymi, od razu rządzą, więc raczej nie ma walk. Oczywiście bywają wyjątki, ale nieliczne. Na początku Leoś będzie pokazywał, kto rządzi, pewnie trochę będzie pachniał, ale w krótkim czasie sprawa się unormuje.

Link to comment
Share on other sites

jutro zobacze co powie lekarka bo ide z Krzysiem na kontrole, jeśli zaleci wizyte u alergologa to będe musiała poczekać do testów alergicznych, a jesli nic nie powie i ze zdrowiem będzie już wszystko oki - to sprawa będzie chyba wyjaśniona :roll:
a oto adoptowany przeze mnie psiak :loveu: nieprawdaż że podobny do gizma ? :cool3: :evil_lol:
[IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/7571f98392bfc8442de9f43aceb9aa7f,5,19,0.jpg[/IMG][IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/ca11dbfebb0101b05d94813e749ae71a,5,19,0.jpg[/IMG]
a tu jego wątek [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=73829&page=17[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Insomnia nie ma na razie możliwości pisać na forum. Świń ma się dobrze, podjada sianko, ruszył kolbę, ale cały czas chowa się wystraszony. Jest sam, to pewnie dodatkowo go stresuje. Imienia jeszcze nie ma, Insomnia myśli nad czymś muminkowym, ale decyzji jeszcze nie ma.
Ma czyste oczka.
To na razie tyle. Jak Insomnia złapie chwilę wolną, to napisze dokładnie, co tam proś kombinuje.:lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...