Jump to content
Dogomania

Nuka z E7 , podejrzenie raka łapy– ma DOM - trzymajcie kciuki .Nuka dziekuje WAM .


kama210

Recommended Posts

  • Replies 312
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[SIZE=3][B]Otrzymałam rachunek za sterylizację Nuki.
Jutro zostanie opłacony przez SKARPETĘ OWCZARKOWĄ [/B][SIZE=2]:happy1:[/SIZE][B]
I przypominam nieśmiało o bazarku owczarkowym dla dziewczynki[/B][B]
Do końca zostały jeszcze tylko 3 dni ...[/B][/SIZE]
[url]http://www.owczarek.pl/forum/forum_posts.asp?TID=24215&PN=1[/url]

[IMG]http://i.imgur.com/AwmS5xa.gif1[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Zapraszam i ja gorąco!A można wylicytować fajowe fanty,w tym prześliczny wisiorek od Kobry z motywem psa -psiak jest oczywiście wasz!Ja już taki mam i mogę tylko napisać ,ze wirtualnie,jak i w realu,jest piękny,a w realu jeszcze piękniejszy!!!Cena w tej chwili stoi na 40 zł,ale do niedzieli może się jeszcze wiele zdarzyć!Zapraszam serdecznie,pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='a-tka']Zapraszam i ja gorąco!A można wylicytować fajowe fanty,w tym prześliczny wisiorek od Kobry z motywem psa -psiak jest oczywiście wasz!Ja już taki mam i mogę tylko napisać ,ze wirtualnie,jak i w realu,jest piękny,a w realu jeszcze piękniejszy!!!Cena w tej chwili stoi na 40 zł,ale do niedzieli może się jeszcze wiele zdarzyć!Zapraszam serdecznie,pozdrawiam.[/QUOTE]

na Owczarku dużo fajnych rzeczy, fakt, widziałam, obśliniłam się na kilka, ale gdybym je kupiła musiałabym żyć powietrzem przez cały luty....:placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kama210']tak proponowała ,
ale jak pisała stronę wcześniej to jeszcze nic pewnego na chwilę obecną że akurat to bedzie Nuka , a i tak byłoby to pod koniec lutego

- DT trzeba tez sprawdzić , i wszystko uzgodnić dokładnie jakby miało dojsc do skutku

więc szukamy DT ciągle , bo lepiej miec 2 do wyboru niż żaden :)[/QUOTE]

moja propozycja jest aktualna, mogłabym Nukę wziąć choćby zaraz, ale myślę że nie jest to rozsądne, skoro za tydzień wyjeżdżam na obóz sportowy i musiałaby sama czekać w pokoju, bo na trasę jej nie zabiorę a może mnie nie być od rana do wieczora
fakt, że napisała do mnie osoba śledząca także wątek Nuki, zdziwiona ciszą, ze stwierdzeniem, że skoro Nuka najwyraźniej nie, to może psiak do którego dostałam linka, i tyle

to właśnie przy Nuce zdecydowałam się być znowu DT i ona ma pierszeństwo
jeżeli z jakichś powodów stwierdzicie, że jednak nie, albo znajdzie się DT który mógłby przyjąć ją szybciej, to nie ma żadnego problemu, bo psiaków w potrzebie faktycznie jest dużo :)

Link to comment
Share on other sites

[B]Raczyna dzięki z trzymanie miejsca i propozycję DT, [/B]

co do braku szybkich odpowiedzi - niestety z mojej strony nie jest to niekiedy relane jak obrabiam równoczenie sprawy kilkunastu psów nie tylko Nuki , przed kompem cały czas nie jestem w stanie siedzieć, śledzić i pisać , dltego przy każdym ogłoszeniu jest mój nr telefonu tez podany - to tak dla wyjaśnienia opóżnien w odpowiedziach :cool3:


______________

sytuacja Nuki na chwilę obecną wygląda tak , że :
- możliwe że jeszcze pod koniec tego tygodnia Nuka opuści hotel i pojedziedzie do super ludzi z Lublina - mają po nią przyjechać - na awaryjny domowy DT
bedzie to ich pierwszy tymcazsowicz i pierwszy BEZDOMNY pies i to takiej wielkośći - więc bedziemy musieli służyc radą i poradą w razie problemów z uczeniem czystości , ewentualnym lękiem separacyjnym czy też innymi ....

zobaczymy jak się Nuka sprawdzi w mieszkaniu - wiadomo nie wiemy czy Nuka kiedykolwiek mieszkała w domu czy była typowym psem podwórkowym i czy oni sobie poradzą , ,,,
[B]oczywiście potrzebna pomoc w zakupie karmy - a Nuka luuuuuuuuuuuuuubiiii jeść , w opłaceniu wet - Nuka jeszcze min. nie jest zaszczepiona ze wz[B]ględu na te leki , itp
[/B][/B]

oczywiście w razie czego - będę w kontakcie z hotelem w Krakowie ,
czy też jest propozycja od Raczyny

[B]wiec na razie trzymamy kciuki za dobry obrót sprawy dla Nuki ...
a czas pokaże co bedzie dalej

[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MALWA']Piszcie na pw do Raczyny, może pomoże z tą sunią, co śpi na śniegu.......

Pw szybciej widać, niż wpis na wątku............[/QUOTE]

Raczyna śledzi, przynajmniej do jutra rana, później mogę nie mieć dostępu do netu, nie zdecydowałam jeszcze, czy biorę ze sobą lapka na obóz.
Tak czy siak będę dostępna dla psa dopiero w określonym terminie, musicie o tym pamiętać.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mdk8']a może Raczyna mogłaby pomóc tej suni skoro Nuka będzie bezpieczna?[/QUOTE]

[quote name='Raczyna']Raczyna śledzi, przynajmniej do jutra rana, później mogę nie mieć dostępu do netu, nie zdecydowałam jeszcze, czy biorę ze sobą lapka na obóz.
Tak czy siak będę dostępna dla psa dopiero w określonym terminie, musicie o tym pamiętać.[/QUOTE]

to wszytko do uzgodnienia , ale temat tamtej suni ogarnia Anita , ja mam już wystraczająco psów "na głowie"
nawet nie wiem czy anita ma już jakieś pany wobec niej , czy jest jakaś pomoc

wiem że Ania od nas z sZydłowca ma z nią we wtorek jechać do weta w Radomiu na rtg

Nuka jest na razie na okresie próbnym i jest to jest tymczas że jakby coś się wydarzyło w ich życiu to Nuka będzie szukała nowego - zobaczymy co czas pokaże ...
mam nadzieję że będzie wsio ok :)

[quote name='betka']Kama210 masz skrzynkę zapchaną :)[/QUOTE]

juz troche pokasowałam :)

[quote name='Tianku']odwiedzam Nukę wiadomo kiedy i czy jedzie do dt? może już pojechała :cool3: i jak finanse suni...[/QUOTE]


co do finansów , wiem że nie jest regularnie, ale nie wiem w co ręce włożyć , doszły kolejne wydatki - szczepienie od wścieklizy , czesanie Nuki , odpchlenie,
kupiłam tez jej na wynos tabletki na robaki i preparat na kolejne odchlenie

z tych pieniędzy co do tej pory sie uzbierało straczyło na to wszystko do tej pory i jeszcze zostanie

dojdzie pobyt w hotelu i worek 20 kg karmy z którym Nuka pojechała

jak najszybciej postaram sie to ogarnąć ..... prosze o cierpliwość


__________________


więc tak :

Nuka pojechała wczoraj wieczorem do Lublina - DT przyjechał po nią

Nuka w domu jest spokojna, na razie dużo śpi ,
z czystością nie ma problemu - ale profilaktycznie DT wychodzi z nią dość często na dwór , zobczymy co będzie jak zostnie dłużej w domu

wiadomo że to dopiero jeden dzień minął i to są pierwsze obserwacje , ale na razie jest ok i mam nadzieję że tak zostanie
zobaczymy ...

[B]teraz CIESZYMY się że Nuka w końcu bezpieczna w cieple , pod stałą opieką i obserwacją :)[/B]

[IMG]http://imagizer.imageshack.us/v2/640x480q90/585/azyn.jpg[/IMG]

[IMG]http://imagizer.imageshack.us/v2/640x480q90/35/802y.JPG[/IMG]

[IMG]http://imagizer.imageshack.us/v2/640x480q90/844/f5dc.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...