Jump to content
Dogomania

Ratujmy świnki morskie, ok. W-wy!


Elurin

Recommended Posts

[quote name='zasadzkas']Kochani, jadę do Krakowa 9 lub 10 lipca, pkp, bladym świtem raczej, mogę zabrać, jakby co, świnie dla Kitki. Jestem tam na szkoleniu, odbiór w Krakowie może być nawet wieczorem. Mam już transporterek ze szczurkami, ale co tam. Elurin musi mieć miejsce na nowe (w głowie, żeby mieć nadzieję, że damy radę uratować, że znajdą się domy ;)). Świni nie dam rady wziąć do siebie, wybaczcie, to chociaż tak pomogę.[/QUOTE]

Naprawdę:oops: było by mi bardzo przyjemnie jeśli to będzie pewne to wymienimy się na PW danymi podam Ci swój numer i wogóle się zdzwonimy :multi:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 9.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

:loveu::loveu: już się nie mogę doczekać czekam też na paczkę z klatką:)
w poniedziałek kupie witamiki:) wie ktoś jakie są najlepsze?? tak żeby na przyjazd moich maluszków wszystko było gotowe.
Oj będe miała w domu zwierzyniec:shake: siorka podrzuca mi kotkę, która będzie u mnie na czas rekonwalestencji po sterylce 2 tygodnie?? mam nadzieje że nie dłużej bo osiwieje kot i Tequila w jednym mieszkaniu.
P.S. o świnki nie ma się co martwić wszystko zaplanowałam na czas kotka gdzie będą stały a i kotka ich nie dorwie bo przez wakacje będe cały czas w domu więc wszystko będzie w normie i najprawdopodobniej kotka będzie u brata w pokoju

Link to comment
Share on other sites

Ponieważ zagęszczają mi się sprawy, od razu załatwiam:
do Krakowa jadę we wtorek o świcie, czyli: 06:05; na miejscu 08:52.
Świnki musi mi ktoś dostarczyć na Dworzec Centralny o tej 6 rano, ponieważ nie jestem z Warszawy, nie mogę ich wziąć dzień wcześniej, bo akurat w pn nie jestem w wawie, na dłużej też nie mogę, bo puchnę przy świniach. Mam nadzieję, że ktoś będzie w stanie je dotargać tak rano :roll:
Kitka, Ty, jak rozumiem, musisz dojechać z Wadowic? Na którą godzinę?
Ja mam szkolenie, od 10.00 do 19.00 lub 20.00, z przerwą obiadową ok. 13.00-15.00. Wtedy jestem uchwytna, nie mogę wyjść w trakcie. Adres mojego pobytu tam podam Ci na prv, razem z telefonem.
Coś jeszcze?

Link to comment
Share on other sites

Tak ja dojadę z Wadowic ale jest mi to obojętne o której bo od rana będe w Krakowie tak się składa że tam do szkoły będe chodziła i muszę donieść reszte papierów.
Zróbmy tak: Ja z samego rana pozałatwiam w Cosinusie to będzie chwilka a potem tak w Twojej przerwie obiadowej zdzwonimy się dojadę pod wskazany adres:) Dla pewności we wtorek czyli 10??
Jak Ci jest wygodniej to mogę świnki odebrać od Ciebie z dworca czekając na Ciebie

Link to comment
Share on other sites

Wreszcie mam chwilę...
Jak napisała Apsa, mam samiczkę, ok. 6 miesięcy. Świnka śliczna, biała strzałka i znaczenie na śródświniu, przód dodatkowo jasnobrązowy, tył ciemny aguti. Jest oswojona, mieszkała jakiś czas w domu weta. Robocze imię - Balbina, po mojej pierwszej świnkoosobie.
Kto weźmie taką piękną dziewczynkę???
[IMG]http://img252.imageshack.us/img252/8306/11311539dw8.jpg[/IMG]

[IMG]http://img530.imageshack.us/img530/2664/67632440ta7.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Ja przygarnę samiczkę jeśli znajdzie się transport do Olsztyna!! :mdrmed: :mdrmed: :mdrmed:
Mam już jedną świnkę i potrzebuję dla niej towarzysza. Mieszkam na wsi w nowym domku jednorodzinnym z dużym ogrodem więc no problem :roll:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Elurin']Wreszcie mam chwilę...
Jak napisała Apsa, mam samiczkę, ok. 6 miesięcy. Świnka śliczna, biała strzałka i znaczenie na śródświniu, przód dodatkowo jasnobrązowy, tył ciemny aguti. Jest oswojona, mieszkała jakiś czas w domu weta. Robocze imię - Balbina, po mojej pierwszej świnkoosobie.
Kto weźmie taką piękną dziewczynkę???
[IMG]http://img252.imageshack.us/img252/8306/11311539dw8.jpg[/IMG]

[IMG]http://img530.imageshack.us/img530/2664/67632440ta7.jpg[/IMG][/quote]

zabójcze umaszczenie:loveu: :loveu: , jakby ktos ja z dw2óch świnek zrobił:evil_lol: ( czy przypadkiem w tym labolatorium nie bawią się w frankensteina:evil_lol: )

Link to comment
Share on other sites

Invictus! ależ Ty masz ciotko nerwy!
Anq! To teraz nam mów jaką masz świnkę - prosimy jej zdjęcie itd. No i opowiedz coś o sobie - bo musimy sie dowiedzieć czy Ty i Twoja świnka będziecie pasować do Balbiny :) A tak na poważnie - po prostu ponieważ Cię nie znamy wcale - np. ja nie znam - to parę sów o Tobie by sie przydało. I mam nadzieję, że sie nie obrazisz, ani nic takiego ....:)

Link to comment
Share on other sites

Hehe, nie ma sprawy :mdrmed:
Moją świneczkę mam już od roku, wołamy na nią po prostu Dziunia ;)
Baaaardzo towarzyska z niej rozetka, uwielbia oglądać telewizję i słuchać metalu (poważnie :cool3: ) ale coś co naprawdę sprawia jej ogromną radość to bieganie za królikiem! Lata za nim, ociera się o niego i mruczy, niestety uszaty kawaler za nią nie przepada :shake:...
Foteczkę mam jedną baaardzo starą bo jakoś tuż po jej kupieniu... ale oprócz tego, że jest bardziej brzuchata nic się niezmieniła ;)
[URL]http://photos27.w.interia.pl/swinka1.jpg[/URL]
A o mnie cóż mogę powiedzieć, zawsze fascynowały mnie zwierzęta :roll:
Obecnie na koncie mam spore akwarium, świnkę i królika... niedawno padł mi szynszylek z niewyjaśnionych przyczyn i straciliśmy 15-letniego pieska... który ledwo chodził ze starości... a dobił go kleszcz :(
Od małego miałam zawsze jakieś zwierzątko pod ręką i większość dożywała u mnie wieku emerytalnego :roll: .
A najbardziej to lubiłam leczyć chore gołębie i sroki :cool3:.
Bardziej prywatnie mam 17 lat, chodzę do LO w Olsztynie.
Najukochańszy zwierzak to oczywiście moja 4-letnia kobyłka :loveu: Generalnie konie, jeździectwo i fotografia to moje hobby.
Coś jeszcze dodać? 8)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...