Jump to content
Dogomania

Benek - już mu nic nie przeszkadza - nie zdążyliśmy!!! Za TM


supergoga

Recommended Posts

  • Replies 505
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mam nadzieję, że pogoda poprawi się. W przyszłym tygodniu jedziemy na Wolin, wolałabym nie moknąć w deszczu :shake:
Myślałm, że może uda nam się nadłożyć trochę drogi i zobaczyc Beniutka, ale wygląda na to, że znowu nie damy rady.
Chociaż z drugiej strony do września już niedaleko, a my meldujemy sie w Poznaniu dokładnie 1. Może wtedy byłaby okazja żeby go odwiedzić?
Czasami to się zastanawiam czy tylko ja tak mam, że ciagle coś mi krzyżuje plany i nigdy nic nie jest pewne? Może jakaś klątwa nade mną ciąży :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ANETTTA']taki kochaniutki i cieplutki jak każdy beniu :shake::shake::shake:tylko gdzie ten domek :shake::shake:[/quote]

ja jestem pewna, że ten domek gdzieś tam jest....tylko jeszcze nie odnalazł Benia :( no i biedaczek musi czekać....tylko jak długo :(:shake: :shake:

Link to comment
Share on other sites

znalazłam takie ogłoszenie:

[U]Psy - przyjmę

[/U][B]Przyjme Bernardyna lub coś podobnego w okolicach Elbląga[/B]
Przyjme Bernardyna.Gg:8850402

[I]Nr 96859[/I][URL="javascript:Kontakt('96859&k=c8419820bf')"][B]Kontakt[/B][/URL]Elbląg 2007-07-16 06:25

Link to comment
Share on other sites

Ja dostałam powiadomienie o tym ogłoszeniu, ale powiem tak. Elblag daleko, Benio wymaga troski i starań. To nie jest pełnosprawny super bernardyn. Wywieziony tak daleko - codalej, jeśli się cos nie powiedzie. Jak wróci. W jego akurat przypadku wolałabym żeby poszedł bliżej lub do dogomaniaka, którego znam i ufam.
Tutaj - nie wiem, tym bardziej, że w tym portalu Benio ma ogłoszenie, więc widać tej osoby nie zaonteresował cudny, kochany, niewidomy przytulak.

Link to comment
Share on other sites

Uffff - mocz zbadany. Szkoda że nie widziałyście naszego pobierania. Dwa pojemniki, my z Iwona galopady za Beniem, a on niby nie widzi ale zbliżanie czu ł i sikając nawiewał po wybiegu a my za nim. Wreszcie złapany i przytrzymany został i ja podstawiłam pojemnik i...udało się.Beniu nie ma cukrzycy, wynik moczu dobry. Jak odbiorę wynik od weta to wkleję.Trochę mi ulżyło.Czyli teraz zostanie wyprany i wyczesany i z wynikiem pojedzie do weta.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='basiaap']Taaaa, łapanie moczu psa to niezła zabawa:evil_lol:
Skoro się udało, to gratulacje!
No i świetnie, że cukrzycy nie ma!
Trzymam za pogodę, dotarcie do weta i dobre wieści![/QUOTE]

Cieszę się, że przynajmniej to widmo przegnane. Wyobrażam sobie Wasze wysiłki w diagnozowaniu Benia :evil_lol: , teraz moge sobie na usmiech pozwolić...;)
Trzymamy kciuki za ciąg dalszy.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...