Jump to content
Dogomania

PSY ZNALEZIONE W LESIE


Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Dziękuje za wpłaty i przepraszam za to że ostatnio nic nie wstawiam ale mam problemy z sunią którą mam w domu,okazało sie że ma ropomacicze i musiała być natychmiast operowana.Operacje miała w zeszły piątek i była to bardzo ciężka operacja bo Koda już nie jest młoda ma 8 lat i do tego choruje na padaczke.Jak tylko zakończy się leczenie Kody to postaram się coś wrzucic nowego o psiakach z działki.W tej chwili wszystko jest dobrze z nimi i oby tak zostało.

Link to comment
Share on other sites

Koda wczoraj miała zdejmowane szwy i jak na razie jest ok.Mam problemy z komputerem i nie bede mogła czesto wchodzić na dogo.W pierwszej kolejności muszę zapłacić za operacje Kody która kosztowała 650 zł i mam rozłożone to na raty bo nie mam kasy żeby zapłacic od razu a dopiero wtedy bede myślała o naprawie komputera.

Link to comment
Share on other sites

Jak tak dalej bedzie to chyba się załamie,dwa tygodnie temu Koda musiała mieć natychmiast operacje ropomacicza a żeby tego było mało to dzisiaj po 22 byłam z nia u weterynarza i okazało się ze jest chora od kleszczy :-( miałam kupić obroże ale przez tą operacje nie kupiłam bo zabrakło mi kasy i prawde mówiąc w najbliższym czasie ciężko bedzie kupić obroże,wisi mi dług za operacje i jeszcze dojdzie dzisiejsza wizyta :-( pech mnie nie opuszcza.Jeżeli ktoś chce pomóc to bardzo prosze o karme dla psów z działki bo w tym momencie mam bardzo ciezką sytuacje finansową i na suchą karme nie wystarczy mi pieniedzy,sa tylko na gotowanym jedzeniu.

Link to comment
Share on other sites

biedna Kody :( niech wraca do zdrowia...
asz26 wyglada na to, ze nie dajesz rady..przemysl naprawde wyadoptowanie czesci pieskow- tych adopcyjnych...
przesle pare zl na konto Fundacji
czy Kastor sie odezwal- mial pomoc w kastracji samcow..? moze na fejsie bys Ich znalazla i sie przypomniala...

Edited by beataczl
Link to comment
Share on other sites

[quote name='beataczl']biedna Kody :( niech wraca do zdrowia...
asz26 wyglada na to, ze nie dajesz rady..przemysl naprawde wyadoptowanie czesci pieskow- tych adopcyjnych...
przesle pare zl na konto Fundacji
czy Kastor sie odezwal- mial pomoc w kastracji samcow..? moze na fejsie bys Ich znalazla i sie przypomniala...[/QUOTE]

Wszystko było ok dopóki Koda nie zachorowała,psy mają co jeść ale nauczyły się że oprócz gotowanego jedzenia dostają troche suchej karmy do pochrupania no i w tej chwili jest mały problem z zakupieniem suchej karmy,Kodusia ledwo przeżyła operacje i nie zdążyła dojść do siebie a już ją zaatakowała babeszja,ona bardzo ciężko przechodzi chorobe kleszczową bo choruje co roku i nic nie pomaga wiecznie jakiegoś kleszcza złapie.Psiaki na działce nie potrzebują dużo suchej karmy wystarczy ok 30kg na miesiąc.Kastor się nie odezwał.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mimiś']doczytałam,że Kody nie moze nosić obroży zapachowej , tylko foresto [bo dziwiłam się ,ze nie nosi kiltixa -skoro zostały zakupione][/QUOTE]

Koda jest u mnie od szczeniaka i jej nie brałam pod uwage tworząc ten watek,obroże były zakupione tylko dla psów z działki,które zostały przygarnięte z lasu lub ktoś podrzucił na działke.Pieniądze które są wpłacane na konto fundacji sa przeznaczone na tamte psiaki a nie na Kode,karma tez jest dla tamtych psów.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ludwa'][COLOR=#606060][FONT=arial]wpłata dzisiejsza PSY ANI MARCIN K 100[/FONT][/COLOR][/QUOTE]
to ode mnie , zapomnialam dopisac nicku/z konta syna/.

ile kosztuje obroza dla Kody? ta foresto...

napisze tez do Kastora...moze pomoga cos....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='beataczl']to ode mnie , zapomnialam dopisac nicku/z konta syna/.

ile kosztuje obroza dla Kody? ta foresto...

napisze tez do Kastora...moze pomoga cos....[/QUOTE]

W necie można znaleźć tańsze te obroże,na dogo od toyota dostałam strone [URL="http://allegro.pl/bayer-obroza-foresto-duza-70cm-promocja-i4155774920.html"]http://allegro.pl/bayer-obroza-fores...155774920.html[/URL] że tu są tańsze ale w tej chwili nawet nie mogę sobie pozwolić na to żeby taniej kupić,muszę spłacić dług za operacje Kody 650 zł i doszła jeszcze opłata za babeszje 190 zł z czego sto zł mam już wpłacone.Pomału to spłace najważniejsze ze moja Kodusia zyje.Psy z działki tez mają co jeść jedynie ciężko jest teraz z suchą karmą ale widzę ze p.rudakacha zamówiła karme przyjdzie po niedzieli i wczoraj też przyszła karma 15kg więc nie bedzie źle.Bardzo dziekuje pani za pomoc finansową dla psów z działki.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...