Jump to content
Dogomania

ZAGŁODZONY, 4 lata NIE WYCHODZĄCY Z KOJCA RUDYY już w SUPERR DOMKU!!!!!!!!!!!!!!


Lu_Gosiak

Recommended Posts

[COLOR=#141823][FONT=Helvetica]Tomek w drodze z Rudym do nowego domku..do przejechania ponad 300km - Rudy jedzie do memimo...trzymajcie kciuki oby wszystko było dobrze - Rudy ma miec dwie psie koleżanki i sporo terenu do biegania...żeby nie było jakiś niespodzianek z zapoznawaniem i aklimatyzacja Tomek postanowił, że zostanie tam do jutra :) :)..o matko ale sie denerwujeeeeeeeeeeeeeee[/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lu_Gosiak'][COLOR=#141823][FONT=Helvetica]Tomek w drodze z Rudym do nowego domku..do przejechania ponad 300km - Rudy jedzie do memimo...trzymajcie kciuki oby wszystko było dobrze - Rudy ma miec dwie psie koleżanki i sporo terenu do biegania...żeby nie było jakiś niespodzianek z zapoznawaniem i aklimatyzacja Tomek postanowił, że zostanie tam do jutra :) :)..o matko ale sie denerwujeeeeeeeeeeeeeee[/FONT][/COLOR][/QUOTE]

O rany! :) nie dziwię się Twoim nerwom
Trzymam kciuki i szerokiej drogi
Powodzenia :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lu_Gosiak'][COLOR=#141823][FONT=Helvetica]Tomek w drodze z Rudym do nowego domku..do przejechania ponad 300km - Rudy jedzie do memimo...trzymajcie kciuki oby wszystko było dobrze - Rudy ma miec dwie psie koleżanki i sporo terenu do biegania...żeby nie było jakiś niespodzianek z zapoznawaniem i aklimatyzacja Tomek postanowił, że zostanie tam do jutra :) :)..o matko ale sie denerwujeeeeeeeeeeeeeee[/FONT][/COLOR][/QUOTE]

:loveu::multi::loveu::multi:

Link to comment
Share on other sites

Witam wszystkich :) Rudi od wczoraj po 15:00 jest już w nowym domku :) bardzo się cieszę , że udało się go przywieźć .Pozytywnie zareagował na nowe miejsce, mogłam go ze spokojem uczesać bez trzymania go na smyczy , bez problemu pozwolił mi założyć sobie obrożę . Jak biły dzwony w kościele to Rudy na nie szczekał :) jest cudownym psiakiem , z moimi psami tez się dogadują ( czasami moja na niego warknie ale on od razu się odsuwa) także ze spokojem :) wczoraj zwiedził całą działkę ale od kojca trzymał się z daleka. już pilnuje swojego terenu i lubi leżeć koło drzwi do domu :) jak chcecie się czegoś jeszcze dowiedzieć to pytajcie. Pozdrawiamy

Link to comment
Share on other sites

[quote name='memimo']Witam wszystkich :) Rudi od wczoraj po 15:00 jest już w nowym domku :) bardzo się cieszę , że udało się go przywieźć .Pozytywnie zareagował na nowe miejsce, mogłam go ze spokojem uczesać bez trzymania go na smyczy , bez problemu pozwolił mi założyć sobie obrożę . Jak biły dzwony w kościele to Rudy na nie szczekał :) jest cudownym psiakiem , z moimi psami tez się dogadują ( czasami moja na niego warknie ale on od razu się odsuwa) także ze spokojem :) wczoraj zwiedził całą działkę ale od kojca trzymał się z daleka. już pilnuje swojego terenu i lubi leżeć koło drzwi do domu :) jak chcecie się czegoś jeszcze dowiedzieć to pytajcie. Pozdrawiamy[/QUOTE]

Dziękuję za wieści. Śledziłam losy Rudiego od początku. Jestem bardzo szczęśliwa, że ma już
swoje miejsce na ziemi i Wasze kochające serca. Każdy nius będzie mile widziany, że o zdjęciach nie wspomnę ;)
Pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego :)

Link to comment
Share on other sites

i ja się cieszę - czytam wątek od początku, jak pisałyście o Rudzielcu w tym cholernym kojcu i później, gdzie nie dawał się wziąć na spacer, obroża była czymś kosmicznym, to myślałam, że wątek będzie się ciągnął długimi miesiącami...a tu TAAAKAA niespodzianka! :multi:

Rudy zasłużył na dom, serdecznie dziękuję za podbudowanie wiary w ludzi :loveu:
będą jakieś fotki pięknotka?

Link to comment
Share on other sites

na prośbę Marzeny wklejam:

[URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/0582530a3fe33a6e.html"][IMG]http://images62.fotosik.pl/869/0582530a3fe33a6egen.jpg[/IMG][/URL]

[URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/0fdaf5c9ec7ebcd3.html"][IMG]http://images65.fotosik.pl/869/0fdaf5c9ec7ebcd3gen.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

Witam witam wszystkich;)Przepraszam że tak poźno pisże...wiem wiem ze wszyscy z niecierpliwościa czekaja ale wczoraj dopiero wróciłem....dzis 5 pobudka,później do pracy i tak zeszło:cool3:Cóż......RUDY MA WSPANIAŁY DOM,OGRÓD,MIEJSCE DO SPACERÓW ALE PRZEDE WSZYSTKIM...WSPANIAŁYCH LUDZI WOKÓŁ SIEBIE:)Marzena jest wspaniała kobieta,pełna miłosci i ciepła:):)I Rudy to wyczuł w momencie:)Miał trochę swoich jazd......ale niewspółmiernych do jego poprzednich zachowań:)Rodzice Marzenki też wspaniali,wyrozumiali ludzie,pomimo kilku wybryków dali mu szanse:loveu:Dzis juz jest wile lepiej;)Na pewno wszystko opisze Wam Marzena-CZŁOWIEK DUSZA:)Pozostało tylko patrzeć........RUDY ZASŁUZYŁ:multi:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...