Jump to content
Dogomania

Jestem Pudlisia i mam juz swoj wymarzony domek -u Dorothy !!!!!


beataczl

Recommended Posts

  • Replies 575
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Guest Elżbieta481

Dorothy-przeczytałam na fb Twój opis śmierci klaczy..Miłość do koni-rozumiem,ale jak Ty leżałaś na śniegu obok niej to żebyś się nie przeziębiła..Trzymaj się mimo wszystko i wbrew wszystkiemu..
Klaczko-biegnij dumna tak jak konie potrafią.Galopuj z wiatrem..
E/W/R

Link to comment
Share on other sites

Dobrze, że mnie na FB nie ma bo bym już ryczałaa tak tylko z tego co piszecie łzy mi poleciały...
Jak byłam mała to w telewizji leciał serial Karino i od tamtego czasu pałam do nich miłością. Niestety nigdy nie było mi dane bliżej z nimi obcować jak tylko w stadninie w Racocie podziwiać ich wdzięki na wybiegu lub w czasie ćwiczeń.

Link to comment
Share on other sites

Informuję , że doszła paczuszka od cioteczki Ewanka :D
Jeśli mi się uda to jutro po południu ją otworzę i porobię zdjęcia :)
Jeśli nic z tego nie wyjdzie to najszybciej w weekend się za fotografowanie fantów zabiorę :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='b-b']No i następny bazarek na dług:) [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/250741-ciuszki-kozaki-i-świecidełka-na-dług-po-Pudlisi-10-02-20-00[/URL][/QUOTE]

[B]b-b bardzo dziękujemy [/B]za stworzenie tego bazarku dla naszej Pudlisi :loveu:

[B]Cioteczki.... podrzucajcie, kupujcie, rozsyłajcie .......... :multi:[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ewanka'][B]b-b bardzo dziękujemy [/B]za stworzenie tego bazarku dla naszej Pudlisi :loveu:

[B]Cioteczki.... podrzucajcie, kupujcie, rozsyłajcie .......... :multi:[/B][/QUOTE]
Spokojnie roześlę bazarek jutro lub we wtorek bo czekam na uruchomienie przygotowanych od 20.01 dwóch bazarków :)
A zawsze jak więcej można kupić w jednym miejscu to cioteczki chętniej kupują bo na przesyłce oszczędzają :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='b-b']Spokojnie roześlę bazarek jutro lub we wtorek bo czekam na uruchomienie przygotowanych od 20.01 dwóch bazarków :)
A zawsze jak [B]więcej można kupić w jednym miejscu to cioteczki chętniej kupują bo na przesyłce [U]oszczędzają[/U][/B]:)[/QUOTE]

Masz rację, więc czekamy spokojnie na tłumy cioteczek :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...