Jump to content
Dogomania

Dexter - owca w czarnym psim futrze ^^


Baski_Kropka

Recommended Posts

[url]https://lh6.googleusercontent.com/-4tijDikcPXo/U5iEuR1ATmI/AAAAAAAALrg/aoBdWoZKFLc/s640/2014.06.11%20%2863%29.JPG[/url] haha jaki skok do wody :loveu:

[url]https://lh4.googleusercontent.com/-SUSpLrN3hkw/U5iFBretUZI/AAAAAAAALtU/MZDeqr_UPvw/s640/2014.06.11%20%2878%29.JPG[/url] jak pozuje :grins:

Link to comment
Share on other sites

Jakie szczęśliwe psiaki z wypadu :)
I jak się lansują w nowych szelkach, wyglądają prawie jak od jednej matki :evil_lol:


Mój Ciap to z reguł nie kopie, ale jak my łopatami zawijamy to tak nam dzielnie pomaga... a zwłaszcza jak już wsio zagrabimy i mamy koniec, jessso wtedy to dopiero daje z siebie 110% :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='cockermaister']Ale wam super :D wpadnijcie do Poraja nad zalew :) dawno nie spacerowaliśmy z innymi psami...[/QUOTE]

Do Poraja to chyba jednak za daleko mamy :P I ta Wasza woda wiecznie z jakimiś bakteriami :lol: Wy przyjedźcie do Czewy!

Link to comment
Share on other sites

Nie, nie, wpadajcie do mnie na hałdy i nad brudną wodę! :D Chociaż jest miejsce, gdzie jest dość czysto, ale mogą nas stamtąd przeganiać. Zawsze można przejść się dalej, za Zabrze, a tam też jest trochę stawów, tylko nie wiem w jakim stanie.

Link to comment
Share on other sites

Jaki wspaniały wypad nad wodę.
Te szele naprawdę pięknie wyglądają na Dexie :loveu:
Wspólne kopanie jest super. Mój należy do tych, które lubią kopać, ale jeszcze bardziej, gdy mu dopinguję - robi to wtedy tak radośnie :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rashelek']Tam jest super, bo woda czysta i całkiem ciepła :loveu: Tylko czasem coś gryzie w stopy hahaha :evil_lol:
Ja nie mam takich wyrzutów sumienia, bo nie umiem pływać, raczej jak Dex biegam po brzegu :lol:[/QUOTE]
To nie jest śmieszne, zaatakowała nie jakaś mała pirania :P

[quote name='zmierzchnica']Jaaa, aż mi się chce nad wodę.. Czemu muszę się uczyć :placz:

Ale foty świetne :)[/QUOTE]
Pogody nie ma nad wodę teraz więc nei masz czego żałować :P

[quote name='magdabroy']Ale pięknie mu w tych szelkach :loveu: Już nie mogę się doczekać, aż nasze do nas dotrą :roll:[/QUOTE]

[quote name='Molowe'][URL="https://lh6.googleusercontent.com/-4tijDikcPXo/U5iEuR1ATmI/AAAAAAAALrg/aoBdWoZKFLc/s640/2014.06.11%20%2863%29.JPG"]https://lh6.googleusercontent.com/-4tijDikcPXo/U5iEuR1ATmI/AAAAAAAALrg/aoBdWoZKFLc/s640/2014.06.11%20%2863%29.JPG[/URL] haha jaki skok do wody :loveu:

[URL]https://lh4.googleusercontent.com/-SUSpLrN3hkw/U5iFBretUZI/AAAAAAAALtU/MZDeqr_UPvw/s640/2014.06.11%20%2878%29.JPG[/URL] jak pozuje :grins:[/QUOTE]
O O ! A jakie zamówiłaś pochwal się no szybko!! :D

[quote name='cockermaister']Ale wam super :D wpadnijcie do Poraja nad zalew :) dawno nie spacerowaliśmy z innymi psami...[/QUOTE]
A kiedyś na spacer do Poraja chętnie przyjedziemy, Marta się da namówić! :D Ale może nie koniecznie nad wodę jeśli mają być bakterie :P

[quote name='kalyna']Jakie szczęśliwe psiaki z wypadu :)
I jak się lansują w nowych szelkach, wyglądają prawie jak od jednej matki :evil_lol:

Mój Ciap to z reguł nie kopie, ale jak my łopatami zawijamy to tak nam dzielnie pomaga... a zwłaszcza jak już wsio zagrabimy i mamy koniec, jessso wtedy to dopiero daje z siebie 110% :diabloti:[/QUOTE]
Dex lubi rozkopywać piasek trawę i się tarzać :D

[quote name='rashelek']Do Poraja to chyba jednak za daleko mamy :P I ta Wasza woda wiecznie z jakimiś bakteriami :lol: Wy przyjedźcie do Czewy![/QUOTE]
Oj Tam Marta, 20 minut pociągiem to nie daleko, a bilety tanie :P

[quote name='Naklejka']Nie, nie, wpadajcie do mnie na hałdy i nad brudną wodę! :D Chociaż jest miejsce, gdzie jest dość czysto, ale mogą nas stamtąd przeganiać. Zawsze można przejść się dalej, za Zabrze, a tam też jest trochę stawów, tylko nie wiem w jakim stanie.[/QUOTE]
Nic nie rozumiem z tego co napisałaś, poza przyjedźcie do mnie na hałdy :D

[quote name='Ty$ka']Jaki wspaniały wypad nad wodę.
Te szele naprawdę pięknie wyglądają na Dexie :loveu:
Wspólne kopanie jest super. Mój należy do tych, które lubią kopać, ale jeszcze bardziej, gdy mu dopinguję - robi to wtedy tak radośnie :D[/QUOTE]
Kopanie to świetna rozrywka, ale fajniejsze jest ganianie jak głupek po piasku i wodzie :D

My wróciliśmy z wesela :D Wybawiliśmy się i pojedliśmy. Chociaż rezerw energii nie mieliśmy bo jechaliśmy całą noc w tamtą stronę, a spowrotem.... 200 km do domu a nam rurę ze środkowego tłumika szlak trafił i miałam wrażenie, ze siedzę na silniku z samolotu. Odgłosy i wibracje były kosmiczne!!

Teraz zbieram się i jadę do mamy po Dexiaka <3

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magdabroy']Zamówiłam norwegi jaskrawo-zielone z fioletem i smycz do kompletu ;)
Prawie 2 tyg. jak kasę wysłałam i ani widu, ani słychu o szelkach :shake:[/QUOTE]

Moje już zdążyły swoje wybrudzić :eviltong:


to teraz Dex będzie mieć szał ciał, bo Pańciostwo przyjechało :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Baski_Kropka']A gdzie zamawiałaś w DS? Musisz do nich napisać i ich pogonić albo dzwonić :) U nas też do 2 tygodni było czekania, ale Marta ich tam bardzo poganiała, a poza tym ona tam już masę rzeczy zamawiała. Ale będziesz na prawdę zadowolona :D[/QUOTE]

Tak, u DS ;)
Ja już mam od nich jedne szelki :)
Dziś napisałam email, jak nie odpisze, to jutro będę dzwonić ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kalyna']Moje już zdążyły swoje wybrudzić :eviltong:


to teraz Dex będzie mieć szał ciał, bo Pańciostwo przyjechało :lol:[/QUOTE]
Haaaa, jak mnie zbaczył to zdębiał, potem mnie niuchnął to myślałam, że tym ogonem sobie żebra poobija tak zamiatał i nawet mnie obskoczył... ale całym zajściem generalnie był bardzo zmieszany, bo dla niego takie emocje są trudne do przerobienia :)

Jak z nim poszłam do parku puścić, żeby z psami polatał to turbina w doopie mu się załączyła i nie wiedział co ze sobą zrobić tak ganiał :D

[quote name='marta.k9080']siemka :)[/QUOTE]
Siemka!

[quote name='magdabroy']Tak, u DS ;)
Ja już mam od nich jedne szelki :)
Dziś napisałam email, jak nie odpisze, to jutro będę dzwonić ;)[/QUOTE]
No i co z zamówieniem? :D Ja szukam jakiś fajnych adresówek. Naklejka na FB ostatnio wrzuciła fajniaste które idealnie spasują do naszego nowego kompletu :D
[quote name='Pani Profesor']hej hej :D[/QUOTE]
Jak się masz, hej hej tra la la ...
[quote name='rashelek']Chcę zdjęcia z wesela, jak już jakieś Ci w łapki wpadną :grins:
I jak Dex się u mamy zachowywał, rozdziadowała go?[/QUOTE]
Jak jakieś wpadną to wrzucę :D
Generalnie rzec mogę że wyglądałam całkiem apetycznie :D

Troche terroryzował mamę, bo nudził się, nei miał zajęć bo mama z psami nie ćwiczy więc ją regularnie podszczypywał i zaczepiał, nawet sam zabawki przynosił hehe
Ale uwielbia mamę bo to niekończący się podajnik do smaków :)

Przy mnie zaraz nabrał ogłady :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Baski_Kropka']
No i co z zamówieniem? :D Ja szukam jakiś fajnych adresówek. Naklejka na FB ostatnio wrzuciła fajniaste które idealnie spasują do naszego nowego kompletu :D[/QUOTE]

Ponoć wczoraj zostały wysłane, więc czekam ;)

Link to comment
Share on other sites

Twoja Mama nie jest wyjątkiem chyba większość tak robi,Molka też ma świadomość,że przy mojej mamie może sobie pozwolić na znacznie więcej niż ze mną :evil_lol:

Oo to ja też czekam na zdjęcia z wesela skoro tak super wyglądałaś! :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Guest wolfheart

no....żebrania Lunę nauczyła moja mama:evil_lol: ale Luna kiedy sępi żarcie jest tak urocza ,że nie ganimy jej za to

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magdabroy']Ponoć wczoraj zostały wysłane, więc czekam ;)[/QUOTE]
A to dojdą lada dzień :D

[quote name='dOgLoV']Dzień dobry ;)[/QUOTE]
Dobry dobry chociaż pełen wrażeń :P

[quote name='Molowe']Twoja Mama nie jest wyjątkiem chyba większość tak robi,Molka też ma świadomość,że przy mojej mamie może sobie pozwolić na znacznie więcej niż ze mną :evil_lol:

Oo to ja też czekam na zdjęcia z wesela skoro tak super wyglądałaś! :loveu:[/QUOTE]
Jakieś tam bedą :P
Dzisiaj mam jedno z nad wody "artystyczne" :D
[quote name='marta.k9080']no....żebrania Lunę nauczyła moja mama:evil_lol: ale Luna kiedy sępi żarcie jest tak urocza ,że nie ganimy jej za to[/QUOTE]
A my Dexa na miejsce odsyłamy. Bo potrafi z nosem do talerza wleźć jak się go nie podoni :P

[quote name='ewaal1982']Piekne te szelki! Bardzo twarzowe :loveu:[/QUOTE]
Pyskowepyskowe szeliska :D


Dzisiaj byliśmy nad zalewem Ostrowy z Dexowym i TZ :D
[IMG]https://scontent-a-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-xfp1/t1.0-9/10380278_684311834937337_5362246334744903338_n.jpg[/IMG]
Jedno jedyne foto :P

A Dex mnie dzisiaj przyprawił o zawał serca! Gryzł kość i coś mu w szczęce przeskoczyło! Najpierw myślałam, że czymś się zadławił... zajrzałam w czeluści jego paszczy, nic nie było.. potem patrze szczęka się nie domyka i mu dziwnie na boki drga... Dex rozdziawiał paszczę i sam sobie ją nastawiał łapkami... masakra zawał na miejscu! Już dzwoniłam oczywiście do weta co robić jak się zachować gdzie jechać, ale się okazało, że poradził sobie jakoś...być może coś mu tam przeskoczyło i jakiś skurcz go złapał. Normalnie MASAKRA!
Jutro i tak idziemy do weta bo Dex ma ewidentnie jakieś uczulenie. Prawdopodobnie na karmę wiec od dzisiaj już jej nie je i w pn zamawiam tą co jadał zawsze z Husse. A przez weekend podroby z ryżem i warzywami będzie jadł.
Ale coś na złagodzenie objawów mu murze zaaplikować, bo zamiast fafli będzie miał przeorane pole... :/

Szczęka opanowana więc za niedługo wychodzimy na trening :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...