Jump to content
Dogomania

Jestem Pudlisia i mam juz swoj wymarzony domek -u Dorothy !!!!!


beataczl

Recommended Posts

[quote name='Gosiapk']Tak, o takim rozwiązaniu myślałam. Ale to jest podwójna praca dla Ciebie, więc nie wiem, czy to jest do zrobienia.[/QUOTE]
Wszystko jest do zrobienia :)Jutro...znaczy się dzisiaj wystawię ale po południu bo przed mają wlecieć goście...i to chyba z zaproszenie na ślub :roll:a ja goła jak mysz kościelna jestem:p

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 575
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Dorothy']nie ma ekg
tylko ksiazeczka i badania labo te same co tu na watku
i swiaddectwo szczepienia[/QUOTE]


kurcze Kiero mowila,ze znalazla i sa takie wykresy /czyli ekg/ moze sie pomylila...

[quote name='b-b']Wszystko jest do zrobienia :)Jutro...znaczy się dzisiaj wystawię ale po południu bo przed mają wlecieć goście...i to chyba z zaproszenie na ślub :roll:a ja goła jak mysz kościelna jestem:p[/QUOTE]

mi tez sie szykuje zaprosznie na slub chrzesniaka.../on ma kasy jak lodu.../co Mu dac :p:oops:


na koncie z dn. 24/1 wplata od Poker -30 zl.dla Pudlisi - serdeczne dzieki :loveu:

Edited by beataczl
Link to comment
Share on other sites

[quote name='b-b']Robię bazarek [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/250557-robi-się?p=21808844#post21808844[/URL]
Anulę będę prosiła o podanie cen CW i KT :)[/QUOTE]

Cioteczko b-b może wklej zdjęcia używając linków z mojego PW (przekopiuj adres zdjęcia i wklej na dogo jako zdjęcie), bo chyba zgrałaś na swój komputer zdjęcia z mojego PW i je potem wgrałaś na inny serwer, co spowodowało pogorszenie jakości zdjęć. :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gosiapk']Cioteczko b-b może wklej zdjęcia używając linków z mojego PW (przekopiuj adres zdjęcia i wklej na dogo jako zdjęcie), bo chyba zgrałaś na swój komputer zdjęcia z mojego PW i je potem wgrałaś na inny serwer, co spowodowało pogorszenie jakości zdjęć. :)[/QUOTE]
Zdjęcia są Twoje tylko 4 albo 5 musiałam na nowo wgrać bo zmieniałam im rozmiar - miały za duży :)

Bazarek już ruszył:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='b-b']Zdjęcia są Twoje tylko 4 albo 5 musiałam na nowo wgrać bo zmieniałam im rozmiar - miały za duży :)

Bazarek już ruszył:)[/QUOTE] Dzięki :)
PS właśnie przeczytałam, że od 1 lutego Poczta Polska zmienia ceny listów. List polecony ekonomiczny będzie kosztował 4,20zł, a polecony priorytetowy 5,50zł. Trzeba będzie wprowadzić nowe ceny przesyłek na bazarku :/

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gosiapk']Dzięki :)
PS właśnie przeczytałam, że od 1 lutego Poczta Polska zmienia ceny listów. List polecony ekonomiczny będzie kosztował 4,20zł, a polecony priorytetowy 5,50zł. Trzeba będzie wprowadzić nowe ceny przesyłek na bazarku :/[/QUOTE]
O matko znowu?!:placz:
Nie wiem jak u Was na pocztach ale u mnie 3-4 kasy a jeden góra 2 ludzi w okienku siedzi... i wszystko taaaaaaak wolno robią :/
Gosiu o cena za wysyłkę jeszcze nie pisałam:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gosiapk']Dzięki :)
PS właśnie przeczytałam, że od 1 lutego Poczta Polska zmienia ceny listów. List polecony ekonomiczny będzie kosztował 4,20zł, a polecony priorytetowy 5,50zł. Trzeba będzie wprowadzić nowe ceny przesyłek na bazarku :/[/QUOTE]
No to całkiem nieźle!:cool3: A nie wiesz,czy paczki też?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='b-b']O matko znowu?!:placz:
Nie wiem jak u Was na pocztach ale u mnie 3-4 kasy a jeden góra 2 ludzi w okienku siedzi... i wszystko taaaaaaak wolno robią :/
Gosiu o cena za wysyłkę jeszcze nie pisałam:)[/QUOTE]

podobnie ;)
podwyzka jak co roku tradycyjnie
zabieram w sygnaturke link do bazarku ...:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bogusik']Powysyłałam ok.50 zaproszeń na bazarek i będę dalej rozsyłać...:smile:[/QUOTE] Super :)

[quote name='Bogusik']Ok, ja i tak strzeliłam gafę,bo nie podałam linka do bazarku...:oops: Co nagle,to po diable,jak mówi mądre polskie przysłowie...[/QUOTE] O qurcze, cała robota na nic.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='b-b']Zdjęcia są Twoje tylko 4 albo 5 musiałam na nowo wgrać bo zmieniałam im rozmiar - miały za duży :)

Bazarek już ruszył:)[/QUOTE]

Widzę, że pierwszy bazarek dla Pudlisi już ruszył :multi:

Paczka z moimi fantami jest w drodze do b-b,
zapłaciłam na poczcie 18 zł, to mój dodatkowy wkład w bazarek ;)

[B]Dprothy, bardzo współczuję z powodu Malwy :-([/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ewanka'](...)
zapłaciłam na poczcie 18 zł, to mój dodatkowy wkład w bazarek ;)
(...)[/QUOTE] Następnym razem zamów kuriera do domu ( [url]http://sendpoint.pl/index/index/prow/kurierem[/url] ) zapłacisz ok. 14zł i nie będziesz musiała nosić ciężkich paczek na pocztę. :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gosiapk']Następnym razem zamów kuriera do domu ( [URL]http://sendpoint.pl/index/index/prow/kurierem[/URL] ) zapłacisz ok. 14zł i nie będziesz musiała nosić ciężkich paczek na pocztę. :)[/QUOTE]

Masz rację, dzięki za informację :) ... paczka ważyła ok. 6 kg

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gosiapk']Następnym razem zamów kuriera do domu ( [URL]http://sendpoint.pl/index/index/prow/kurierem[/URL] ) zapłacisz ok. 14zł i nie będziesz musiała nosić ciężkich paczek na pocztę. :)[/QUOTE]

[quote name='Ewanka']Masz rację, dzięki za informację :) ... paczka ważyła ok. 6 kg[/QUOTE]

i mi sie przyda taka informacja ,nie moge tachac ...lo matko 6 kg!:-o

Link to comment
Share on other sites

[quote name='beataczl']pewnie ma sie dobrze :)

Dorothy nie wchodzi, ...na fejsie czytalam,ze Malwa odeszla dzis :(
[*][/QUOTE]
Szkoda...

[quote name='Ewanka']Widzę, że pierwszy bazarek dla Pudlisi już ruszył :multi:

Paczka z moimi fantami jest w drodze do b-b,
zapłaciłam na poczcie 18 zł, to mój dodatkowy wkład w bazarek ;)

[B]Dprothy, bardzo współczuję z powodu Malwy :-([/B][/QUOTE]

Chciałam właśnie napisać, że paczka w drodze :)

[B]W woli jeszcze wyjaśnień dotyczących bazarku[/B].
Beataczl bierze na swoje konto wpłaty z bazarku a później rozliczy się z kosztów wysyłki i kopert z Gosiapk bo cioteczka Anula sama wysyła PW do kupujących i bierze wpłaty na swoje konto a po zakończeniu bazarku wpłaci za fanty cioteczce beataczl :)
Chwilowo to wszystko :)


[quote name='Gosiapk']Następnym razem zamów kuriera do domu ( [URL]http://sendpoint.pl/index/index/prow/kurierem[/URL] ) zapłacisz ok. 14zł i nie będziesz musiała nosić ciężkich paczek na pocztę. :)[/QUOTE]
Muszę poczytać. Ciekawe czy na cały kraj działa czy tylko u Was :)

Link to comment
Share on other sites

Ten kurier to KE-x (właścicielem jest Kolporter bodajże) działa w całym kraju. Przyjeżdżają do domu, paczkę zabierają, a na drugi dzień dociera do adresata. Jedna paczka do 30kg kosztuje niecałe 14zł, musi być tylko w kartonie, bo nieregularne kształty przesyłki są inaczej liczone. Korzystam z ich usług od ponad 2 lata i nigdy nie było problemu. Wpisujecie wymagane informacje, płacicie przelewem online, na konto e-mail przychodzi list przewozowy (z danymi adresata, nadawcy, kod kreskowy, waga itp.), drukujecie to i przyklejacie na paczce, na drugi dzień miły pan przyjeżdża po paczkę. Koniec :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...