Jump to content
Dogomania

PSY ZNALEZIONE W LESIE


Recommended Posts

Trzy dni temu ktoś podjechał samochodem blisko działki i wypuścił psa.Za daleko było i rodzice nie zobaczyli rejestracji,pies pobiegł za samochodem,na razie go nie widać żeby krecił się przy działce.Jak można wypuścić psa i od tak sobie odjechać widząc ze ten pies biegnie za samochodem?Dlaczego ludzie są tak okropni,chyba nigdy tego nie zrozumie :-( Ja nie wyobrażam sobie żebym mogła skrzywdzić któregoś z psiaków,Koda jak była chora to nie zastanawiałam sie skąd wezme pieniadze na operacje wiedziałam że muszą ja ratować a inni pewnie wywieźli by ją gdzieś albo uspili.

Link to comment
Share on other sites

Przydałaby się karma,moze ktoś jest chetny wspomóc psiaki karma?A może zna ktos dobry sposób na przetłumaczenie psu że nożyczki nie gryzą?Mam duży problem z Pusia,nie daje się czesać,chciałam ja obciąć ale po sterylizacji boi się nawet odgłosu nożyczek i to tak bardzo że aż sika ze strachu a piszczy jakby ją ktoś ze skóry obdzierał.Już sama nie wiem co z nią zrobić żeby ją obciąć.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asz26']Trzy dni temu ktoś podjechał samochodem blisko działki i wypuścił psa.Za daleko było i rodzice nie zobaczyli rejestracji,pies pobiegł za samochodem,na razie go nie widać żeby krecił się przy działce.Jak można wypuścić psa i od tak sobie odjechać widząc ze ten pies biegnie za samochodem?Dlaczego ludzie są tak okropni,chyba nigdy tego nie zrozumie :-( Ja nie wyobrażam sobie żebym mogła skrzywdzić któregoś z psiaków,Koda jak była chora to nie zastanawiałam sie skąd wezme pieniadze na operacje wiedziałam że muszą ja ratować a inni pewnie wywieźli by ją gdzieś albo uspili.[/QUOTE]

bo sa ludzie i ,,ludzie" niestety...:(
tak bylo i bedzie ..taki swiat

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rudakacha']Mogę dopiero po wypłacie...:/[/QUOTE]

Nie wymagam żeby ktoś natychmiast wysyłał mi karme,wiem że osoby które mi pomagają mają swoje zwierzaki i muszą zapewnić im opieke,pani też ma swoje zwierzaczki ale mimo to co miesiąc przysyła mi pani karme za co bardzo dziękuje :-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rudakacha']Właśnie dlatego, że też mam zwierzaki swoje i przysposobione wspomagam od czasu do czasu karmą, bo wiem, że zwierzaki jeść muszą:) A zdjęcie Kody cudne! Fafle do zacałowania.[/QUOTE]

To jest moja kochana domowa maskotka :-) Jak czasami dopadają mnie jakies smutasy to ona zawsze przyjdzie przytuli sie i chce pocieszyć a jak to nie pomaga to potrafi wejść na mnie no i wtedy trudno się nie śmiać jak się ma na sobie ok 60kg żywej wagi z wywalonym jezorem gotowym do buziaków :-)

Link to comment
Share on other sites

Pękna!:) Asz przykro mi,ale karma pewnie przyjedzie w przyszłym tygodniu-zooplus wysyła mail po zaksięgowaniu wpłaty-a ja jeszcze nie dostałam chociaz przelew poszedł 19.08.a od momentu[I] zaksiegowania[/I] mija 3-5 dni,więc bardzo szybko to nie będzie ;(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mimiś']Pękna!:) Asz przykro mi,ale karma pewnie przyjedzie w przyszłym tygodniu-zooplus wysyła mail po zaksięgowaniu wpłaty-a ja jeszcze nie dostałam chociaz przelew poszedł 19.08.a od momentu[I] zaksiegowania[/I] mija 3-5 dni,więc bardzo szybko to nie będzie ;([/QUOTE]

Jak nie przyjdzie jutro to pewnie w poniedziałek,psy głodne na pewno nie bedą bo dostają gotowane jedzenie a sucha karma jest jako dodatek do pochrupania :-)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...