Jump to content
Dogomania

Moli Photo gallery


NightQueen

Recommended Posts

  • Replies 8.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='przeszlus'][URL]http://img521.imageshack.us/img521/5076/49037103.jpg[/URL]
cudny szczeiak i cudne foto :) i ty się dziwisz jak ktoś ci fotki kradnie ? :D

Boże że takie parapety sie rodzą[/QUOTE]

no właśnie tym bardziej się dziwie :diabloti: tyle się na nie napatrzyłam że dziwię się i to bardzooo :diabloti:

P.S jakaś ty miła :diabloti:

[quote name='Kashdog']No to w takim razie życzę Ci powodzenia w wychowaniu szczylka :-D[/QUOTE]

dziękować nie będę, bo zapeszyć nie chcę :p

[quote name='zaba14']śliczny psiak, ale malusi to on chyba nie będzie :-D
szkoda, że ludzie potrafią tak zniszczyć psa :/ :/[/QUOTE]

oby jak najmniejszy, dla jego własnego dobra :razz:
Na szczęście to jeszcze dzieciak więc da się to wszystko wyprostować

[quote name='Avaloth']ale cicho, jego 'pancia' wie lepiej :eviltong:

no właśnie się zdziwiłam, ale wiesz no, zawsze się cud może zdarzyć :evil_lol:[/QUOTE]

o tak o tak - ona wie lepiej :evil_lol: ale przynajmniej jest tym typem człowieka któremu przegadasz że jest inaczej niż ona myśli, gdyby tak nie było to nie oddała by mi psa w ręce bo powiedziałaby że sama wie lepiej jak go wychować, a jest całkiem odwrotnie na szczęście :p pyta się co ma robić a czego nie powinna, więc wychowuję i psa i właściciela :diabloti:

nie, nie w moim przypadku cuda są nie do przyjęcia :eviltong:

[quote name='Agathee'][URL]http://img521.imageshack.us/img521/5076/49037103.jpg[/URL]
o ja cię nie mogę, ale cudeńko :loveu:

a sytuację trochę znam, bo sama wychowywałam kiedyś nieswojego szczunka :p tzn. 'wychowywałam', raczej przyswajałam mu pewne niezbędne komendy i nie mogłam patrzeć jak roczny, aktywny pypeć przesiaduje całymi dniami w domu ;-) powodzenia, przynajmniej może troszkę socjalizacji dostanie i pokaże się mu, że ludzi się nie zjada tak na przyszłość :diabloti:[/QUOTE]

tak ogólnie rzecz biorąc to już mój kolejny dzieciak do wychowywania, tylko że w sumie po raz pierwszy pracuję z takim maleństwem, bo zawsze to były psy ok 7,8 miesięcy i w górę, także po za moimi własnymi szczeniakami jest to dla mnie pewna nowość, na pewno odświeżę sobie pamięć, bo M. była mała 4 lata temu :p

od jutra znów zaczynamy, na szczęście troszkę ziemię przymroziło, bo ostatnio było błoto i chyba nie muszę mówić że niewychowany szczyl + błoto = pralka w ruch :diabloti::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='przeszlus']Chyba [B]jakiś [/B] ty miły !! :D[/QUOTE]

wiem, wiem to już taki odruch bo większość tu kobit :p ale wcześniej się zorientowałam że przemawiam do płci męskiej :p

[quote name='nicnasile']Witam fanke Plotkary :cool3:

Mowisz, ze za chwile bd miala ciekawsze odcinki, hmm, az sie skusze i obejrze dzis 1 odcinek :diabloti:

BTW, przejrzalam galerie tak wiesz i musze zlozyc gratsy za zdjęcia! :)[/QUOTE]

witam witam :diabloti::loveu:

ok 18 w 3 serii obrazisz się na Chucka :diabloti: a na początku 4 nie będziesz na niego mogła patrzeć :evil_lol:

BTW to co tu umieszczam zdjęciami bym nie nazwała i nie ma czego gratulować :diabloti:

[quote name='Sweet']O widzę że mowa o Plotkarze:D

Ja czekam od miesiąca na nowy odcinek i nie moge się doczekać bo przerwę sobie zrobili;/
ale jutro już będzie:D[/QUOTE]

a ja czekam na odcinek Plotkary, Pamiętniki Wampirów i na nowy sezon Czystej krwi
i tak mi się to dłużyło że zaczęłam oglądać 90210 :diabloti: dla zabicia czasu między przerwami w odcinkach

Jakby kto pytał to jeszcze oglądam Dr. Housa, Gotowe na wszystko, Chirurgów i Bez Skazy :diabloti::loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='NightQueen']
a ja czekam na odcinek Plotkary, Pamiętniki Wampirów i na nowy sezon Czystej krwi
i tak mi się to dłużyło że zaczęłam oglądać 90210 :diabloti: dla zabicia czasu między przerwami w odcinkach

Jakby kto pytał to jeszcze oglądam Dr. Housa, Gotowe na wszystko, Chirurgów i Bez Skazy :diabloti::loveu:[/QUOTE]

haha ja też na PW czekam:D Po za tym to na 90210 też na nowy:D oraz na Hellcats, i Gotowe na wszystko:D haha:P jeszcze Pretty, Little Liars oglądam :diabloti:
a potem się dziwię dlaczego nauka mi nie idzie:evil_lol:

hah:D za Housem nie przepadam:P

Link to comment
Share on other sites

[quote name='nicnasile']wiem wiem, cos bdz akcja z BLAIR, juz u Figi pisalas. ;]
nie nazwala zdjeciami ? tsss...[/QUOTE]

będzie się działo, oj będzie :cool3::cool3::diabloti::diabloti:
nadrabiaj szybko, bo jak nie to zacznę spoilery robić :diabloti::eviltong:

[quote name='Sweet']Do maja to już się 4 seria skończy;P
Ja jestem na bieżąco z GG(Plotkarą) :D[/QUOTE]

ja też :p

Link to comment
Share on other sites

przyzwyczajona jestem, wiesz, sa godziny makabrycznie nudne podczas mojej aktualnej przygody z edukacją i gadamy tylko o tym. generalnie wszyscy (a raczej wszystkie :razz:) w napieciu czekaja na jutrzejszy odcinek, haha ;-p za moment mam 100dniowke i moj partner oglada gossip girl wiec laski juz piszcza ze bedzie z kim gadac, nie wierze ze taka jest dzisiejsza młodzież :shake: :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='nicnasile']przyzwyczajona jestem, wiesz, sa godziny makabrycznie nudne podczas mojej aktualnej przygody z edukacją i gadamy tylko o tym. generalnie wszyscy (a raczej wszystkie :razz:) w napieciu czekaja na jutrzejszy odcinek, haha ;-p za moment mam 100dniowke i moj partner oglada gossip girl wiec laski juz piszcza ze bedzie z kim gadac, nie wierze ze taka jest dzisiejsza młodzież :shake: :diabloti:[/QUOTE]

heheh to idealny partner :evil_lol:
mój ex. oglądał Gotowe na Wszystko, więc jak zbierało się na kłótnie to serial był takim uniwersalnym tematem :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='nicnasile']hahahaha, jeszcz ejakby wygladal jak chuck bass- moglbyc kims wiecej niz partnerem, hahaa, joke ofc.

gotowych nie ogladam, hmm.
ej, na podstawie exifow nie jestem w stanie stwierdzic jakie szkielko masz, wiec? ;>[/QUOTE]

za dużo wymagasz od niego :diabloti::evil_lol: Chucka nikt nie pobije :eviltong:

nikon D80 ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='przeszlus'][B]Jak to fajnie ujełaś :diabloti:[/B][/QUOTE]

;)


Kolejny dzień pracy z Hugo zakończony :p on jest genialny :loveu: tylko trochę dziki. Chodzenie na smyczy traktuje jak skoki na trampolinie, także jest to nasz problem, na flexi chodzi bez błędnie, ale nie dam za wygraną :diabloti: Socjalizacja z innymi psami przebiega wyśmienicie :loveu: młody ładnie się wita i w zależności od postawy drugiego psa,reaguje prawidłowo tzn. jak pies jest dominujący to się kładzie na plecy i nie szuka zaczepki, jeśli nie to zaprasza do zabaw :p Moli kompletnie się nie potrafi zachować tak, bo ona uważa że wszystkie psy są straszne i należy ich unikać, więc to dla mnie miła odmiana.
Komenda "siad" Hugo opanował bez błędnie, zna tylko to, ale za to mogę tym skupić jego uwagę, także gdy przechodzimy koło ludzi, a on zaczyna zbytnio się cieszyć, mówię siad i emocja opadają :p problem jest gdy zobaczy dzieci, dziś zrobiłam mu sprawdzian i przeszłam koło szkoły podstawowej, była katastrofa, bo on chciał po wszystkich skakać i ciężko było go opanować, ale w końcu zareagował na siad i było już ok. Myślę że jeszcze wyjdzie dzieciak na ludzi :evil_lol::diabloti:

a po południu jedziemy z M. na zdjęcie gipsu nareszcie :cool3: także myślę że już od jutra ciocia Moli pomoże dzieciakowi się nieco wyciszyć ;) transakcja wiązana, bo przy okazji będę pracować nad socjalizacją M. z innymi psami, więc dobrze się składa :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Patuś !
jechałam dzisiaj sobie tramwajem, takim z 'TV M' w którym lecą reklamy etc. A tu nagle włączają się komiksy i.. 'Przygody Przemcia' :D:D bardzo uroczym dzieckiem powiem Ci byłam, chciałaś kolorować książki żeby nie były czarno-białe a tata Cię za to zbił z dupę. Pamiętasz ? :D:D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='C&B']No to Hugo jest na poziomie mojej 1,5 rocznej Prady :diabloti: Ona też umie tylko "siad", a na smyczy chodzi tragicznie, ale uczymy się, uczymy :lol:
Życzę dalszych sukcesów z małym ;)[/QUOTE]

tyle że Hugo ma ok 3 miesięcy :eviltong: więc coś ty robiła przez ostatnie 1,5 roku ? :eviltong:

[quote name='Avaloth']Patuś !
jechałam dzisiaj sobie tramwajem, takim z 'TV M' w którym lecą reklamy etc. A tu nagle włączają się komiksy i.. 'Przygody Przemcia' :D:D bardzo uroczym dzieckiem powiem Ci byłam, chciałaś kolorować książki żeby nie były czarno-białe a tata Cię za to zbił z dupę. Pamiętasz ? :D:D[/QUOTE]

to moja traumatyczna historia z dzieciństwa :placz: jak śmiesz ją upubliczniać :mad::evil_lol:





Moli już nie ma gipsu :multi::multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Avaloth']Patuś !
jechałam dzisiaj sobie tramwajem, takim z 'TV M' w którym lecą reklamy etc. A tu nagle włączają się komiksy i.. 'Przygody Przemcia' :D:D bardzo uroczym dzieckiem powiem Ci byłam, chciałaś kolorować książki żeby nie były czarno-białe a tata Cię za to zbił z dupę. Pamiętasz ? :D:D[/QUOTE]

Wy macie tramwaje z TV :O:O czy ja źle zrozumiałam:O

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...