Jump to content
Dogomania

Benek - już mu nic nie przeszkadza - nie zdążyliśmy!!! Za TM


supergoga

Recommended Posts

  • Replies 505
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='supergoga']Tak, tak, a ja prosze wszystkich fanów Beniulka o kciuki - zaświeciło słonko - czekamy do soboty za tydzień, trzymamy łapki mocno.Beniu - mysle o tobie i wszyscy bardzo się staramy.[/QUOTE]

[img]http://manu.dogomania.pl/emot/ok2.gif[/img]

Link to comment
Share on other sites

Do mnie też powiadomienia nie przychodza, do tego nie mogę wstawic znów emotionków, pogrubic liter, zmienic kolorów, wystawic na bazarku - bo mi się zbija tekst ciasno i wstawia się w HTML - a ja się nie znam. Już tak miałam wczoraj, wylogowałam się zalogowałam i było ok. Teraz ponownie to samo.

Link to comment
Share on other sites

Coraz bliżej szczęśliwej chwili w Beniowym zyciu. Jestesmy po rozmowach, po ankiecie, po wymianie gg. I...przypuszczam, że powoli Benek będzie się pakował, a ma trochę bagażu. Nie chcę jeszcze się cieszyć. Za wcześnie. Teraz musimy go zaczipować.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='supergoga']Coraz bliżej szczęśliwej chwili w Beniowym zyciu. Jestesmy po rozmowach, po ankiecie, po wymianie gg. I...przypuszczam, że powoli Benek będzie się pakował, a ma trochę bagażu. Nie chcę jeszcze się cieszyć. Za wcześnie. Teraz musimy go zaczipować.[/quote]

Uuuuuu....:lol:
No.... jak zaczipować, rozumiem, że Benio zamieszka w lepszym świecie niż nasz zapyziały kraik?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='supergoga']Coraz bliżej szczęśliwej chwili w Beniowym zyciu. Jestesmy po rozmowach, po ankiecie, po wymianie gg. I...przypuszczam, że powoli Benek będzie się pakował, a ma trochę bagażu. Nie chcę jeszcze się cieszyć. Za wcześnie. Teraz musimy go zaczipować.[/quote]
ooooooooooooowowowow - ja się jeszcze nie ciesze, ja na razie wzdycham i oddech wstrzymuję....

Link to comment
Share on other sites

SUPERGAGA ...TY sie nie obijaj (żart) dawaj nam nabieżąco ....nowe wieści o beniusiu ....my tu umieramy z braku inf....



beniulku powodzenia



u EMIR jest beniulka sunieczka pisza prawdopodobnie oslepiona :placz::placz::placz::placz::placz:kolejna wielka bida .....mam nadzieje ze diagnoza błędna :placz::placz::placz::placz::placz::placz::-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o

Link to comment
Share on other sites

Pani Aneta ma być dzisiaj u Benia około 17.00. Tak się umówiła z Pawłem z Buku. Wczoraj sporo rozmawiałyśmy na gg. Pani Aneta czyta wątek i obiecała, że zalogfuje się i będzie nam zdawała relacje z Beniowych poczynań. A ja zobowiązałam sie pomóc z wstawianiem fotek, bo pewnie będziecie chcieli czasem Beniowe fotki zobaczyć. Chyba że może nie? ;) :evil_lol: :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam że nie piszę. Okrucieństwo ludzi nie ma granic, a ja już nie mam łez.
Dobrze że psy nie rozumieja na tyle - Benio już by pewnie nie chciał zyc, że tak okrutnie sobie z niego zadrwiono.
Zaczipowany, wykapany, wyczesany Benio zapakował walizkę, czekając na ta ostatnią drogę droge do kochającego (rzekomo) domu. Głodny (przed podróżą się nie karmi) - nie doczekał sie.

Nie chce jeszcze nic więcej pisać na razie - ręce mi opadły. Nic nie rozumiem.Wszystko opisze może jutro - dziś nie mogę, wierzcie mi.
Mam po prostu dość.

Beniu -wybacz mi tą nadzieję, chciałam dobrze. Jesteś tego wart.
Przepraszam :-(

Link to comment
Share on other sites

nie wiem, nie rozumiem-mnie zacżela wkurzac w momencie kiedy dostała ode mnie telefon do osoby we wrocławiu gotowej je pomóc w adopcji owczarka-i wciąz marudziła ze nie moze się dodzwonic etc.
czy ktos ma do niej telefon?ja mam tylko gg-ale oczywiscie zniknela i od soboty jej nie ma

Link to comment
Share on other sites

Wierzyć się nie chce.
Po co??
Na szczęście psy nie czują tego okrucieństwa a pani aneta zakpiła ale głównie z osób zaangażowanych w adopcję tych psów, głównie z supergogi. :angryy:
Ty się Gośka nic nie martw - dobrze, ze się tak skończyło, sytuacja Benia nie polepszyła się ale tez nie pogorszyła - gorzej gdyby Benio pojechał i trafił niewiadomo-gdzie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...