Jump to content
Dogomania

Dexter - owca w czarnym psim futrze ^^


Baski_Kropka

Recommended Posts

[quote name='agutka']Magda - nie używane się starzeje szybciej :eviltong:[/QUOTE]

[quote name='Baski_Kropka']
A ja myślałąm, że nie używany narząd zanika....:roll:[/QUOTE]

Ja też myślałam, że zanika, ale widać [B]agutka [/B]już to poznała w swoim otoczeniu i wie lepiej :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Majkowska! Ja bym chetnie z Dexem pojechała gdzieś, ale niestety mamy dwa tygodnie biegania z głowy. Co najmniej dwa. Dex rozciął sobie brzydko łapę na opuszku tylnej łapy dokładnie na opuszku palca... no i dzisiaj miał ten kawałek opuszka usuwany bo to by się nie zrosło i sprawiało by dyskomfort, a do szycia te się nie nadawało.

Dzisiaj była kontrola w przychodzi i decyzja padła na usunięcie tego kawałka opuszka.
Dex był mega dzielny i grzeczniutki!
Socjalizacja psa w przychodni się opłaca, budowanie pozytywnych skojarzeń i zaufania do prowadzącego weterynarza :)
Dex leżał sobie, pozwolił ranę oczyścić porządnie, znieczulić miejscowo, usunąć ten kawałek opuszka, założyć opatrunek.
Jestem z niego mega giga dumna! Jest cudowny!

Wrzucę fotki zaraz :P Bo siedzieliśmy trochę w poczekalni to ustrzeliłam jedną :P I jedną z domku juz po powrocie :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vailet']to super że jest taki grzeczny u weta, kiedy będzie miał usuwany?[/QUOTE]
Już ma usunięty, ten kawałek. Na dzisiejszej wizycie miał zabieg, to w znieczuleniu miejscowym więc na spokojnie wszystko się odbyło :)

[quote name='Majkowska']Oj kurcze, to poważnie.
U nas pogoda nie dopisuje, więc może nie ma co żałować ;)[/QUOTE]
Nooo dosyć tak poważnie... u nas pogoda też nie dopisuje. Pierwszy spacer trwał minutkę. Zmogliśmy tak jak by wiadro na nas wylali, a potem akurat jak jechaliśmy do przychodni przestało troszkę :)

Taki byłem czujny jak czekałem na swoją kolej...
[IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-aC4rJiDCnc8/U0vxGMWht8I/AAAAAAAAAaU/SPZjn1-3g88/w271-h480-no/WP_20140414_002.jpg[/IMG]
Dexik już w domu w opatrunku :)
[IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-0iFvXHj1q7M/U0vxKSDIX-I/AAAAAAAAAak/aCNIdOVIJiU/w640-h361-no/WP_20140414_005.jpg[/IMG]

[IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-_KqVNAAISSM/U0vxM4YhpbI/AAAAAAAAAaw/ecslwVQcbvI/w640-h361-no/WP_20140414_006.jpg[/IMG]

Widać siwego siusiaka haha :P

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agutka']ty, ty Madziorze wstrętny :diabloti: zawsze znajdziesz odpowiedź na coś :grin:[/QUOTE]

:evil_lol:

[quote name='agutka']a kiedy go kastrowali? może jeszcze hormony mu wariują[/QUOTE]

Ostatnio dOgLoV pisała, że jej kastrowany wiele lat temu pies, dosiadł cieczkującą ich sukę. I co? I suka się mu wyrwała i mu co nieco uszkodziła :evil_lol:
Więc może niektóre psy, pomimo braku jajek i tak mają chcicę ;)

Link to comment
Share on other sites

Mnie jakoś nie dziwi, że pies kastrowany w dorosłym wieku zachowuje swoje popędy. Może one słabną, nie są tak dokuczliwe, ale są :)
Baski czasami chciał dosiadać wysterylizowaną Kropkę,na szczęście ona zawsze zwiewała, poza tym była o tyle za mała, że nie dosięgał :P

Dex był kastrowany chyba w październiku/listopadzie z tego co mi wiadomo, także troszke czasu już minęło...

Link to comment
Share on other sites

Twaaaardy jest! Dzisiaj byliśmy zdjąć opatrunek, który Dex rano sam próbował zdjąć.
Łapka się ładnie goi,dostaliśmy spray do oczyszczania rany po spacerach, a oprócz tego kontynuujmy maść antybiotykową. W piątek nasza ostatnia wizyta na ostatni antybiotyk i mam nadzieje, że potem już nie będzie potrzeby długo długo się pojawiać w lecznicy :)

W niedziele jedziemy do rodziny na dwa dni, a za tydzień URLOP! I musi być łapa względnie wygojona :)
Mamtylko nadzieje, że się Dex jakoś dogada z psiakiem który tam pilnuje posesji. Z Baskim się lubiły, ale z tym cziornym to nigdy nie wiadomo :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...