Jump to content
Dogomania

Moli Photo gallery


NightQueen

Recommended Posts

  • Replies 8.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='gops']naprawde czy zartujesz? :)
piekny![/QUOTE]

żartuje :cool3: choć poniekąd trochę prawda w tym jest że mój, bo będę go wychowywać i szkolić, to pies sąsiadki, mieszkającej drzwi obok.

[quote name='ariss']ale boski maluch![/QUOTE]

wiem :loveu:





Dzieciak ma parę miesięcy (2 albo 3) i już nieciekawą historię :shake: Matka jego to skua 14 letnia, mieszkająca na wsi, zachodząca w ciążę co cieczkę i jak to na wsi bywa, szczeniaki są zabijane od razu :roll: Hugo był tym szczęśliwcem którego nie zabili, trafił do mojej sąsiadki, rodzina taka że bym tam nigdy psa nie oddała, bez patologi itd., zwierząt nie biją, ale mają 0 pomysłu na wychowywanie dzieci (jej dwie córki to bym młotkiem wybiła najchętniej :diabloti:), podobnie psów. Także młody jest karany biciem za sio, ciągle piski słychać :razz: nie ma i nie będzie miał łatwego charakteru, to już widać, ale oni go kompletnie nie wychowują, nie potrafi chodzić na smyczy, skacze, wyrywa się, ale nie dlatego że nie jest do niej przyzwyczajony, tylko dlatego że dzecka tej sąsiadki go tak uczą, gryzie ręce, skacze na ubrania, pogryzł meble - za to był oddelegowany już raz na wieś :shake: podobno tam uciekł komuś, miał być zabity ale wrócił i jest tutaj znów, także historia godna pożałowania....
A ja nie mogąc patrzeć na to jak robią z psa wariata, nie mam zamiaru czekać az kogoś pogryzie i go zabiją za jakiś czas itp., tez ze względu na moją M., obiecałam że będę go szkolić, i tak dziś byliśmy na spacerku tylko we dwoje, na początku próbuje go nieco wyciszyć, bo jest przy tych ludziach strasznie dziki, ale dziś opanował komendę "siad" (15 min, a oni go uczyli 2 miesiące :diabloti:), wiem że to dzieciak i może to wyglądać tak że za wiele wymagam, ale wiem co później z takich psów wyrasta i tego nie chce, także będę z nim pracować, a powiem szczerze że dla mnie to przyjemność :loveu: Hugo jest zabójczy, pojętny i kontaktowy, szkoda byłby go zmarnować

Link to comment
Share on other sites

[url]http://img502.imageshack.us/img502/6893/dsc0121u.jpg[/url]
Piękny jest:loveu:
A historie ma rzeczywiście nie ciekawą...
Nie wiem dlaczego ludzie biorą psa pod opieke a nie potrafią się nim zająć..
Ale dobrze że wzięłaś go trochę pod swoją opiekę:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sweet'][URL]http://img502.imageshack.us/img502/6893/dsc0121u.jpg[/URL]
Piękny jest:loveu:
A historie ma rzeczywiście nie ciekawą...
Nie wiem dlaczego ludzie biorą psa pod opieke a nie potrafią się nim zająć..
Ale dobrze że wzięłaś go trochę pod swoją opiekę:)[/QUOTE]

dlaczego wzięli psa? bo się napatrzyli na Moli, myśleli że jak psa wezmą to na drugi dzień będzie się on zachowywał jak M. czyli będzie znał sztuczki itp. :roll:

[quote name='ariss']:diabloti::diabloti::diabloti:[/QUOTE]

nie wiem ile on ma, prawdopodobnie 3 miesiące
przestań się czepiać szczegółów :mad::mad::diabloti:

btw. nei wiem jak ty ogarniałaś z gromadą szczeniaków, tego brzdąca czasami nie mogę opanować, bo jest taki szybki :evil_lol:

[quote name='Avaloth']no już myślałam że zamiast myszek sobie psa zafundowałaś :D
biedak, dobrze że ma Ciebie za sąsiadkę bo pewnie by wyrósł na jakieś lękliwo-agresywne stworzonko, zero socjalizacji i czegokolwiek innego..[/QUOTE]

a gdzie tam :diabloti: moją mysią gromadę za nic bym nie oddała

... i zjadł by mi M. :diabloti::evil_lol:

[quote name='Paula03'][URL]http://img502.imageshack.us/img502/6893/dsc0121u.jpg[/URL]
Ale cudo :loveu:

No historię ma nieciekawą...[/QUOTE]

[quote name=':: FiGa ::'][URL]http://img502.imageshack.us/img502/6893/dsc0121u.jpg[/URL]
I to to malenstwo jest takie beee? Co za herezje wypisujesz :loveu:


Swoja froga - dobrze robisz... wygrywasz dla tego maluszka zycie...[/QUOTE]

Jest cudny :loveu: taka kulka, owczarko- szpico podobna, chłopak rośnie i rośnie, a według sąsiadki, ma być psem maleńkim, bo podobno matka jego taka była, oczywiście ojciec nieznany, więc nie wykluczone jak z tego owczar wyrośnie :diabloti: oby nie bo znów się go pozbędą :roll:
Mam weekendową przerwę od niego bo mam zjazd na uczelni (4 kolokwia :shake:),ale od poniedziałku będzie "do bojuuu, do bojuu..." :evil_lol: No i jeszcze odgipsowanie Moli w poniedziałek, jestem bardzo ciekaw jak będą rozcinać gips, tzn. czym będą to robić, bo ja ostatnio skracałam go nieco bo M. miała odgniecione palce, tak że same strupy były i było ciężko, nożyczkami się nei dało, nożyce do kwiatów :diabloti: za grube były, więc piłowałam pilnikiem aż w końcu odpiłowałam kawałek :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='NightQueen']plany stoją w miejscu

Zresztą w hodowli też cisza, nic się nie rodzi :p[/QUOTE]

Ale ty przynajmniej masz teraz myszate, ja zostałam bez :-(
Ale jak dobrze pójdzie( jeśli urodziło się tyle samiczek co trzeba) to za 4 tygodnie znów 2-3 ogony będa u mnie :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Avaloth']fajne toto :) ale łapy ma takie lekko grubiutkie i jak dla mnie nie wygląda na to żeby przestał szybko rosnąc..
już myślałam że cos z dobrego serca robisz:diabloti:
powodzenia na kolokwiach i tych innych[/QUOTE]

wg. mnie, też zapowiada się się że będzie spory, albo mały i bardzooo ubity :evil_lol:

Ja i dobre serce? no co ty :diabloti::evil_lol:

nie dziękuje żeby nie zapeszyć :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='NightQueen']wg. mnie, też zapowiada się się że będzie spory, albo mały i bardzooo ubity :evil_lol:

Ja i dobre serce? no co ty :diabloti::evil_lol:

nie dziękuje żeby nie zapeszyć :eviltong:[/QUOTE]
ale cicho, jego 'pancia' wie lepiej :eviltong:

no właśnie się zdziwiłam, ale wiesz no, zawsze się cud może zdarzyć :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[url]http://img521.imageshack.us/img521/5076/49037103.jpg[/url]
o ja cię nie mogę, ale cudeńko :loveu:

a sytuację trochę znam, bo sama wychowywałam kiedyś nieswojego szczunka :p tzn. 'wychowywałam', raczej przyswajałam mu pewne niezbędne komendy i nie mogłam patrzeć jak roczny, aktywny pypeć przesiaduje całymi dniami w domu ;) powodzenia, przynajmniej może troszkę socjalizacji dostanie i pokaże się mu, że ludzi się nie zjada tak na przyszłość :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...